♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej koledzy!!!
Moze tak maly spocik,bo zapowiada sie piekna pogoda na weekend,wiec moze mala rundka np.do Kazimierza....
Wyskakujcie z pomyslami.Pozdrawiam
  
 
Ja w ten weekend jestem zarobiony bo nadaja ladna pogode i musze porobic sobie pewne rzeczy których nie moge odłozyc na nastepne tygodnie
  
 
Dobry pomysł, bardzo chętnie skożystał, poznałbym klubowiczów tzn grono lubelskie, ale niestety dopiero w poniedziałek odbieram moją Ładną z warztatu i niebardzo mam jak się dostać. ale w następną niedzielę bardzo chętnie przyjadę na spotkanie.
Pozdrawiam!
  
 
Wiec najbizszy spot bedzie prawdopodobnie w niedziele oile wiekszosc z nas nie powyjezdza.Musimy wziac sie za organizacje zlotu gdyz slask odpadł sam
  
 
Cytat:
2005-10-25 06:24:28, krzychuk pisze:
Wiec najbizszy spot bedzie prawdopodobnie w niedziele oile wiekszosc z nas nie powyjezdza.Musimy wziac sie za organizacje zlotu gdyz slask odpadł sam

ja nie dam rady moje autko jesr popsute w biłgoraju i dpiero w sobote jade je składac wiec nie wiem czy wyrobie sie do niedzieli.. najwyzej bedzie beze mnie


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-10-25 10:53:08 ]
[ powód edycji: slownictwo ]
  
 
witajcie ,widze ze zainteresowanie jest duze spotkankiem,to dobrze.
Michalku to naprawiaj swoje autko puki cieplo,bo zima idzie.

Ja niestety musze z wielkim zalem i przykroscia oglosic ze do konca listopada nie bede mogl uczestniczyc w zadnym spotkanku(pewnie pomyslicie ze samarka mi padla,nie nie nie,w prost przeciwnie lata jak nigdy)
to ja sie zepsułem, mialem tydzien temu wypadek i leze w szpitalu,juz jestem po operacje i mam 3 sróby wkrecone w rzepke i pozszywane przyczepy wiezadel,wiec do grudnia leze z noga w gipsie.

Ale licze ze bedziecie sie spotykac i informowac mnie o postepach zwiazanych ze zlotem.

Z motocyklowym pozdrowieniem Krakus vel Maciej
  
 
Krakus - trzymaj sie ciepło i szybko wracaj do zdrowia!
  
 
Cytat:
2005-10-25 09:12:05, arsen pisze:
popsute [ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-10-25 10:53:08 ] [ powód edycji: slownictwo ]


nalegałbym by w watku lubelskim nie było ingerencji moderatorskiej! a juz napewno nie takiej my znamy sie dobrze mamy pełen obraz naszysch postaw i takie stwierdzenia nikogo nie szokuja , nie mam nic do moderowania w innych watkach ale ten prosze pozostawic nam samym!
  
 
Niestety ale forum czytaja rowniez ludzie spoza klubu, gdyz jak wiesz jest ogolnie dostepne i wypadaloby sie troszke opanowac.

Nie mam nic przeciwko twoim wypowiedziom, jest to twoja opinia i to szanuje.

Wystarczy odrobina checi z twojej strony i nie musialbym ani ja ani ktokolwiek inny ingerowac w twoje wypowiedzi.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-10-26 22:00:20, arsen pisze:
nalegałbym by w watku lubelskim nie było ingerencji moderatorskiej! a juz napewno nie takiej my znamy sie dobrze mamy pełen obraz naszysch postaw i takie stwierdzenia nikogo nie szokuja , nie mam nic do moderowania w innych watkach ale ten prosze pozostawic nam samym!




obawiam się że na takie podejście nie możemy się zgodzić.

takie właśnie luźne traktowanie wolności słowa spowodowało rozłam w lkp kilka lat temu, co doprowadziło do odejścia kolegów z 4x4... to że wy się rozumiecie nie oznacza że wszyscy to rozumieją, a czytać mogą.
poza tym nawet rada nie ustala moderatorom co i gdzie mogą robić. obowiązujące są ogólne zasady netykiety i jeśli moder uzna że zostały one przekroczone, to święty boże nie pomoże.

pozdrawiam
  
 
Dzieki Leszku postaram sie jakoś dojsc do siebie ,a tym czasem,borem lasem wszystkim zycze zdrowia i uwazajcie na siebie,zaczyna sie robić ślisko......
  
 
Cytat:
2005-10-26 22:22:18, Góral pisze:
zasady netykiety


nie została jeszcze stworzona i opublikowana dopiero powoli trwaja nad niz prace panie tomku wiec to nie jest zaden argument
  
 
Arsen, ale przekleństwa będą zawsze kasowane z tego forum i nie jest ważne czy jest to ten czy inny watek. Mnie to przeszkadza i kazdy post z przekleństwem monituję do moderatora. Takie są zasady tego forum i bardzo proszę o przestrzeganie tego tak jak inni przestrzegają.
  
 
to mnie wywalcie bo bluzgam jak swinia.
  
 
Cytat:
2005-10-27 12:40:43, arsen pisze:
to mnie wywalcie bo bluzgam jak swinia.



gdybys bluzgal jak swinia, to co drugie slowo nadawaloby sie do edycji, a tobie zdarza sie raptem jedno na jedno zdanie, a to wcale nie jest zle
Chociarz zawsze moze byc lepiej (czyt. brak brzydkiego slownictwa)
  
 
Cytat:
2005-10-27 10:41:03, arsen pisze:
nie została jeszcze stworzona i opublikowana dopiero powoli trwaja nad niz prace panie tomku wiec to nie jest zaden argument



opublikowano za to regulamin tego forum panie arsenie. a to jest argument...
  
 
a mnie się wydawało,że zasady etykiety i kultury powstały już dawno i twierdzenie,że "prace trwają"było aktualne jak ludzie z drzew schodzili
  
 
Koledzy tak jak obiecałem w niedzielę jestem czasowy i bardzo chętnie przyjadę na spocik a wraz ze mną sparky.
Dajcie tylko znać gdzie i o której.
  
 
Moja propozycja niedziela godz 18 pod chatka zaka na parkingu.Wszyscy zostana dodtkowo poinformowani sms na terlefon GSM Prosze o uzupełnienie tegoz numeru w profilu
  
 
Oki. mi pasuje. chociarz moglibyśmy sie spotkać troszeczkę wcześniej. bliżej godzin popołudniowych.
Co wy na to??