Polonez Coupe na szrocie w Dąbrowie Górniczej - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie: - wątek o "drugim życiu coupety" wyleciał, a była w nim nazwa miejscowości gdzie znajdowała się na szrocie ta "nie nadająca się do remontu". Czy ktoś może pamięta gdzie to było?
  
 
Cytat:
2005-10-16 21:57:26, Grzech pisze:
Mam pytanie: - wątek o "drugim życiu coupety" wyleciał, a była w nim nazwa miejscowości gdzie znajdowała się na szrocie ta "nie nadająca się do remontu". Czy ktoś może pamięta gdzie to było?



Komorniki?
  
 
Cytat:
2005-10-16 22:01:09, mati_lecha pisze:
Komorniki?


Tak. Jak się uporam z tym i owym, to jutro tam pojadę na łowy .
  
 
TEN SPROFANOWANY COUPE / 3D JEŹDZI PO PUŁAWACH , NIESTETY NIE WIEM GDZIE DOKŁADNIE. WIEM TYLKO , ŻE NIE JEST DO SPRZEDANIA ... SZKODA , MOŻE KTOŚ BY GO URATOWAŁ ...



  
 
Dreamer, jeśli będziesz podawał ścieżkę dostępu do zdjęć na Twoim dysku twardym, to mimo najszczerszych chęci, nie będziemy w stanie ich zobaczyć....

taki mały off-top...
  
 
  
 
OTO DZIALAJACE LINKI DO SPROFANOWANEGO COUPE :

COUPE 01

COUPE 02
  
 
Ten niebieski to 3dr. a nie Coupe - zresztą był już kiedyś na forum o ile mnie pamięć nie myli.
  
 
Az zal patrzec ...
  
 
Może niech mu ktoś przynajmniej jakieś porządne VT zrobi, żeby przynajmniej na obrazku ładnie wyglądał?
  
 
powiem jedno w rzeczywistosci nie jest taki zły
  
 
Ekhm....wygląda żałośnie ale kiedys moze wróci do świata'' żywych''.
  
 
czy może podać ktoś namiar na dobry szrot w tejże okolicy lub w okolicznych miejscach. ja znam w wojkowicach ale tam cinko.
a może by tak zrobić spis polecanych miejsc z podziałem na jakieś rejony ( wiem że jest osobny wątek o szrotach w Wa-wie)
  
 
O tym szrocie byl juz watek. uzyj wyszukiwarki


To tu

[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2005-12-14 22:46:39 ]



[ wiadomość edytowana przez: BolimA dnia 2005-12-14 22:46:56 ]
  
 
ja znam 3 w dąbrowie, jeden widoczny tuz przy trasie katowice-olkusz zaraz za salonem SUZUKI, drógi oddalony o jakiś kilometr, znajduje się za halą sportową, a trzeci który znam jest po drodze na ząbkowice, widziałem tam rok temu 3 syrenki , 2 warszawy i jakieś tam zachodnie 40 letnie starocie
  
 
sory BolimA, ale tego nie znalazłem, a pozatym tam toczyła się dyskusja bardziej o 3-d i coupe , a mi chodziło pozbierać w jedno namiary na okoliczne szroty.bo z niektórymi rzeczami zaczynają być problemy w zakupie
  
 

Fajny szrot jest koło "Doriana" hali sportowej w Sosnowcu,można samemu częśći wykręcać.Jedziesz od Zagórza w kierunku DG i przed Dorianem w lewo po takich dziurach.Przed Salonem Skody w Gołonogu jest mały szrot,a podobno najfajniejszy jest koło "Huty Katowice" w Dąbrowie Górniczej,pełno samochodów i śmieszne ceny.
  
 
Tak sobie poczytałem te wasze przekomarzania co jest 3D a co nie jest i tak sobie pomyślałem fajny pomysł zrobić sobie 3D czy Coupe z 5D ale nie jak ten niebieski tylko możliwie najbliżej oryginału, mało tego wzór czerpać z pojazdu Bublewicza (zewnętrznie, a silnik i podzespoły w zależności od funduszy)
No i co z tego, że znawcy będą mówili "łeee, tak to ja też potrafie"
tylko, że jak idzie się (przykładowo) do muzeum i tam jest replika broni z II wojny światowej to zapaleńcy znów stwierdzą "łeee" a reszta wykrzyknie "ja cieee ale fajne". Skoro 2% polaków nie słyszało o stanie wojennym to jak myślicie ile % pierwszy raz w życiu ujrzy poloneza z 3 drzwiami - chodzi o uświadamianie. Oczywiście jak ktoś odwali taki numer i będzie wciskać że to oryginał to go trzeba wyprostować. Mieszkam w Łodzi i od około 10lat nie widziałem poldka z 3 drzwiami a jakby mnie jakikolwiek minął z pewnością bym się zachwycił
  
 
Cytat:
2005-12-15 00:28:59, delta9 pisze:
Mieszkam w Łodzi i od około 10lat nie widziałem poldka z 3 drzwiami a jakby mnie jakikolwiek minął z pewnością bym się zachwycił



Widocznie kiepsko się rozglądasz, bo od ponad pół roku jedno coupe można spotkać w łodzi i to dość często, a jak byś na jakiś spocik w łodzi przyjechał to na pewno byś spotkał coupe.
  
 
Zgadza sie co do tych w DG , z tym ze coraz rzadziej mozna spotkac tam jakies rarytasy , poza tym Ci goscie sa raczej kumaci i jak wyczaja interes to albo wcale nie oddadza ale beda chcieli jakies kokosy. Pozdrawiam.


Cytat:
2005-12-14 23:26:21, Ziaro pisze:
Fajny szrot jest koło "Doriana" hali sportowej w Sosnowcu,można samemu częśći wykręcać.Jedziesz od Zagórza w kierunku DG i przed Dorianem w lewo po takich dziurach.Przed Salonem Skody w Gołonogu jest mały szrot,a podobno najfajniejszy jest koło "Huty Katowice" w Dąbrowie Górniczej,pełno samochodów i śmieszne ceny.