Ośw. zapalniczki mk5/6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie nie nie. nic z tych rzeczy. nie mam zamiaru po raz enty napisac pytania "jak wymienic ta nieszczesna zarowke"

Wyciagnalem zapalniczke, zamienilem jak starterem. Wiec mam ja na biurku. Rozebrana na czesci pierwsze.
Moje pytanie czy zalatwic cyfrowke (bo sie jeszcze niedorobilem..ale juz niedlugo ) i obpstrykac ta zapalniczke z kazdej strony czy kazdy wie jak wymienic zarowke oswietlenia zapalniczki w mk5/6?
  
 
Rób foty, ja nie mogłem wymienić tej żarówki
  
 
pstrykaj, bankowo pytanie padnie jeszcze niejednokrotnie
  
 
Wymieniałem ja kiedyś.Było trochę gimnastyki ale da się spoko.
  
 
Rocky czemu nie mogles? Przeciez to banalne jest. Wystarczy tylko....wyciagnac cala zapalniczke

Ok to nie skladam jej i zrobie zdjecia co i jak. moze sie szarpne na jakiegos manuala
  
 
Owszem owszem- fotki sie przydadza. Chociazby mi jak cos dzisiaj spiernicze i nie bede wiedzial jak z powrotem zlozyc.
pozdrawiam i zycze milej sesji.
  
 
to bys sie zapytal wczesniej a nie sie z motyka na ksiezyc porywasz
  
 
Cytat:
2005-09-15 13:06:18, mazzi19 pisze:
Rocky czemu nie mogles? Przeciez to banalne jest. Wystarczy tylko....wyciagnac cala zapalniczke Ok to nie skladam jej i zrobie zdjecia co i jak. moze sie szarpne na jakiegos manuala

  
 
Cytat:
2005-09-15 13:06:18, mazzi19 pisze:
Rocky czemu nie mogles? Przeciez to banalne jest. Wystarczy tylko....wyciagnac cala zapalniczke



Wiem, wiem ale po 1 primo nie pale wiec nie było to dla mnie takie ważne a po 2 primo nie mogłem wyjąć tej zakichanej żarówki bo wydawała mi się sklejona na stałe
  
 
czym zastąpiłeś ? starterem ? znaczy takim przyciskiem START/STOP jak w nowych autkach... ?

Myslałem o czymś talkim, bo starter od mondeo nie jest taki strasznie drogi...
  
 
dokladnie tzn na razie robi tylko start
moze pomysle nad jakims ukladem co robi stop. ale troche bez sensu bo start jest dopiero po kluczyku wiec gasze tez kluczykiem.
  
 
obiecane fotki.
tak wyglada plastik przewodzacy swiatlo


a tak oprawka zarowki


aby wszystko bylo jasne zrobilem maly rysunek


strzalka pokazuje w ktora strone nalezy ciagnac. dodam ze jest to widok "od tylu" wiec oprawke zarowki ciagniemy w strone popielniczki
Oprawka jest na wcisk, ale siedzi dosc mocno.
Tyle. cala filozofia wymiany zarowki
  
 
W mk7 robi sie to prosciej.
  
 
Cytat:
2005-09-28 13:52:12, Brzoza-junior pisze:
W mk7 robi sie to prosciej.



no i?
  
 
no i..
no i to ze moge sluzyc pomoca, ktora zreszta kiedys otrzymalem od forumowiczow i teraz moge sie komus odwdzieczyc.
  
 
robiłem, jak instruowaliście i nic coś mi się plastiki pospawały chyba