Chce kupic celice - pomocy :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Przymierzam sie do zakupu Celicy rocznikowo ok 2002-2003 czy moglibyscie poradzic na co nalezy zwrocic szczegolna uwage przy zakupie tego auta ?? jakie sa najczestsze niedomagania i wady tego samochodu. Czy warto wogole inwestowac w ten samochodzik czy tez za podobna cene kupic cos innego a jesli tak to co (chodzi o aoutko o sportowym charakterze ofcorz ) z gory dzieki
  
 
Taka tam zabaweczka

Moje zdanie: poszukaj lepiej poprzedniej generacji w wersji 4WD z silnikiem 3S-GTE (2.0 turbo)

Pozdrawiam
  
 
Najgorzej to chyba kupic obecna z silnikiem 1.8VVT-i.
Troche mi sie smiac chce ze takie autko wyposzono trylko w taki silniik.
To ze 250Km to na bide powinno miec
  
 
Kurde wiem ze troche lipe odwalili ale coz nie mam zabardzo wyboru samochod musi byc z rocznika 2002-2003 wiec zostaje mi jeszcze do wyboru Hyounday S-coupe kosztuje podobnie ale toyota to jednak toyota btw co do mocy to bedzie nim jezdzic moja dziewczyna wiec wydaje mi sie ze te osiagi powinny jej zupelnie wystarczyc

[ wiadomość edytowana przez: _KoRaS_ dnia 2005-10-05 21:08:12 ]
  
 
Ach te kobiety ...
Ale dla nich samochodzik w sam raz Nikt takiej na forum nie ma, więc nie ma co liczyć na opinie użytkowników...

Pozdrawiam
  
 
Wszycho zalezy od kasy, ja na pewno jak bym mial wybrac cos w tym stylu to chyba zostaje HONDA, R-TYPE czy S2000 zapitala az milo....
W ostatecznosci zostaje Corolla z 192kucykami ale w konfrontacji z R-TYPEM zostaje daleko w tyle...
  
 
A moze Acura RSX ? Cena dosyc niska, ciekawe dlaczego....
mobile.de
  
 
jesli celiczka to Tsport! corollą tsport sciglem sie ze zwyklą celiką 2003 - jedzie wmiare przez pierwsze dwa biegi potem zostaje daleko ztylu..
ale szczerze to ciasne male autko i wygladem sportowym..ale mocy brakuje..jesli chcesz sportowe autko to pomysl nad czymś innym za takie pieniadze
  
 
Cytat:
2005-10-10 10:47:11, Yaryś pisze:
jesli celiczka to Tsport! corollą tsport sciglem sie ze zwyklą celiką 2003 - jedzie wmiare przez pierwsze dwa biegi potem zostaje daleko ztylu.. ale szczerze to ciasne male autko i wygladem sportowym..ale mocy brakuje..jesli chcesz sportowe autko to pomysl nad czymś innym za takie pieniadze



tylko nie calibrę...
no a moze zamiest celicy suprę?? Osiagi ma lepsze.
  
 
rx8 +specjalny kit do tego krory ladnie podnosi moc.
jelsi mowa o ostrej jezdzie to tylko evo ale to takie moje marzenie
  
 
Calibra fajna bryka, tylko juz troche stara, ja bym kupil Astre coupe z jakims 2.0 (najlepiej turbo) albo 2.2 TD i w zlotym albo czarnym kolorze ::




[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2005-10-10 17:14:44 ]
  
 
Gadka szmatka. Nie ma co się cackać. Albo EVO (jak napisał Yaryś) albo IMPREZKA Sti (to moje ciche marzenie)
  
 
Cytat:
2005-10-10 19:10:22, marcin032 pisze:
Gadka szmatka. Nie ma co się cackać. Albo EVO (jak napisał Yaryś) albo IMPREZKA Sti (to moje ciche marzenie)



Po co dziewczynie taki samochod , na zakupy ?
  
 
Cytat:
2005-10-10 20:20:05, CzapCzap pisze:
Po co dziewczynie taki samochod , na zakupy ?



No właśnie na zakupy!!!!
  
 
a eclipse?

też fajne auto
  
 
no dobra zchodzimy z tematu koniec OT
jesli ktos moze coś wiecej powiedizec o tej celiczce niech doradzi.ja odradzam
  
 
A ja jako kobieta chciałabym mieć takie autko. Podoba mi się jej wygląd szczególnie w jasnym kolorze wyglada bardzo ładnie
  
 
Moja Pani też chce celicę lecz ja ją namawiam na paseo bo widoczność lepsza (czytaj mniej stłuczek przy parkowaniu) i moc mniejsza (czytaj koniki ją nie poniosą jak sobie za mocno naciśnie a i tak jej starczy na spokojne jeżdżenie). No i to spalanie na niskim poziomie.....
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A co do celicy w tak młodym roczniku to.... wiem niewiele poza tym że może się podobać. Domyślam się jednak że kobieta ścigać się tym nie będzie i zależy jej tylko na wyglądzie więc nie ma co zastanawiać się nad wersją mocnosilnikową - raczej zwrócić uwagę na kolor i stan ogólny - vide post madzi.