Prośba o pomoc, rade i opinie - YARIS VERSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Pytam szanownych kolegow o opinie na temat w/w modelu w imieniu mojego kolegi ktory zamierza zakupic ten samochod.
Obiecalem ze pomoge mu swoja radą a że nie jest to corollka czy carinka wiec musze sie zwrcic do was
Akurat niestety nie mam czasu na buszowanie po sieci wiec prosze o sugestie, opinie uzytkownikow i zdania na temat tego autka czy warto to kupic i jak sie sprawuje na przelomie tych juz kilku lat i co sie psuje ewentualnie, czy sa jakies el. ktore szybko "lecą" itp.

Na koniec zamieszczam jedno z ogloszen

TOYOTA YARIS VERSO

I tak na koniec ostatnie i chyba jedno z wazniejszych pytan, gdzie te modele ew. roczniki produkowali ?

pozdrawiam all
  
 
Cromm, cienko to widzę. Mało jest tych modeli na drogach, a jeszcze mniej userów w necie. Kiedyś Motor albo Auto Świat zrobiło krótki opis tego Verso i z tego, co pamiętam nie wyszedł źle. Jak znajdę, to wkleję foty tego artykułu
  
 
Cytat:
2006-02-21 15:59:00, marcin032 pisze:
Cromm, cienko to widzę. Mało jest tych modeli na drogach, a jeszcze mniej userów w necie.



No wlasnie ale czy on rozni sie w jakis zasadniczy sposob od std. YARKA ?
Czy ktos wie gdzie tłoczyli VERSO , japonia, brytania, francja....?
Gdzies mi sie obilo o uszy ze wiekszosc pochodzila z "Dzapanes"
  
 
Wydaje mi się, że tylko "Dzapanes" i to właśnie z tego powodu do Polski w 2003 roku (może 2002) przestano je sprowadzać, 35% cła zrobiło swoje.
  
 
znalazłem tylko soś takiego do poczytania
i takiego tez do poczytania
  
 
Od jakiegoś czasu widuję te modele na drogach, czyżby potencjalni kupcy przekonali się do nich?

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-02-22 19:46:49, MisiekII pisze:
... czyżby potencjalni kupcy przekonali się do nich?



Albo moze do pierwszych liter numero nadwozia JT

Autko paskudne ale moze jesli faktycznie jest to ordzinal dzapanes warto
  
 
Następne do poczytania



[ wiadomość edytowana przez: marcin032 dnia 2006-02-25 15:31:13 ]