Kupno Avensisa prosze o porady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze was o porade
Mam zamiar kupic avensisa rok 98/99
na co w szczegulnosci zwracac uwage przy ogladaniu aut
i jakie najczesciej usterki sa w tym modelu najczesciej

z gory dziekuje za wszystkie wskazowki
  
 
hmm zwroc uwage czy tarcze nie zwichrowane, czy nie trzesie kierownica i czy nie znosi przy hamowaniu. Warto tez sie upewnic czy silnik nie wpieprza oleju
  
 
Tak jak napisał czap-czap, te modele (chyba przed rokiem 2000) mialy problem z drżeniem kierownicy przy jeździe okolo 120 km/h i z tego co wiem to niekoniecznie to kwestia zwichrowanych tarcz tylko raczej blad fabryczny.

Poza tym zerknij tu do działu kupie/sprzedam. Nie tak dawno kolega pyrcekb sprzedawał swoją Avensis. Co prawda rocznik 2000 wiiec pewnie drozsza, ale z kolei z w/w powodu to lepiej, no i fajnie wyposażone to autko było. Może jeszcze jest do kupienia... hmm...
  
 
Cytat:
2006-06-09 19:56:15, august pisze:
Prosze was o porade Mam zamiar kupic avensisa rok 98/99 na co w szczegulnosci zwracac uwage przy ogladaniu aut i jakie najczesciej usterki sa w tym modelu najczesciej z gory dziekuje za wszystkie wskazowki



Najlepiej jak pierwsze litery nr. nadwozia zaczynaja sie od JT.

Usterki to kolla zamachowe w D4D, sprzegła ,padajace kolumny kierownicze to najczesciej spotykane.

  
 
Cytat:
2006-06-10 09:10:41, Cromm pisze:
Najlepiej jak pierwsze litery nr. nadwozia zaczynaja sie od JT. Usterki to kolla zamachowe w D4D, sprzegła ,padajace kolumny kierownicze to najczesciej spotykane.



Tez bym najchetniej chciał ,mam teraz mazde i powiem ze te literki swiadcza o jakosci wykonania i ogolnie
Ojciec ma corolle z 90r z JT i tylkoo smiga
A posiadalem nissana bez tych literek i .... brakowało tej precyzji co dostarczaja japonczycy
  
 
Cytat:
2006-06-10 17:51:16, august pisze:
A posiadalem nissana bez tych literek i .... brakowało tej precyzji co dostarczaja japonczycy



Mam Primerę (Angielkę) i żeby nie pordzewiałe blachy byłaby suuuuuuper autkiem
  
 
Cytat:
2006-06-09 20:27:49, Pigletto pisze:
Poza tym zerknij tu do działu kupie/sprzedam. Nie tak dawno kolega pyrcekb sprzedawał swoją Avensis. Co prawda rocznik 2000 wiiec pewnie drozsza, ale z kolei z w/w powodu to lepiej, no i fajnie wyposażone to autko było. Może jeszcze jest do kupienia... hmm...



Jest jeszcze....
Zapraszam do obejrzenia!!!
Pozdr. P.