ZLOT OPEL KLUB POLSKA 2009

Ankieta: Czy przyjedziesz na zlot OKP lipiec/sierpień?
TAK
NIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich,

Chcę w tym roku zrobić zlot na wypasie w jakimś fajnym miejscu.
Najważniejszych punkty zlotu:

- szkolenie z pierwszej pomocy przez ludzi z PCK.
- koncert wschodzącej gwiazdy HARDROCK.
- prezentacje i pokazy nowych modeli ze stajni GM.

Termin zlotu lipiec/sierpień.
Minimalna ilość osób to 50.
Impreza będzie odpłatna, a koszt będzie uzależniony od sponsorów.

Miejsce będzie uzależnione od zgłoszeń. Zrobimy tak, aby każdy miał w miarę blisko.
Warunki noclegowe na poziomie "rodzina z dzieckiem".

Zależy mi na waszym zaangażowaniu.

Każdy uczestnik zlotu dostanie:

- koszulkę pamiątkową ze zlotu.
- naklejkę zlotową OKP.

I najważniejsze!!!
Zapraszamy Inne Klubu Opla!!!

A teraz EXTRASY!

- każda osoba, która przyjedzie 1x na zlot OKP dostanie za darmo
koszulkę OKP wartą 40 zł.

- dodatkowo będzie specjalna kasa dla osoby, która udowodni, że przyjechała z najdalszej części Polski. Będzie się opłacać.

Czekam na wasze opinie oraz głosy w ankiecie.
Będą dwie.

1. Pytanie czy chcesz.
2. Będzie pytanie o termin. ( ale to poźniej)


Proszę mi uwierzyć, że teraz albo się uda, albo oficjalnie zrezygnuję z 8 letniego zajmowaniem się OKP.
Dlatego chcę zrobić zlot, który przyćmi wszystkie zloty na jakiś byliście.


Maciej Różalski
+48608375222
poczta@opelklub.pl

  
 
dobry plan popieram ale moją skromną osobą i skromnymi sirotkami nie jestem w stanie pomoc jeśli cena nie będzie zaporowa to z małżą pewno się wybieżemy gdzieś po blisku w ciekawe miejsce z ciekawymi ludźmi heh czekam na dalszy bieg wydażeń
  
 
No mi to dwa razy mówić nie trza

powiedz tylko gdzie i kiedy a będę
  
 
Trudno na tym etapie powiedzieć, jaki będzie koszt od osoby.
Wszystko zależy od zainteresowania.
Jest dużo czasu. I w miarę "zapinania" wszystkich rzeczy będę wstanie powiedzieć ile to będzie kosztować na osobę.

Jedno jest pewne do tego zlotu podchodzę bardzo poważnie.
  
 
no mam nadzieje ze na wyjatkowy zlot to z kadim dojedziemy
na razie cwiczymy trasy pomorskie i odwzajemniamy uśmiech dla mijajacych nas pozostałych uzytkownikow dróg
ale tak czy siak - jestem na TAK!
  
 
Ankieta jest dość tendencyjne, ale nie to że się czepiam, tylko nie spodziewam sie, aby ktoś kto weżmie w niej udział na OKP, odpowiedział NIE

Ja oczywiście jestem ZA. Jeśli tylko nie będzie to w Świnoujściu i nie "wypadnie" w czasie urlopu to jestem!

Tak przy okazji - termin proponuję próbować ustalić w miarę szybko, bo lipiec/sierpień to okres wakacyjny. Często ludzie mają zaplanowane urlopy "rodzinne" lub za granica. Czasem latwiej się wyrwać na weekend poza wakacjami niż w wakacje.

Jeśli będzie potrzebna jakaś pomoc przy organizacji to się zgłaszam. Agata pracuje w dużej pracowni reklamy - może coś będzie przydatne.
  
 
kochani - wreście nareście ale ....
termin musi !!!! być znany z wielkim wyprzedzeniem dlatego cieszę się że juz teraz o tym jest mowa
ja osobiście w tym roku się żenię, na dodatek planowane narodziny naszego maluszka który od poczęcia ma w genach OPLA mocno będą mnie ograniczać ale jezeli tylko będzie znany termin to oczywiście jedziemy

mam nową zabawekę - OMEGĘ 3000 24V manual - zdjęcie wkrótce
sanator dalej w posiadaniu
  
 
to ja już zapomniałem,że taka strona istnieje Oczywiście ja jestem zainteresowany takim rodzinnym zlotem, mam nadzieję,że reszta mojej załogi też się wybierze.
Wierzę również ,że cała ta impreza dojdzie do skutku.
  
 
Jak by potrzeba jakieś pomocy przy organizacji dawać (zwłaszcza jak coś w Wielkopolsce)
  
 
Proponuje w tym wątku podawać terminy jakie wam pasują najbardziej.
Postaram się wybrać ten najlepszy.
I z oferowanej przez Was pomocy skorzystam.

Mój termin to:

PIERWSZA POŁOWA LIPCA
  
 
W okresie letnim ... wszystkie weekendy ... no chyba ze sesja jakos dziwnie mi sie wydluzy.
  
 
Dla mnie lipiec to już masakra

3-5 lipiec doroczny zlot Old Kadetts Never Die! wraz z KTK w Skorzęcinie

11-12 lipiec II Runda Pucharu Youngtimer Party (wyścigi na Torze Poznań, w których biorę czynny udział)

No nic, co będzie to będzie

pozdro!
  
 
jeżeli chodzi o mnie to pierwsza połowa sierpnia
  
 
ja chyba nie muszę się wypowiadać na temat zlotu....byłem na każdym więc i tym razem możecie liczyć na to że zobaczycie moją skromną osobę a tak na serio to chętnie ci pomogę w organizacji tego zlotu a co do terminów to chyba pasują mi wszystkie wekandy letnie bo mam budowę domu i raczej nie wyjadę na żadne wakacje cieszę się że wreszcie napisałeś to na forum i będzie można sprawdzić czy ten klub jeszcze ma prawdziwych klubowiczów (jak za dawnych dobrych czasów)
  
 
na mnie mozna liczyc w lipcu, w sierpniu juz niekoniecznie jak wiesz bedzie co bedzie zlot sie odbedzie
  
 
od 1 sierpnia do 20 , zaplanowany juz urlop,

proponował bym wrzesień, zawsze to juz po urlopach, łatwiej zorganizować czas
  
 
Wrzesień tez wydaje sie sensowny, tylko sam jego poczatek. NIe powinno byc ani upalnie ani zimno. Ewentualnie czerwiec - ale to pewnie jakies szkoly, studia, sesje itd itd itd i nie wiem czy nie za malo czasu na organizacje.

Ja w tej chwili nie wiem czy mi lepiej sierpien czy lipiec. Na 2-ga polowe lipca planuje urlop z rodzina. Piotrek dobrze kmini z tym Wrzesniem

[ wiadomość edytowana przez: YAQB dnia 2009-02-13 18:52:02 ]
  
 
Na chwilę obecna na pewno odpada weekend w lipcu o ile dobrze pamiętam 18-19, wesele siostry
  
 
Nie wiem co będzie za jakiś czas, więc pozostanie mi obserwować wątek, a jak bym jechał to pewnie z dziećmi.

P.S.
Może we wcześniejszym terminie jakiś taki mały zlocik ktoś zrobi nie wymagający zbyt wysokich nakładów finansowych ?


[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2009-02-16 08:13:31 ]
  
 
po konsultacjach obstawiam wrzesień