Zastrzyk gotówki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuję jakiegoś zastrzyku gotówki, muszę parę rzeczy w aucie wymienić a krucho w tym miesiącu u mnie z kasą. Nie chcę się bawić w jakieś bliżej nieokreślone firmy. Ktoś podpowie gdzie mógłbym w miarę szybko zaczerpnąć jakiegoś źródła?
  
 
Może pigalak tam szybko zarobisz

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Może i szybko, ale mnie satysfakcjonuje legalny sposób
  
 
Najgorsze jest to, że nie ma recepty, pozostaje zrobić dług, przy dużym szczęściu znaleźć tyrkę.
  
 
Ja tam bronię się rękoma i nogami przed zadłużeniem.
  
 
Tylko czasem nie bierz pożyczek z tych wszystkich firm pożyczkowych czy pseudobanków. Trzeba tego unikać jak ognia. Jeśli ktoś ma jakąś pilną potrzebę to może ewentualnie poszukać portali z pożyczkami społecznościowymi, w których to oprocentowanie jest znacznie niższe niż bankach i parabankach.
  
 
Musisz zastanowić się w czym jesteś dobry, dla Ciebie może coś być prościzną ale inni płacą za zrobienie tego samego bo nie mają o tym zielonego pojęcia. Pomyśl w czym jesteś dobry i wykorzystaj to.
  
 
Jak nie mam kasy to staram się pożyczyć od kogoś mi bliskiego lub też szukam dodatkowych zleceń.
  
 
Poszukaj taniego kredytu, są portale oferujące korzystne kredyty bez wychodzenia z domu jak np, platformaratalna.pl
Zawsze można też coś sprzedać lub ewentualnie poszukać dodatkowej pracy
  
 
Weź kredyt to łatwo powiedzieć, a potem trzeba spłacać.
  
 
Raczej nigdy nie zdecyduje się na wzięcie kredytu jeśli sytuacja życiowa mnie do tego nie zmusi
  
 
Może zahacz się na jakiejś budowie? Z doświadczenia wiem, że pomocników potrzebują prawie zawsze, a i płaca jest godna. Tylko wiadomo, trzeba się narobić.
  
 
Terence jak chce się zarobić to oczywiście, że trzeba się napracować. Za darmo nam pieniędzy nikt nie daje.
  
 
Cytat:
2015-05-26 08:44:02, januszowicz pisze:
Tylko czasem nie bierz pożyczek z tych wszystkich firm pożyczkowych czy pseudobanków. Trzeba tego unikać jak ognia. Jeśli ktoś ma jakąś pilną potrzebę to może ewentualnie poszukać portali z pożyczkami społecznościowymi, w których to oprocentowanie jest znacznie niższe niż bankach i parabankach.



A "pseudobanki", to jakie? A oprocentowanie niekoniecznie jest niższe niż w bankach. Jeżeli masz z czego uregulować zadłużenie w firmie pożyczkowej przez internet lub raty w banku, to nie ma problemu. Gorzej, kiedy nie pożyczasz, a nie masz z czego spłacić raty. I to również obowiązuje tzw. pożyczki społecznościowe. Poza tym, tutaj również należy uważać, bo jest dużo "pseudo" portali z pożyczkami społecznościowymi naciągającymi ludzi na wysokie opłaty telefoniczne.
  
 
Cytat:
2015-05-26 08:44:02, januszowicz pisze:
Tylko czasem nie bierz pożyczek z tych wszystkich firm pożyczkowych czy pseudobanków. Trzeba tego unikać jak ognia. Jeśli ktoś ma jakąś pilną potrzebę to może ewentualnie poszukać portali z pożyczkami społecznościowymi, w których to oprocentowanie jest znacznie niższe niż bankach i parabankach.


]
Potwierdzam bo to katastrofa może być.
  
 
Cytat:
2015-09-25 14:17:31, bonba pisze:
Raczej nigdy nie zdecyduje się na wzięcie kredytu jeśli sytuacja życiowa mnie do tego nie zmusi



I tu zgadzam się z tobą w pełni.
  
 
Cytat:
2018-01-14 18:09:07, bogdan34 pisze:
I tu zgadzam się z tobą w pełni.



A ja aż taki restrykcyjny w tym temacie nie jestem. Bo wiem,że są rózne sytuacje i czasami można sobie obiecywać,że się nigdy takiej pożyczki nie weźmie ale okazuje się,że trzeba kasy na teraz na już i jednak firmy prywatne się przydają bo mozna w nich o wiele łatwiej taką pożyczke otrzymac.
Tak wieć czasami po prostu trzba.
  
 
Cytat:
2015-09-27 12:00:58, terence pisze:
Może zahacz się na jakiejś budowie? Z doświadczenia wiem, że pomocników potrzebują prawie zawsze, a i płaca jest godna. Tylko wiadomo, trzeba się narobić.



Dobrze myślisz i mówisz tylko ta sytuacja może być różna jak to w życiu.
  
 
Nie mam doświadczeń z kredytami, ale raczej nie będę ich próbować, chyba że sytuacja mnie mocno zmusi. Myślę, że najpierw najlepiej poszukać jakiejś dodatkowej pracy i dodatkowego zarobku, ewentualnie pożyczyć od rodziny.
  
 
Wiesz co, wydaje mi się, że pożyczkę warto brać tylko jeśli chcemy otworzyć swoją własną firmę albo po prostu mieć szybką gotówkę na zainwestowanie w coś co przyniesie jakieś korzyści. Poczytaj różne artykuły o gospodarce, biznesie i pożyczkach w tych czasach na http://www.kfin.be/. Myślę, że to pomoże przemyśleć Ci kwestie finansowe.