Prezent dla chłopaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój facet ma niedługo świętować będzie swoje urodziny i nie mam pojęcia, co mogłabym mu podarować. Jesteśmy ze sobą krótko, ale bardzo chciałabym, aby dostał coś, co wiąże się z jego zainteresowaniami - trenuje hokej i słucha d'n'b. Pomóżcie, w którym kierunku szukać?
  
 
Cytat:
2017-11-16 21:46:16, red_head pisze:
Mój facet ma niedługo świętować będzie swoje urodziny i nie mam pojęcia, co mogłabym mu podarować. Jesteśmy ze sobą krótko, ale bardzo chciałabym, aby dostał coś, co wiąże się z jego zainteresowaniami - trenuje hokej i słucha d'n'b. Pomóżcie, w którym kierunku szukać?




Na podstawie zainteresowań trudno coś sensownego radzić. Jeżeli jeździ na motorze to popatrz na oferty typu https://shoei-kaski.pl/pol_m_GT-AIR-71642.html. Jeśli ma auto to może pomyśl o gadżetach do auta. W ostateczności miły wieczór we dwoje też będzie dobrym rozwiązaniem twojego problemu.
  
 
Może jakiś prezent z zakresu motoryzacji w postaci gadżetu? Alkomat, kamerka samochodowa lub zestaw kosmetyków, co o tym sądzisz?
  
 
Cytat:
2018-01-09 11:06:54, MotoLedy_pl pisze:
Może jakiś prezent z zakresu motoryzacji w postaci gadżetu? Alkomat, kamerka samochodowa lub zestaw kosmetyków, co o tym sądzisz?



Wydaje mi się, że kamerka internetowa będzie dobrym pomysłem. Zawsze jak mu się nie spodoba może zwrócić
  
 
Uważam ze gadzet motoryzacyjny to świetny pomysł.
  
 
Słuchajcie mam problem z prezentem. Mianowicie mój brat kończy 18 lat i chciałbym sprezentować mu coś naprawdę oryginalnego. Mianowicie zastanawiałem się nad złożeniem się z resztą rodzeństwa na skok ze spadochronem. Pomyśleliśmy sobie, ze pewnie dostanie bardzo dużo materialnych prezentów. Które potem i tak wylądują w szafie. Tak wiec może jednak dobrze byłoby mu podarować coś co da mu ciekawe wspomnienia?
Bylibyście z czegoś takiego zadowoleni?

[ wiadomość edytowana przez: infek dnia 2018-01-12 14:01:26 ]
  
 
Cytat:
2018-01-12 14:01:01, infek pisze:
Słuchajcie mam problem z prezentem. Mianowicie mój brat kończy 18 lat i chciałbym sprezentować mu coś naprawdę oryginalnego. Mianowicie zastanawiałem się nad złożeniem się z resztą rodzeństwa na skok ze spadochronem. Pomysleliśmy sobie, ze pewnie dostanie bardzo dużo materialnych prezentów. Które potem i tak wylądują w szafie. Tak wiec moze jednak dobrze byłoby mu podarować coś co da mu ciekawe wspomnienia? http://ki24.info/pl/550_na_luzie/7648_szukasz_pomyslu_na_niecodzienny_prezent_podaruj_skok_spadochronowy.html Bylibyście z czegoś takiego zadowoleni? [ wiadomość edytowana przez: infek dnia 2018-01-12 14:01:26 ]




Jeśli lubi wyzwania ty go znasz lepiej .Wiesz co lubi a czego nie.
  
 
Skoro lubi hokej, to warto mu sprawić jakiś gadżet związany z tą tematyką. Idealny będzie tutaj jakiś kij, który będzie mógł sobie zawiesić na ścianie jako ozdobę. Fajnym pomysłem może być również jakiś zestaw do mini hokeja, w który możecie we dwoje zagrać: 2 małe bramki, 2 kijki oraz jakaś mała piłeczka. Będziecie mogli w ten sposób aktywnie spędzać wolny czas przy czymś, co Twój facet uwielbia. Jeśli jednak ta propozycja nie przypadła Ci do gustu, to mam jeszcze jedno rozwiązanie: zegarek - nie ma faceta, który pogardziłby takim prezentem. W dzisiejszych czasach na topie są smartwatche, które mogę pełnić funkcję telefonu, robić zdjęcia i wiele więcej.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2018-01-18 01:45:04 ]
  
 
Grunt to trafić w jego gust i wybrać prezent z którego bezie zadowolony, jeżeli interesuje się motoryzacja to może coś w tym kierunku, wideorejestrator?
  
 
skok ze spadochronem to super sprawa, tez bym kiedys chcial, sadze ze jesli brat lubi adrenaline to mu podejdzie
  
 
Z fajnych prezentów to bon/voucher na jazdę super samochodem (można wybrać ekstremalny model KTM X Bow) zabawy co nie miara
  
 
Można kupić też voucher na atrakcje typu skok na bungee jeśli ktoś lubi ekstremalną rozrywkę. Fajne są też właśnie vouchery na jazdę samochodem jeśli ktoś kocha motoryzację jakiś super model autka i mamy prezent idealny
  
 
Ja bym się nie obraził na wizytę na targach samochodowych. Osobiście marzy mi się wyjazd do Genewy, ale póki co to marzenie. Szczególnie premiery są tam zawsze znakomite (zresztą sami zobaczcie: auto-motor-i-sport.pl/targi-genewa). Może za rok się uda!
  
 
Cytat:
2018-03-01 12:42:39, RomekT pisze:
Z fajnych prezentów to bon/voucher na jazdę super samochodem (można wybrać ekstremalny model KTM X Bow) zabawy co nie miara




Faktycznie to super pomysły .
  
 
Cytat:
2018-02-26 15:52:31, ma436niak pisze:
skok ze spadochronem to super sprawa, tez bym kiedys chcial, sadze ze jesli brat lubi adrenaline to mu podejdzie



Według mnie dobry pomysł z tym skokiem.
  
 
Jeśli chłopak jest majsterkowiczem to polecam zestaw narzędzi.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2018-06-30 11:12:13 ]
  
 
Jak długo jesteś z tym chłopakiem i jak długo go znasz? Może jakiś bon na zakupy ogarniesz, albo jak znasz jego gust i numer nogi to fajne buty można zakupić. Wszystko zależy od tego, co twój facet lubi. Jak wiadomo każdy jest inny

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2018-06-30 11:11:26 ]
 
 
Dzięki za ten wątek. Naprawdę dużo inspiracji jest tutaj zawartych. Dzięki.
  
 
Zdecydowanie przydatne akcesoria samochodowe, np z zakresu oświetlenia, co o tym sądzisz? To przede wszystkim praktyczny prezent, a tak się składa że na MotoLedy będziemy w stanie pomóc i doradzić
  
 
Może jakieś radio ;p