Odebrałem swoją Camry !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie wszyscy !
Właśnie przyjechałem do domku swoją nową Camry !!!
Ten samochód nie jedzi, tylko płynie !

Jutro wieczorem oddaję ją na przegląd do mechanika (gość pracuje w ASO Toyoty), a we środę do Alba-Gazu na instalację

Założyłem od razu letnie oponki i coś mnie ściągało na prawą stronę, a po przejechaniu 100 km z prędkościami 140-160 zeszło mi po 0,3 atmosfery z przednich kółek. Mam nadzieję, że tak może się zdażyć po samej wymianie. Dopompowałem i sprawdzę co będzie rano

O ile się nie mylę, to właśnie dzisiaj TKP zyskał w swoich szeregach pierwszą Camry MKIV (1997-2001)
Made in Japan of coz

Juuuuuhuuuuuu !!!!
  
 
No gratuluje.
Ale mnie sie poprzednia wersja podoba najbardziej
  
 
Gratulacje, cieszę się razem z Tobą
  
 
no to chyba najladniejsza Camry... gratulacje!


jezdzilem tym kiedys... kawal fajnego samochodu
  
 
Cytat:
2004-03-20 18:22:53, Lwiecz01 pisze:
Witajcie wszyscy !
Właśnie przyjechałem do domku swoją nową Camry !!!

Juuuuuhuuuuuu !!!!


Serdeczne gratulacje! Ja swoją Corollkę kupowałem niecałe dwa miesiące temu, więc jeszcze dobrze pamiętam te pierwsze chwile w nowym samochodzie Nie pozostało nic innego jak życzyć długiego i bezawaryjnego użytkowania Toyotki
  
 
Szczerze gratuluję, auto wyśmienite zresztą jak każda Toyka
  
 
jednym słowem TŁUUUUUUUUUUUUUUUSTO
  
 
Fakt poprzednia Camry "Robal" jest ladniejsza - taka kraglotka, ta dupcia (szczegolnie wrsja kanadysjka LE)
  
 
Gratulki, gratulki
Niech jeździ długo i bezawaryjnie
  
 
Gratulacje. Niech ci się śmiga super.
PS. Zamawiam jakąś obrzutkę.
  
 
wreszcie nowa camry w TKP!
[nie mowie o tej najnowszej - bo to niedostepne cenowo ]


ale wreszcie!

przybywaj na spot! z checią popodziwiam!
  
 
No ładna,ładna
  
 
Gratulujemy, szerokiej drogi i niejstającej radości z prowadzenia !
  
 
Suuuperrr piękny samochód. Brawo, gratuluję serdecznie i życze tysięcy wygodnych kilometrów.
Którą w końcu wybrałeś, bo z tego co pamiętam to miałeś jakiś dylemat.
Cytat:
Toyota Camry 3,0 V6, rocznik 1997, produkcja USA, 190 KM, wersja LE Gold (złote znaczki i napisy), kolor bordowy (piękny).
Przebieg 159 tys. km, instalacja gazowa Landi Renzo z komputerem (2 albo 3 generacja), komplet opon letnich z alufelgami (i tu uwaga – chromowanymi z widocznej strony , bagażnik na dach (taki do podczepiania różnych innych nart, rowerów itp.), cena wynegocjowana wstępnie 40,5 tys PLN.



Cytat:
A jest taka Camry złota z 97 roczku ze zmieniarką CD12, sterowaniem radia przy kierownicy (ta tego nie ma) i 4 pp.... i japońska wersja, lusterka składane, antenka też elektryczna, szyber jest, alu + letnie też (ale już nie takie ładne)

Tlko przebieg prawie 200 k km, nie ma bagażnika i instalacji gazowej. Do obejrzenia w Sandomierzu i niewiadomego pochodzenia.
Ta jest w miarę pewna, bo facet jest w pewnym sensie znajomym znajomego.

  
 
Autko rewelacja,

wczoraj po 7 godzinach spędzonych w środku na sprzątaniu (właściciel dbał o aspekty techniczne, ale w środku to chlewik miał...) pojechałem przedmuchać jej cylinderki
Jeszcze się nie przyzwyczaiłem. Przy 140 nie czuć że się poruszasz tak szybko.
Staram się nie przesadzać z pedałem gazu, ale na przejażdżce wkurzyła mnie jakaś ciężarówka i jak przycisnałem przy 60 to po 5 sekundach byłą już na horyzoncie. Dobrze, że zdążyłem skręcić kierownicę, bo bym ją przejechał

Z pozostałych wrażeń autko prowadzi się cudownie lekko i miękko, ale zawieszenie jest zdecydowane, nie pływa się jak w mercedesie, więc choroba morska nie grozi. Jak się przyciśnie pedał gazu, to silnik V6 mruczy pięknie.
W środku miejsca jest od groma, kupa schowków i udogodnień typu zagłówki z tyłu, podłokietnik, miejsca na napoje z tyłu i z przodu, schowek na okulary, wizytówki, płyty CD, podświetlane lusterka i inne bzdety.
Z zewnątrz nie wygląda że jest tak obszerna w środku. Przypomina mi się Popeye jak wchodził na pustyni do takiego maleńkiego namiotu, a w środku pałac
Klima automatyczna jest rewelacyjna. Ustawianie co 0,5 stopnia, dmuchawy w każdym miejscu jest odcięcie na przednią szybę.
Oczywiście prąd w szybach, lustrach, fotelach (+ ogrzewanie) i szyberdachu ))
Radyjko Pioneer ze zmieniarką na 12CD. Antenka sama się wysuwa i chowa jak się włącza/wyłącza radio. Sterowanie audio w kierownicy.

Teraz jest u znajomego z ASO Toyoty na 2-dniowym przeglądzie.
Sprawdzi ją ogólnie. Będzie najprawdopodobniej wymieniony siemering tylny (od strony skrzyni), manżety zewnętrzne na przednich półosiach, płyn w skrzyni i filtr w skrzyni. Jedna wycieraczka rozhuśtałą się przez 7 lat i trzeba całe pióro wymienić, bo skacze po szybie i pierdzi
Wydawało mi się, że światła będą mocniejsze. W Fordzie Focusie mojego teścia jechałem w nocy i mnie nie oślepiali jadący z naprzeciwka na nieoświetlonej jednopasmówce, tutaj jest gorzej (chyba pomyślę o ksenonach - ktoś tutaj pisał o jakiejś fimie mającej homologację - pomóżcie poszukać).
We środę gaziarze.
W czwartek, jak dopiszą okoliczności przyrody przyjadę wreszcie na spot do Sadyby !!

Carewicz---> gdzieś to już pisałem, ale opis autka raz jeszcze (pokrótce):

Camry 3,0 V6, 1997r., made in Japan (wersja europejska)
190 KM
Automat
Wersja full wypas - GX
197 000 km
Złoty metalic
Kupiona od 2 właściciela w Pewnym Aucie Toyoty
Pełen serwis w ASO ( 1 wł. Bydgoszcz, 2 wł. Radom)
Niepalony w środku
Na razie felgi 15'' orginalne Toyoty i gumki 205/65/15 Continental ContiPremium (zimowe PointS Winterstar)
Lekko przytarty prawy przedni błotnik przy 115 tys km. bez ingerencji w układ zawieszenia, naprawa udokumentowana w ASO,
sporo odprysków w lakierze - do poprawy u naszego lakiernika w Mrozach pod Warszawą


Ufff
W razie pytań zapraszam serdecznie



[ wiadomość edytowana przez: Lwiecz01 dnia 2004-03-22 09:15:07 ]
  
 
Gratuluję !!!

Do zobaczenia na spocie
  
 
U którego dealera???
Radość???
Toyota z Radości???
  
 
Nieee, Toyota Romanowski W Radomiu przy ul. Kieleeckiej
  
 
Ja również chce pogratulowac swietnego wyboru.
O ile sie nie myle to dr Lubicz z Klanu jeździ Toyotą Camry, jak zwykł mawiać mój brat Rewelacyjne autko, masywne więc pewnie czujesz sie w nim wygodnie i bezpiecznie. Naprawde światny wybór . Przyjemnej jazdy!!
  
 
Kongratulejszyn
Niech ci sluży lata ...