MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie
Renault

Renault opinie, samochody, testy, opisy modeli

Renault

Nowe Renault Espace - ceny w Polsce

Renault Espace 8 23.01.2015 Nowy Espace pojawi się w sprzedaży w Polsce w maju br. W ofercie dostępne będą 3 poziomy wyposażenia: Life, Zen oraz najbardziej prestiżowy Initiale Paris. Oferta silnikowa obejmie 2 silniki wysokoprężne Energy dCi 130 i Energy dCi 160 EDC (w ...  »

Renault EOLAB - tylko 1 litr na 100 km

Renault EOLAB 11 25.09.2014 Prototyp EOLAB, będący wizytówką innowacyjnych rozwiązań Renault, stanowi odpowiedź na wyzwanie stworzenia auta o ultraniskim zużyciu paliwa. Renault zaprezentuje w Paryżu prototyp EOLAB, który testuje rozwiązania zapewniające ultraniskie ...  »

Nowe Renault Espace na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu

Renault Espace 3 25.09.2014 Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu Renault zaprezentuje nowy model Espace. Ten duży, stylowy i nowoczesny crossover stawia na atrakcyjny design, czerpiąc inspirację z samochodu koncepcyjnego zaprezentowanego rok temu we ...  »

Premiera Renault Sport R.S. 01

renault 06.08.2014 Padok, olej silnikowy i palona guma…Przedstawiamy pierwsze zdjęcie Renault Sport R.S. 01 zrobione w jego naturalnym środowisku. Premiera i wszystkie informacje o tym niesamowitym samochodzie wyścigowym, który zostanie przyszłą gwiazdą World Series by ...  »

Renault Captur seria limitowana Helly Hansen

Renault Captur 11 12.06.2014 Z okazji wprowadzenia na rynek pierwszego Renault Captur, wyposażonego w system Extended Grip, zapewniający mu doskonały napęd w każdych warunkach, firma Renault nawiązała współpracę z marką odzieży sportowej Helly Hansen. W celu podkreślenia ...  »
Renault - pozostałe artykuły ...
  opinie
Renault Laguna liftbek 1,8
Renault Laguna kombi 1,9 dci
Renault Twingo D7F
Renault Twingo pack
Renault Thalia 1,4kat.
Opinie o Renault
  auto dnia
Renault Thalia
  galeria
strona głównaredakcjaforum samochodoweregulaminreklama

Copyright © 1999-2015 MotoNews.pl
Regulamin i warunki korzystania z serwisu