Dobry fachowiec okolice Katowic?? Pontiac Trans Sport 3.1 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc wam.
Poszukuje dobrego fachowca ktory zaklada Gaz w okolicach Katowic i ma doswiadczenie przy zakladaniu w tych samochodach.
No i ma byc w cenie jako tak normalny a nie jak niektorzy spiewaja o cenach kosmicznych.
Nie polecajcie zadnych partaczy ktorzy nie znaja sie na sprawie. Bo na to nie mam czasu i kasy.

Pontiac Trans Sport 3.1 V6

Dzieki z gory!
Dark-Jedi
  
 
Nie wszyscy naraz!!!!
Widze ze tu nie ma nikogo na tym forum kto by mial cos na ten temat do powiedzenia wiec chyba bede musial dalej szukac.
Nie pomyslal bym ze na takim forum nie ma ludzi ktorzy sie na sprawie znaja.
Bo te polecane warsztaty na forum to widac ze czesto reklama i nic wiecej.
Pozdrowienia...
Dark-Jedi
  
 
Dark Masz w polecanych zakład w Jastrzębie Zdroju Eco car usera Croma1, tam na pewno znają się na rzeczy.
  
 
Proszę o więcej szczegółów a szczególnie rocznika [



quote]
2005-08-25 03:45:39, Dark-Jedi pisze:
Czesc wam. Poszukuje dobrego fachowca ktory zaklada Gaz w okolicach Katowic i ma doswiadczenie przy zakladaniu w tych samochodach. No i ma byc w cenie jako tak normalny a nie jak niektorzy spiewaja o cenach kosmicznych. Nie polecajcie zadnych partaczy ktorzy nie znaja sie na sprawie. Bo na to nie mam czasu i kasy. Pontiac Trans Sport 3.1 V6 Dzieki z gory! Dark-Jedi
[/quote]
  
 
Cytat:
2005-08-26 21:24:35, croma1 pisze:
Proszę o więcej szczegółów a szczególnie rocznika




Wiec rok produkcji jak przypada na Amerykanca to 91
121 Koni.
Silnik 3135 cm³

Jak cos to prosze pytac co jeszcze potrzebne
Aha no i najchetniej jak najwiekszy mozliwy zbiornik pod samochod w miejsce kola zapasowego. Czytalem ze moze byc podobno w nim 720 X 240 68 l zabudowany bo i tak sie samochod sam podniesie jak bedzie obciazony.

Dzieki z gory za wszystko!
Pozdrawiam M.
  
 
Witam.
Można do tego auta zamontować instalację 2 generacji i na dobrej elektronice koszt bedzie wynosił 2300 zł.
  
 
Cytat:
2005-08-27 09:41:38, croma1 pisze:
Witam. Można do tego auta zamontować instalację 2 generacji i na dobrej elektronice koszt bedzie wynosił 2300 zł.



No to brzmi calkiem OK. Zadzwonie do was i obgadamy wszystko bo mam jeszcze kilka pytan.