Może ktoś mi pomoże?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wymieniłem u siebie gumy w wahaczach i łącznik stabilizatora (prawa strona) bo mi wcześniej podstukiwało, po wymianie jeszcze gorzej teraz jak skręce potrafi mi tak cos strzelić-zachrobotać ręce mi opadaja nie wiem co to może byś. Dodam że przed wymianą tego nie było.
By wyciągnąc wahacz wyjąłem makpersona w całości może to z nim coś jest?
  
 
a przeguby sprawdzałeś
  
 
jak dokrecałęs drązki stabilizatora? tam trzeba taki waziutki klucz wsadzic zeby zakątrowac, moze masz niedokręcone? sciągałeś moze poduszke górną amorka? moze łozysko?
  
 
Co do przegubu to jak skrencam troche go słychać.
Ten wąziutki kluczyk to 17 wzadzałem i kontrowałem
Makpersona odkręcałem całego kpl.
Coś mi sie wydaje że to moze przegub albo to łożysko gurne w makpersonie
  
 
Najlepiej chyba sprawdzić na diagnostyce ?
  
 
byc moze przeguby siadaja a dales smaru w okolicach gum (elementow ruchomych) ???
i co wazne niee moze byc luzu !!!!!
  
 
Sprawdź czy dobrze Ci leży sprężyna w tych przeznaczonych na nią koszyczkach, możesz mieć ją niedokladnie ustawioną i ze skręcaniem kół przeskakuje
  
 
U mnie też strzelało jak cholera i tez zacząłem od łączników i gumy stabilizatora. W końcu się okazało ze spręzyna była pęknięta.Daje 90% ze masz powtórkę z rozrywki. Ja do tego dochodziłem dośc długo. Spręzynki musisz wymienic parkami więc sobie od razu zobaczysz drugą stronę...powodzenia
  
 
Sprężyna jest cała, lewą wymieniałem miesiąc temu,Nic innego mi nie pozostaje tylko pojechać na diagnostykę