[Mk7 -RS200] Dziwny odgłos z pod deski rozdzielczej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Panowie jak w temacie dziś w nocy jak jechałem Essim to przy skręcaniu z pod deski wydobywał się dźwięk taki jak by się woda przelewała co to może być? bo teraz się boje ruszać mojego autka

[ wiadomość edytowana przez: Diviz dnia 2009-08-28 09:08:32 ]
  
 
Panowie bardzo potrzebna mi jest wasza pomoc , Boje się o mojego RS'a

[ wiadomość edytowana przez: Diviz dnia 2009-08-28 09:27:28 ]
  
 
Witam
W zasadzie to nikt jasnowidzem nie jest - podajesz trochę za mało szczegółów. Do określenia usterki potrzebne jest więcej informacji - może zauważyłeś jakieś dodatkowe objawy przy okazji tego odgłosu?
Pozdrawiam
  
 
no w sumie nic innego się nie dzieje , stało ie to wczoraj wieczorem .
Dziś rano tylko przez chwile było to słychać . Rozmawiałem z ojczymem dziś i on twierdzi że pod deska nie ma żadnych zbiorników i ze mogło to być spowodowane małą ilością paliwa w baku lub że gdzieś zebrała się woda i po prostu się przelewa
  
 
u mnie dzieje sie tak samo, tylko wg. moich obserwacji to bardziej przelewanie dochodzi z nagrzewnicy, ostatnio miałem mało płynu chłodzącego i może dlatego się tak działo, ten dźwięk słychać u mnie regularnie ale nic się nie dzieje, więc na Twoim miejscu bym się nie przejmował
  
 
Witam ponownie
Jeżeli to rzeczywiście odgłoś z nagrzewnicy to trzeba by sprawdzic poziom płynu w układzie - ewentualnie uzupełnić i sie wtedy powinna nagrzewnica odpowietrzyć bo jakiegoś specjalnego sposobu na odpowietrzenie to nie ma - ewentualnie jakaś wynalazkowa metoda
Pozdrawiam
  
 
no i wyszło szydło z worka
strzelił przewód z termostatu do nagrzewnicy ;/
i teraz pytanko czy da się kupić oryginał o takim kształcie czy trzeba kupić prosty ?
  
 


[ wiadomość edytowana przez: Blazey dnia 2009-10-04 21:06:21 ]