Getz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kurcze podoba mi sie ten hultaj naprawde fajny samochodzik, a jezeli sie nie myle to widzialem takiego 3 drzwiowego i wygladal super a te silniki ( kW/KM 46/63 60/82 60/82 77/105 ) na takie male auto, przeciez to lata a Wam jak sie podoba??


  
 
Na tym zdjeciu wyglada jak FANTACHROMEM pomalowany

A tak serio, to ja juz jezdzilem GETZEM. Zbiera bardzo pochlebne opinie. Jest dynamiczny i elastyczny. Wnetrze niezle.

Ale JA mam inne zdanie. W tej kasie wolalbym troche dolozyc i wziac Accenta (roznica ok 4tys--> a jak bierzesz leasing czy kredyt to tego nie odczujesz).
GETZ a ACCENT wg mnie jest bez porownania. Przestrzen pasazerska, ladunkowa bez porowania.
A osiagi?? No jeszcze zaden GETZ do tej pory nie dal mi rady.
Chyba to swiadczy samo za siebie.
  
 
no accent tez mi sie podoba, ale jezeli dorwac takiego getza ze 100 KM no to on lyka accenta, moze scigales sie z jakims emeryta? a tak na powaznie to mi sie b.podoba, a 3d wersja bardzo!! i wydaje mi sie ze jest jednym z ladniejszcyh aut w swojej klasie, jego wykonanie w srodku tez jest dobre..
  
 
ja miałem przyjemość jeździć Getzem 1.3 82 KM śmiga jak mały helikopter
  
 
Banditto Zrobmy tak. Ty dorwij takiego GETZA a ja przyjade swoim i zrobimy strzalke na 400M

Poza tym jelsi tak patrzyc to---> gdybym dorwal Accenta na rynek niemiecki 1.6 16V z fabrycznym TURBO!! (ponad 140KM0 to......
Z GETZA nic by nie zostalo

Ps. A tak apropos objezdzam samochody Europejskie dysponujace moca 100KM, z japonczykami ide rowno (czego przykladem byl CIVIC). Koreance jak na razie miele ladnie (ostatnio sie cholernie nameczylem z Hyundaiem Coupe 1.6 16V I wersja ale w koncu mi sie udalo).

Zeby nie bylo, mowie o rzeczywistej probie sil, a nie np. ze jechalem i kogos wyprzedzilem bo jechal wolno
  
 
no wiesz to juz nie swiadczy o furze i ile ma KM tylko o umiejetnosciach, ktorych Ci gratuluje potwierdzasz tylko twierdzenie ze moc to nie wszystko, i to jest prawda bo jak znasz swoja bryke to wiesz kiedy wejsc na wyzszy czy nizszy bieg a to b.wazne a tak na marginesie to wiadomo ze jak dorwiesz accenta 140KM turbo to bedzie robil wszystko co sie rusza , bardzo chetnie bym sie scignal na 400m tylko gdzie takiego getza dorwac i to jeszcze stu konnego

POZDRAWIAM
  
 
Moge ci poszukac
Znlalzlem dla Speeda Audi A3 VTG KILLER Z MODLINA do sprzedazy, to znajde i 100KM GETZA Jesli w ogole taki jest

Kurcze jak tylko przyjedzie lato musimy gdzies wszyscy razem sie zebrac i pocwiczyc 400M!

Moze wytypujemy sobie auta do startow, a ja do tego czasu bede mial GTECHA do pomiarow


  
 
autko nie jest złe, tyle tylko że osobiści enie lubie aut tej klasy (aut wyższych nie szerszych) wolałbym stanowczo accenta jak miałbym taki wybór
  
 
1.6 Turbo jest na niemcy ????? nic mi o tym nie wiadomo było
  
 
Tak 1.6 16V szedl na Niemcy z fabryczna Turbina od Maja 2000r. !!
Tez calkiem niedawno sie przekonalem.
Moc zdrowo ponad 140KM
  
 
Jeszcze dzisiaj widziałem takiego czarnego, a w necie znalazłem nawet zdjęcia Getza po Tuningu. Samochodzik extra
  
 
do Witek: to podaj link do tych fotek Getza po tuningu
  
 
nie znalazlem nigdzie 1.6 16v z turbiną. nawet na koreanskich stronach nie ma mowy nic o 1.6 z fabrycznym turbo
  
 
ja tez nie znalazlem accenta 1.6 z turbo ale zebys nie plakal znalazlem Ci accenta 2.0 Turbo ten to dopiero musi latac..
ACCENT
  
 
Jak znajde ten adres od razu podam!
  
 
Jest na pewno 1.6 16V z TURBO. Baza w Niemczech ma w wyakzie ten silnik. Wiem bo jak ostatnio bylem u Wroclawskiego to sie z nimi laczyl. Miedzy silnikiem 1.5 a 1.6 16V Turbo jest roznica w opisie silnika (jedna literka).
Ale ze jest mozecie mi wierzyc. Widzialem na wlasne oczy schemat budowy tego silnika. I jest on oferowany przez Hyundaia.
  
 
Obiecałem, to znalazłem - mi się podoba, nawet kolor mi odpowiada

http://www.clubhyundai.org/gallery_cooldudehicks.htm
  
 
Powiem tak. Brzydkie to to nie jest. Ale za ta kase.........uuuu

Powinien byc w cenie MATIZA hiehiehie

Tak jak mowilem wczesniej za to jest ACCENT !!!
  
 
Ciekaw jestem z jakimi silnikami wypuszczany jest u nich w Korei.Cos w tym pewnie musi byc bo Getz jest tam popularnym autkiem wyscigowym



Ciekawe czy wypuszcza kiedys jakiegos kit cara i czy kiedys przed laty scigali sie poniaczami
  
 
niop całkiem cos ładnego tam musi byc jak u nas 1.3 ma 83 KM