Pokrowce na siedzenia do Pony Sedan - jakie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym w swoim Pony - Sedan '92 założyć pokrowce na siedzenia, bo poprzedni właściciel je zwinął . Ile mogą kosztować? Od jakiego auta częściej występującego można je dopasować?
  
 
Hmm... W starych postach znalazłem również pytanie o pokrowce, ale bez odzewu... Ciekawi mnie czy wszyscy właściciele Pony jeżdżą bez pokrowców, czy może sami dziorgają na drutach?
  
 
Napisz do kolegi Pasja, on ma piękne pokrowce w swoim accencie, może takie pasują do ponego
  
 
Aż się zdziwiłem. Poszedjechałem do jakiegoś supermarketu, były pokrowce. Były 2 rozmiarów. Klasa A dla samochodwó małowitrażowych i klasa B dla większych. Oglądam sobie opis opakowania klasy B, patrzę i nie wierzę: "Hyundai Pony" Kosztowały mnie 79zł. Na razie założyłem na przód i jest ok.
  
 
ja tam nie zakładam. tapicerka jest dla mnie pod tyłek podkładam sobie tylko cielęcą skórkę, bo czasami atakuje mnie żar z papierocha. no i trzeba przyznać, że w hultajach mają niezłe materiały. nie widziałem bmw (z podobnych roczników jak mój kucyk) bez przetartych foteli
  
 
na ALLEGRO jest od metra pokrowców do tego samochodu. Ceny od 55-120zł