Spot Monster LOB Team

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W długi łikend zdradzaliśmy omegi (znowu)
W sobotę z Drusiami najechaliśmy Geparda i Cati w Kaliszu. Jeszcze tego samego dnia postawiliśmy spalinkami połowę osiedla na równe nogi. W nidzielę od rana pracowaliśmy na polance (gdzie odwiedził nas Mega wraz z rodzinką) nad spaleniem świecy w Savagu Drusia... udało się . Bez wielkich perspektyw na zdrowe pośmiganie (Drusia Sav nie śmigał wcale, a nasze Revo co chwilę gasło) pojechaliśmy do Łodzi. W poniedziałek zrobiliśmy nalot na Zgierz gdzie niedawno powstał profesjonalny tor dla offroadów. Okazało się, że łodziacy wykroili niezłą impezkę (było chyba z 10 modeli) i do szczęścia brakowało tylko świecy i speca od silników spalinowych (żeby poradził sobie z fochami Revo).

No i zrządzeniem losu na tor przyjechali przedstawiciele HPI Polska (producent Savage Drusia) i mieli nową świeczkę (cena jak za NGK do omy ) i znalazł się też spec który poustawiał mi Revo . Od tej chwili było już tylko lepiej.

Wyjeździliśmy z Drusiem prawie całą bańkę paliwa. Ja złamałem wahacz (pomogło nastawianie kości przy użyciu pokaźnego imbusa i 4 opasek zaciskowych ) a na sam koniec Druś zajeździł serwo skrętu.

Zabawa była hiper-zajebista + kupa nowych doświadczeń + okazało się, że nasze modele (zupełnie seryjne) wcale nie oddają pola niektórym super stuningowanym furom wartym często wiele więcej niż auta 1:1 którymi przyjechali ich właściciele

Generalnie było świetnie. Dziękuję za gościnność Gepardowi i Cati oraz za towarzystwo Drusiowi i Drusi.

Niebawem relacja zdjęciowa i filmowa

p.s.

Mam nadzieję, że przy LOB za niedługo powstanie Monster Lob Team i będziemy wspólnie katować na zlotach nie tylko omy
  
 
A jakie sa koszty zakupu takiego spalinowego modelu ?

  
 
Eeee tam...
parę złotych
  
 
Fajnie, fajnie było tylko zawalilem sprawe i troche za krotko,ale co sie odwlecze....
Apropo, Darti czy nadal chcecie tego czarnego siersciucha, jesli do pazdziernika nic go nie przejedzie to moge sie o niego postarac(droga jak najbardziej nielegalna
  
 
co do sierściuchów to mam 4 maluszki (mają tydzień) na wydanie za jakiś czas

  
 
Cytat:
2005-08-16 18:16:29, dARTi pisze:
W sobotę z Drusiami najechaliśmy Geparda i Cati w Kaliszu.



Aaaa no to wszystko jasne!
Pyrgałem sobie z familiją do sieradzewa a tu przed Zduńską jakaś Oma wsiadła mi na ogon i chce podałować mi d..., potem wyskoczyła przede mnie i zajechała mi drogę.

Patrzę - Drusie

Takie spotkanka w trasie miła rzecz - LOB to LOB i nie ma to tamto

Pogwarzyliśmy kwilkę (a po co leci do Kalisza nie powiedzał )i wio - Po Drusiach został dym i tylko czasem na horyzoncie widziałem jak łyka wszystkich lewym pasem-ja dostojnie, bo po uszy zapakowany byłem aż dach trza było podnieść , popyrgałem dalej.

Miałem ochotę też tam zajżeć ale - primo nie będę sie wpychał na krzywy ryj, secundo - bawiłem się tarczami i klockami
  
 
Cytat:
2005-08-17 09:24:09, Solltys pisze:
Miałem ochotę też tam zajżeć ale - primo nie będę sie wpychał na krzywy ryj, secundo - bawiłem się tarczami i klockami



Nic straconego...Czuje pewien niedosyt(wynikajacy z krotkiego pobytu w/w)wiec za jakis czas pewnie cos konkretnego sie zorganizuje,bo ten nasz regoin wielkopolski jakis taki malo aktywny.
Szukam tylko jakiegos konkretnego miejsca,bo w Kaliszu to bieda z tym...a moze nas żubry przygarną
  
 
My tez dziekujemy za goscine Gepardom i Dartim oraz towarzystwo Megom. A to przedsmak relacji zdjeciowej i filmowej.

zmiana swiecy


Revo & Savage


piekny mam brzuszek??


reanimowany wahacz




[ wiadomość edytowana przez: Myszka_Drusia dnia 2005-08-18 02:28:55 ]
  
 
ladne zabawy na Szale
jakby znow cos takiego sie dzialo to dajcie znac
  
 
Piszecie, że było ok 10 szt. A czy nie właziły sobie w drogę radiową?
  
 
No patrz, pomimo naprawdę wielu dostępnych częstotliwości
zdarza się, że można sobie poprzeszkadzać
ale wtedy zawsze można wymienić kwarce.


Zgodnie z Moją obietnicą ... Ala zmontowała filmik

Savage & Revo, Kalisz/Zgierz 14min. / 67MB



Ostatnia najdłuższa scena filmu to zmagania lepszego zawieszenia (moje Revo)
ze znacznie mocniejszym silnikiem (Savage Drusia).
Nie trudno będzie zauważyć , że Revo przez cały wyścig nie oddało koszulki lidera
czyli wojna dwóch największych konkurentów nadal nie rozstzygnięta

  
 
Najs
  
 
REVO - II m-ce w klasie Outlaw
na HPI Off Road Challenge Polska (3 eliminacje)

wygraliśmy wahacze do Savage



fotka by Drusia



[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2005-09-05 00:11:24 ]
  
 
Druś jest sławny [2 MB]
  
 
Drus zamawiam autograf na zlocie
  
 
a co tam... troche się polansuję.
w dniu dzisiejszym wywalczyliśmy 2 miejsce w IV HPI Road Challenge Polska


a tak walczyłem
  
 
macie takie same gumy, hmm...

PS. ja też sie piszę na aftograf
  
 
coby nie zapomniec jak to jest to byly tez treningi zimowe a jak to wygladalo mozna zobaczyc na filmiku zalesie3 na ftp , lub

www.ftp.esse.org.pl/pub/zalesie4.wmv
  
 
heh... zajefajne
Zwłaszcza piruety
A komu to się koło urwało
  
 
autko czasem nas zawodzi ale trzeba twardym być. Do finałow jak narazie nam sie udaje dojść.


Final HPI Challenge 2005
3 miejsce w klasie Monster Standard



GS-RB Cup 2006
VIII miejsce w klasie Monster Open



Puchar Polski Tamiya 2006
IX miejsce w klasie Monster Open