Muszę się pochwalić ! Przeróbki , zakupy , tuning itp. - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie musisz mnie pomijac w swoich oszczerstwach na moj temat, mozesz powiedziec poprostu "ty".Dobra porada od niedorozwoja, nie spinaj sie tak, bo zycie kruche jest, peknie jakas zylka i koniec. Poza tym proponuje czytac ze zrozumieniem, ale niewazne. Pozdrawiam
  
 
Myśle że wiem no w końcu mam 2 integralki jeśli chodzi o tipo to można zrobić 4X4 tylko nie z delty a z tempry combi lub dedry integrale a to duża różnica bo delta ma 4 mcpersony a tempra tipo i dedra belkę z tyłu silnik turbo z integralki 16V bez zmiany kplektora wydechowego na stalowy i mapsensora na 3 barowy oraz zmiany scalaka w jednostce sterującej I.A.W.nic z 320 koni nie obsługuje wyższych ciśnień doładowania niż 1,25 bara i dupa zbita na około 280 koni głupieje i można tylko krzywdę silnikowi zrobić panowie (specjaliści) można się jaszcze bawić w podtrzymanie turbiny ale to wasze tępe mózgi ne zrozumieją jak doprowadzić do spalania paliwa nie w cylindrach a w kolektorze wydechowym sam tego nie rozumiem wyższa elektronika niestety
  
 
no fakt 4,3 sekundy gdzie on tak dokładnie te 03 zmierzył miałem kiedyś 130 no fakt jakieś 7 sekund do setki miała ale poniżej 5 sekund to nie ma prawa zejść żaden przednionapędoewiec no hyba że ktoś go pożądnie (przepraszam za wyrażenia) w dupę kopnie lancią ważącą 1020 kg kolega ma jakieś 4,5 ale to 4X4 i trzeba jeszcze dobrze ruszyć
  
 
dzisiaj wyciszyłem sobie bagaznik matami bitumicznymi powiem wam że jest sporawa różnica,jest ciszej wydech mi tak w środku nie chałasuje a mam dwa więdz możecie sobie wyobrazić jaki był chałas zaznaszam BYŁ bo jest mniejszy, a poza tym mam z tyłu tylko 4 głośniki 3 drożne i już jest nawet basik odczuwalny na pleckach a wcześniej nie było więdz jeszcze zostało mi wyciszyć drzwi no i może podłogę ale to się zobaczy oczywiście chodzi o kaskę no a przed nami wakacje więdz sami wiecie jak jest.
  
 
hehe.. no ja juz jakiś czas temu pisałem chbya o tyż iż również wytłumiłem se bagażnik włącznie z miejscem pod fotelami z tylu i efekt przerosl moje oczekiwania.. ale coz juz sie przyzwyczailem .. hehe.. no a i basik sie wzmocnil .. wiec teraz tez czaje sie na drzwi..
ale najpierw.. musze zrobic poprawki blacharskei.. bo mni juz rdza tu i tam sie wyciska
  
 
A ja dzis sobie radyjko z panelem zamontowałem i puściłęm instalacyjke na tylne głosniki których jeszcze niema juz niedługo, ale ze znajomego powodu, wakacje, chyab za 2 miechy najwczesniej
A cichutko jest, ale to rzecz wzgledna, jak sie juz przyzwycaisz to bedzie znów głosno
  
 
dzisiaj wybebeszyłem swojego rysia ,w środku jest pusto i będe wyciszał zobaczymy co z tego wyjdzie to tylko zostaną mi drzwi ale to dopiero jak kupię głośniki na przód 13 basowe i zwrotnice,chyba że uda mi sie wcisnąć 15 to tylko zostanie mi kupno zwrotnic no i wyciszenie ale to może już po wakacjach
  
 
ja dzisiaj zarzucilem glosniczki, radio+zmieniarka, zwrotnice, wzmacniacz - i jest calkiem przyjemnie

przod-2x15cm (trzeba bylo troche powiekszyc fabryczne dziury - chociaz to nie bylo wielkim problemem bo i tak polowa drzwi jest zardzewiala
tylne drzwi-2x13cm
polka 2x(6x9")
bagaznik tuba 30cm

i przyznaje ze jest ogolnie przyjemnie - tym bardziej ze nie slucham typowego "umc umc umc" tylko SlipKnota itp tak wiec przyciaga uwage przechodniow

Jak skoncze wnetrze (wymieniam fotele na kubelki z Renault Fuego, nowa podsufitke (czarny polar) i chyba tapicerke na drzwiach) to zrobie zdjecia i zaczne sie chwalic - bo nie wypada pokazywac nieskonczonego dziela
  
 
Jak tak dalej będziesz wyciszał to będziesz musiął silnik zmienić bo nieruszysz
  
 
Ja dzis okleiłem sopbie podsufitke, stara była niestety troche zniszczona i mój golfik ma teraz nowa
litr butaprenu i uśmiech na twarzy
  
 
Jaki material do tych podsufitek stosujesz??
  
 
to jest taki prawie normalny, ale tapicerski, z jednej ma tkanine, taką jaką chcesz mieć, ja mam czarną z włuknem gęstym, nie taką głatka, ale też nie jakąs futrzasta
z drugiej strony jest taki jakby podkład, filcowo gąbkowy, ale mocny i wytrzymały, tą strona przyklejasz
u mnie efekt wyszedł o niebo lepiej niż fabryka go tworzyła
  
 
ja do obijania wole uzywac polaru (jest chyba najtanszy) a pozwala sie naciagac, co pozwala bezproblemowo oklejac tloczone powierzchnie
  
 
I cieplej w zimie
  
 
ten mój materiał też sie starałem dobrać włąsnie elastyczny i rozciagliwy, lepiej sie taki formuje i duzo wygodniej.
Teraz to nawet ciszej, jak nie miałem obicia materriałowego tylko ten stelaż jakby go tak nazwać to głosniej było od wiatru, teraz, jak makiem zasiał
  
 
igor dawaj te zdjęcia tej swojej furmanki przecierz musimy oblukać ten twój sprzęt
  
 
chcieli byś cie:>
Hehe, jak tylko zrobie to zamieszcze w profilu.
Co do serwera na stronke to dalej lipa:| ja prubuje cos w tym teamcie ale jak macie jakiś przystepny darmowy serwerek tak na 50mb to było by git
  
 
witam wszystkich właśnie wrzociłem nowe zdjęcia do swoiego profilu teraz tak wygląda tył i wnętrze mojego rycha oczywiście felgi nie są takie jak na zdięciu no ale mogły by być
  
 
nie chce byc na wstepie nie mily,ale od pewnego czasu obserwuje wasza stronke wiec pozwole sobie skomentowac twoj samochod.
Autko ladne,ale razi mnie jedno.
Co daje ci wycieraczka na sztorc??jechalem taka fura i poza przeszkadzaniem i gorszym zgarnianiem wody w deszczu nie zauwazylem jej innej funkcji.
  
 
Cytat:
2004-08-05 14:05:01, GT pisze:
Co daje ci wycieraczka na sztorc??jechalem taka fura i poza przeszkadzaniem i gorszym zgarnianiem wody w deszczu nie zauwazylem jej innej funkcji.


Tez mam wycieraczke na sztorc. Jedynym motywem dla ktorego tak zrobilem jest to, ze tak mi sie podoba. Faktycznie gorzej to mi chodzi od poprzednich dwoch wycieraczek I zmienilbym to gdybym tylko mogl, ale ponoc czlowiek uczy sie na bledach Pozatym sam chyba wiesz ze aby nie miec serii trzeba cos popsuc, zmienic itd. A chyba o to niektorym chodzi zeby miec auto inne niz wszyscy