Muszę się pochwalić ! Przeróbki , zakupy , tuning itp. - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A mi sie podoba taki cicho ciemny lub jak to sie teraz podobno mowi sleeper

Tak 3mac ... kurde ale musza sie dziwic na swiatlach ludki hihi

pozdr
  
 
Tez mam takie marzenie aby miec takie 'sleeper'owe autko Zobaczymy co z tego wyjdzie... ;D
  
 
to ja też się pochwalę sprzedałem rycha i kupiłem baśke 3 1.8 buda e-30 ostatni model tej serii ,poza klimą ma wszystko. fajnie się buja.
  
 
Ach te Wasze dojcze...
  
 
Jak tak dalej dobrze pójdzie - trzeba będzie zmienić nazwę klubu na "Klub jednego Ritma i żadnej Regaty"
  
 
nie będzie tak żle jak będę miał więcej kasy to jeszcze kupie rycha tylko już 2.0 bo rych to rych
  
 
Sorki że jeszcze coś wtrące,ale jeżeli stara delta ma takąsamą płyte podłogową jak ritmo to fiat 125 ma identyczną jak 126.
Nie obrażajcie delty.Jak można porównywać zawieszenie na 4 kolumnach które jest dla mnie dziełem sztuki do poprzecznego rasora z tyłu rodem ze 127 i do wachaczy przednich ritmo gdzie nie zawsze był dodawany stabilizator.Co do podtrzymania to zasada działania nie jest taka trudna, gorzej z wykonaniem do sportu aby spełniało to przepisy(N-grupy).
  
 
zonk

[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2004-12-18 23:07:01 ]
  
 
Ja swoim 1.5 bez kompleksów staje na światłach z każdą ciężarną krową z lat 90tych. Audi 80,Omegi,Mondeo i inne gówna



[ wiadomość edytowana przez: hycelius dnia 2005-01-05 10:34:58 ]
  
 
witam wszystkich.kupilem kilka dni temu fiata regatke.chcialem was spytac czy dobrze zrobilem.moze maly opis tego samochodu.jest to rocznik 84" silnik 1.6 Dohc,centalny zamek,elektryczne szyby,wspomaganie kierownicy,szyberdach(ktory dzis mi zacząl cieknąć ),komputer pokladowy i oczywiscie instalacja gazowa.stan tego samochodu jest nawet niezly.a dalem za niego 2 tysiace.to duzo?i teraz tak oczywiscie zaczely sie male problemy.potrzebuje dwoch rzeczy.popsula mi sie klamka od srodka i nie da sie wyjsc.wnerwia mnie to troche,bo musze byc kulturalny i wychodzic z samochodu zeby wypuscic moja kobiete .juz to rozkrecilem i wiem co mi jest potrzebne.pierdólka-zlamal sie lacznik ktory laczy klamke ta co sie lapie reka z zamkiem.taki plastik cienki dlugosci pewnie 10cm.czy mi ktos pomoze???i jeszcze jedna rzecz.potrzebuje tez ale niekoniecznie.bagnet oleju do silnika 1.6 komputerem.tam na koncu jet taki czujnik ktory ma mi podobno pokazywac na liczniku czy mam olej.i to by bylo na tyle.jeszcze zapytam....a moze organizujecie jakies zloty fiatow regaty.jesli tak to prosze o informacje na ten temat.dojade wszedzie w koncu mam z gazem .i prosze o oceny mojego postepku DOBRZE ZROBILEM ZE KUPILEM TA FURKE?


POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW TEGO WYDAJE MI SIE FAJNEGO SAMOCHODU.PAPA
  
 
z miarką będą problemy ale z dzwigienką nie powinny być,tym bardziej że mam na zbyciu.
  
 
juz dzwigienka niepotrzebna.ucieszylem sie jak pojechalem na duzo szrot w wawie i zobaczylem 3 ryśki takie jak moje ale zaden nie mial bagnetu z czujnikiem od oleju,co gorsze nie bylo silnika 1.6.pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-02-22 23:45:15, misiek205 pisze:
juz dzwigienka niepotrzebna.ucieszylem sie jak pojechalem na duzo szrot w wawie i zobaczylem 3 ryśki takie jak moje ale zaden nie mial bagnetu z czujnikiem od oleju,co gorsze nie bylo silnika 1.6.pozdrawiam.


Bagnet mam , mnie niepotrzebny , bo drugi czujnik - pod komputer wkręcony mam prosto w blok. Nie wiem tylko jak ci to wysłać , bo mieszkam pod Krakowem .
  
 
to bardzo sie ciesze ze masz ten bagnet.zrobimy mysle ze tak.napisze mi na meila (misiek2057@onet.poczta.pl) twoj adres.i ja ci wysle kase poleconym.moze nie zginie na poczcie.jutro moze jeszcze ci przesle zdjecie tego mojego bagnetu,czy to napewno taki sam.i jeszcze mi powiedz gdzie trzeba wsadzic ten przewod,ja nie moglem dojsc.aha i powiedz jeszcze jaka sume chcesz za ten bagnet.dzieki pozdrawiam
  
 
Autko fajne Pozdrawiam i zycze jak najdluzszej wspolpracy z regatka
  
 
dziekuje.Mam nadzieje ze bedzie jeszcze dlugo chodzila.
  
 
Nju lakjer


  
 
Pochwalić się jest czym ! Jeszcze tylko zrób coś z wyglądem kółek i będzie extra .
Tylko ta dziura w masce to po co ?
  
 
Cytat:
2005-05-30 14:46:58, schab pisze:
Pochwalić się jest czym ! Jeszcze tylko zrób coś z wyglądem kółek i będzie extra . Tylko ta dziura w masce to po co ?


Aluski beda ale jeszcze nie na dniach bo hajsu brak A ta dziurka to wlocik zimnego powietrza do gaznika.. z tym ze to jeszcze w fazie produkcji bo chce wywalic ten caly bemben w ktorym jest filtr i zalozyc power-rure.Nie zaprzecze ze miala ona na celu tez poprawic auto wizualnie
Pozdrawiam.
  
 
Jak wszyscy , to wszyscy - ja też :
[img=http://img354.imageshack.us/img354/6458/1tylezniegozostao4eu.th.jpg]









[ wiadomość edytowana przez: schab dnia 2005-08-15 13:32:46 ]