[125p]poliuretan w 125p (sonda) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kowal00 a czy od łady coś podejdzie do fiata/poloneza? Bo może zamiast sondować zamówimy u sowietów i po sprawie?
  
 
Cytat:
2009-08-26 19:38:23, enes pisze:
Kowal00 a czy od łady coś podejdzie do fiata/poloneza? Bo może zamiast sondować zamówimy u sowietów i po sprawie?



Nie mam bladego pojęcia, bo moja przygoda z polską motoryzacją ogranicza się do Syreny Bosto, którą jeździł mój ojciec w latach mych młodzieńczych i malucha, którym robiłem kilka pierwszych godzin kursu na prawo jazdy (co chronologicznie było później niż Bostonka, ale i tak przeszło dekadę temu )

Ale 3zer powinien móc kompetentnie się na ten temat wypowiedzieć, zakładając, że miał kiedykolwiek do czynienia z poldolotem lub kantem Coś w Jego vftsie tam nawet od ruskich siedzi. Jakieś raptem dwie tulejki na krzyż, ale jest.

Jakby to kogoś interesowało, to mogę jutro wrzucić tu kilka linków do konkretnych produktów w radzieckich sklepach. Jakieś zdjęcia - i przy okazji namiary na ,,radzieckiego łącznika" znajdziecie na siostrzanym forum Łada Klub Polska w wątkach ,,Części z Moskwy do Ład" i ,,Poliuretany".
  
 
od łady do fiata nie podejdzie nic
  
 
Aktualizacja plus kolor

1. pwr - kpl.
2. Furiosus - przód - czerwone
3. Jaqo - 2x kpl.
4. Mar - kpl.
5. oryndż - kpl.
6. JanKo - kpl.
7. bing17 - kpl.
8. vazyl - kpl. - czerwone lub niebieskie
9. koval_ stm - 2 x kpl.
10. Pavlus 2xkpl.
11. pomaranczowa_strzala - kpl
12. KUBOLKU
13. enes- komplet
14. grzmoty
  
 
Cytat:
2009-08-26 22:49:02, rafal125p pisze:
od łady do fiata nie podejdzie nic



no to linków żadnych zapodawać nie będę, bo was kurwica strzeli jak ceny zobaczycie
  
 
W przyszłym tygodniu, powinny byc konkretne info co do ceny. Towar właśnie się robi...
  
 
no i jak tam pawele???
  
 
Ciekawostką jest fakt że na Aledrogo już się pojawiły zestawy na przód do DFa, są białe.
  
 
No gość zapewniał, że w tym tygodniu umieści je w sklepie i odrazu da znać telefonicznie. Niestety nie widzę ich nadal w ofercie. Ma ktoś jakies inne miejsce? Zawsze możemy mieć jakąś kontofertę.

Napisałem już do tego gościa z Allegro. Zobaczymy ile udałoby się utargować.





[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2009-10-01 09:41:50 ]
  
 
Ten kolo ma ogólnie strasznie dużo roboty, z tego co pisał większość klubów wysyła mu jakieś zapytania o poli i nie wyrabiają z robotą . Musicie być cierpliwi
  
 
ten gość z allegro to moim zdaniem najlepsza jak dotą opcja bo ja np. nie zamierzam na drążki stabilizatora i reakcyjne zakładać poli - tylko na wachacze
  
 
furiosus nie musisz kupowac gum na reakcyjne jak nie potrzebujesz. A firma jest jako tako sprawdzona - warto poczekac. Koles z allegro... nic o nim nie wiemy
  
 
no nie pali się ognisko po d dupą - poczekam cierpliwie
  
 
Ale te poli z allegro to są od tego gościa z Wrocka ? Tylko po prostu sprzedawany przez jakiś tam sklep

Chyba ze są inne, ale nie znalazłem.
  
 
z tego co doczytalem to koles z Gorzowa Wlkp i jest uzytkownikiem tego forum, Staszek chyba nawet bral od niego czesci dohcowe do swojego df:
Link do ogloszenia o poli z F&F
  
 
Czy coś się ruszyło w temacie?
  
 
Z tego co widze to jest poliamid ,a nie poliuretan. To niebardzo nadaje sie na silentbloki.
  
 
UP - coś... gdzieś.... kiedyś..... się ruszy w temacie, czy śmierć naturalna?
  
 
wlasnie?
  
 
zwymiarujcie sobie chlopaki potrzebne wam tuleje dam wam namiar na tanie walki i sobie wytoczycie