Poszerzenia VFTS - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szybka przymiarka czy to w ogóle do Łady jest


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Cytat:
2012-07-28 12:50:53, Leszek_Gdynia pisze:
uffff

uwierz mi że kamień z serca mi spadł
  
 
Kamien? Chyba ogromny glaz!!!
  
 
no to swiat
  
 
Mam rozumieć, że spoilery dorzucili w ramach rekompensaty za zwłokę ?
  
 
albo się pomylił
  
 
Jak dorzucili specjalnie to pewnie starali się wyjść jako tako z twarzą z tej sytuacji, jeśli się pomylili - to niezły burdel tam mają.
  
 
na próbę wrzuciłem elementy na taśmie
ale niejestem przekonany do tej dachowej lotki jakoś jakoś mi nie pasuje






  
 
To dachowe coś - naaaaaaaaa, nie bardzo.

Pozatym pamietam, ze te poszerzenia zawsze przynosily pecha. Jak sie pojawiały na ładzie to odrazu ktos miał dzwona TOBIE TEGO NIE ŻYCZE!!!!

Piekne auto, super modyfikacje.



  
 
ze zderzakami koszmar
  
 
Witam! Właśńie przystąpiłem do klubu bo przez google znalazłem temat dotyczący porzerzeń do VFTS`a. Takich właśnie poszerzek szukam tylko bez lotki dachowej. Ale widze że właśnie przyszła dostawa Jest jeszcze jakaś możliwośc zkitrania kpl takich poszerzeń w dobrej kasie? Z góry dzięki, Pzdr!
  
 
Cytat:
Mojzesz pisze:
Jest jeszcze jakaś możliwośc zkitrania kpl takich poszerzeń w dobrej kasie? Z góry dzięki, Pzdr!


udeż do Batrixr'a może on coś załatwi polecam
  
 
Wojna wojną, a nowy chłopak bedzie poszkodowany. OT: moim zdaniem i tak wygra Bartek, bo zwyczajnie ma wiecej do zaoferowania, chociaż i tak tego nie użyje, bo ma wielkie dobre serce słowianina.
  
 
jaka wojna, szanuję Gościa i dlatego go polecam, On może załatwić więcej niż ja, nie robię sobie z niego jaj, nieśmiałbym
  
 
uwaga co do poszerzeń od wolfmotor.

niektórzy uważali, że są lipnej jakości, może daleko im do poszerzeń którte ostatnio widziałem do ascony 400 wykonanych przez irmschera. Jednak co by o nich nie powiedzieć są wykonane przyzwoicie.
O niebo lepiej niż te które miałem poprzednio ( sprowadzane przez 3zer_mds ). wydają się solidniejsze i jakieś takie bardziej równe, tamte były wykonane niedbale, z licznymi brakami do poprawek.

jedyne co kulało to czas realizacji i kontakt, choć tutaj ukłony dla morphio który to toczył z nimi batalie telefoniczne i meilowe.

ja osobiście polecam
  
 
No Panowie jak byście jeszcze coś wiedzili na temat tych poszerzek to dajcie znac. Pisałem do gościa co mi poleciliście, ale narzie cisza. To jak coś to wołajcie
Pzdr!
  
 
Czekaj cierpliwie, Bartek odpisze na 100%.
  
 
Mam do sprzedania nowy komplet, obrobiony i gotowy do zamontowania, ospojlerowania do Łady VFTS.

W skład oferowanego kompletu wchodzą następujące elementy:
- spojler przedni (trzy częściowy);
- poszerzenia 4 nadkoli (tylne dwuczęściowe);
- lotka na pokrywę bagażnika.

hosting

hosting

hosting

Materiał: żywica wzmocniona włóknem szklanym.

Cena kompletu 600 PLN
  
 
pisałem w atku dotyczących tuningsport.ru, ale powtórze tutaj, .


VFTS

link: komplet ospojlerowania VFTS 2105 2107


Komplet gotowy do lakierowania lub montażu, pomalowany szarym gruntem. Bardzo lekki i elastyczny, około 5-6 kg zestaw.
Cena dla Lada Klub Polska 955 zł za zestaw.

http://tuningsport.ru/market/komplekt-obvesa-vfts-2105-2107-p-4742.html

Można kazdy element kupować oddzielnie.
Zestaw bardzo lekki, około 5-5,5 kg (ważyłem niedawno) i elastyczny.
Przygotowany do lakierowania, wyrównany szpachlówką natryskową i zagruntowany szarym gruntem.
Wykonanie - sort pierwyj


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2014-01-13 22:45:27 ]
  
 
witam.Gdzie mogę kupic takie poszerzenia do łady?