Fiat 125 Pick-Up

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MMM czy w waszej okolicy nie ma gdzies takiego fiaciora na sprzedanie ??? Moze byc do remontu :)

Najlepiej jakobybylo to w okolicach Lodzi a jak gdzies dalej to wezme KAMAZA z Hiabikiem i wsadzi sie go na kipe :)


  
 
Po 3mieście jeździ ciekawy egzemplarz z kierownicą z prawej strony.Nawet w niezłym stanie ale nie mogę szczapić gościa żeby z nim pogadać.Pikapów nie widuje się często a tu jeszcze kierownica z drugiej strony Jakby to powiedział Adamus "biały kruk"
  
 
Pikap jest świetny!Niedawno był na allegro za 500zł...Zresztą był link w temacie Ciekawostki z Allegro.ORION do dzieła-szukaj pikapa!
  
 
Byłby idealny do wożenia śmieci i żwiru

A tak BTW - wczoraj przywiozłem z Pruszkowa przyczepką o ładowności 400kg prawie tonę żwiru. Koła tak siadły, że nawet po napompowaniu do 2,4 atm. wyglądały jakby gumę złapał.
ale dwójka spokojnie pociągnie - nawet 2 tony mozna ciągnąć.
I za to lubię ten samochód
  
 
Cytat:
Byłby idealny do wożenia śmieci i żwiru



Janio, to Ty nie masz co robić tylko ten żwir i śmieci wozisz ciągle?
A może masz jakąś firmę na boku? :)
  
 
Echh Janio niedługo będziesz węgiel rozwoził poldkiem
"-Wyngiel,wyngiel je we wiosce!
-wojna bedzie,przed wojną tyż był wyngiel..."
  
 
Cytat:
2003-03-12 21:57:57, kordek4 pisze:
Cytat:
Byłby idealny do wożenia śmieci i żwiru



Janio, to Ty nie masz co robić tylko ten żwir i śmieci wozisz ciągle?
A może masz jakąś firmę na boku? :)



Gwoli wyjaśnienia. Od pół roku porządkuję razem ze szwagroskim garaż i teren przyległy(śmiecie, złom) oraz utwardzam grunt (żwir)
  
 
Co do tego pickupa z Gdańska co ma fajerę po prawej stronie to można go spotkań codziennie na Jasieniu na ul.Rycerza Blizbora - zaraz po lewej, jakieś 100m od skrzyżowania.
  
 
Tego pick-upa widzialem wczoraj na Podwalu Przedmiejskim, czerwony kierownica po prawej, rej. GAR .... - wyglada super :)

Poniewaz zostalem zapowiedziany przez danield, wiec powiem: bialy kruk

Mowicie Rycerza Blizbora, chyba sie tam przejade! :)

Pozdrowka
Adamus
  
 
U mnie sasiad ma pickupa czerwonego - na codzien jezdzi caro+ a pickup z tego co widze juz od jesieni nie byl jezdzony - wiec moze bylby chetny do sprzedazy, tylko ze ja jestem z Chelma, wiec kawal drogi...
  
 
Jeden stoi w Gdańsku na Suchaninie - czerwony z białą nadbudową z okienkiem , ale to jest chyba fiacioir pana z warzywniaka, jak bedę nastepnym razem przechodził to "zagaję"

--------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy
  
 
Chelm to raczej odpada :( bo koszty przyjadu bylyby wieksze niz samochodu ;) ale warszawa poznan torun moze byc bo tam czesto jest ciezarowka i zawsze w powrocie zeby nie jechac na pusto moze wziasc na kipe samochod :)

  
 
Cytat:
2003-03-13 10:46:02, adamus pisze:
Tego pick-upa widzialem wczoraj na Podwalu Przedmiejskim, czerwony kierownica po prawej, rej. GAR .... - wyglada super :)




Raczej nie ten
Kolor szaro-zielony,rejestracja biała GBY a więc gdzieś z Bytowa,najczęściej widze go w Zoppot
  
 
No to sie wypowiem jeszcze raz: DWA biale kruki

Pozdrowka
Adamus
  
 
Cytat:
Co do tego pickupa z Gdańska co ma fajerę po prawej stronie to można go spotkań codziennie na Jasieniu na ul.Rycerza Blizbora - zaraz po lewej, jakieś 100m od skrzyżowania



wpierw się przywitam bo to mój 1szy post tutaj. a teraz do rzeczy - ten koleś od pickupa mieszka na Jasieniu, na ulicy... Jasieńskiej. widzę jego rakietę codziennie bo sam mieszkam w pobliżu...

ciągle gdzieś widzę informacje o spocie 16.03. i stąd moje pytanko, czy takie spoty są tylko dla klubowiczów?... czy może dla zwyklych zjadaczy chleba znalazloby sie miejsce? czuje potrzebe spotkania innych posiadaczy kantow bo (az wstyd przyznac) nie znam NIKOGO poza mna kto by wymiatal DFem.

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich posiadaczy fso!
  
 
Cytat:
2003-03-13 21:35:40, Lechu pisze:
ciągle gdzieś widzę informacje o spocie 16.03. i stąd moje pytanko, czy takie spoty są tylko dla klubowiczów


Ale w życiu cytuję sam siebie :

Wszystkich użytkowników, miłośników i sympatyków aut marki FSO zapraszamy na nasze kolejne spotkania regionalne.

Wskakuj w niedzielę w furkę i przyjeżdżaj na Zaspę
  
 
Cytat:
2003-03-13 21:35:40, Lechu pisze:
czuje potrzebe spotkania innych posiadaczy kantow bo (az wstyd przyznac) nie znam NIKOGO poza mna kto by wymiatal DFem.




A ja czuję po kościach że szykuje się nowy klubowicz z DF
  
 
dzieki chlopaki! normalnie czuje sie jak zaproszony
obym tylko naprawil do niedzieli a z tym bywaja problemy... (taki amator-mechanik jak ja ) ale głowa do gory, jestem dobrej mysli na mysl o spotkaniu z bracia fiaciowską !!!
  
 
Cytat:
2003-03-12 21:41:33, Janio pisze:
Byłby idealny do wożenia śmieci i żwiru

A tak BTW - wczoraj przywiozłem z Pruszkowa przyczepką o ładowności 400kg prawie tonę żwiru. Koła tak siadły, że nawet po napompowaniu do 2,4 atm. wyglądały jakby gumę złapał.
ale dwójka spokojnie pociągnie - nawet 2 tony mozna ciągnąć.
I za to lubię ten samochód



Janio kedys z kumplem wiozlem poldkiem 1,5 na przyczepie 2,4 tony oczywiscie przyczepka tez miala ladownosc 400kg no ale jechalismy moze 1km ale po zwarzeniu zlomu na przyczepce bylismy w szoku
  
 
Dzis mialem wolne i szukalem po lodzi fiata pickupa taki samochodzik z ktorym przez zimke moznaby bylo sie pobawic ( hehe malo z polonezem jest problemow )

Znalazlem jednego ale chyba zimy zbrakloby zeby go odrestaurowac ale ... jak bedzie chcial male pieniazki a za drugim egzemplarzem zrobilem 20 km po osiedlu hehe dostalem "cynk" ze takowy fiacior stoi na Chojnach ( hrumak wiesz cos o tym ??? ) objezdzilem wszystkie jakie dalo sie uliczki i NIC
Zaczolem pytac ludzi i podobna gdzies sie tu kreci taki czerwony .
Dalem piwka "ziomkom" spod biedroneczki i powiedzialem ze jakoby takowy zauwazyli to proszke o kontakt dopiero zaczynali malinowke wiec dalo sie z nimi dogadac powiedzieli ze sie rozejrza
A ja za pare minutek jade sprawdzic cenke tego egzemplarza w stanie srednio agonalnym i jeszcze raz na Chojny .

Moze ktos z lodziakow wie gdzie stoi jakis PICKUP Fiaciora 125 ???

PS
Dzis tez wykonywalem 'poscig' za pickupem fiata PU na Piotrkowskich numerkach ale nie udalo sie bo go gdzies zgubilem zaczym nawrocilem


PS 2

Czy progi beda pasowaly od kombiaczka ??? bo chyba od sedana beda za krotkie.


[ wiadomość edytowana przez: Orion dnia 2003-11-27 15:38:30 ]