Felgi do samary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wie ktoś może gdzie w Gdańsku można znaleźć felgi do samary. Na paru szrotach patrzyłem i nie ma. Potrzebuję jedną sztukę tylko.
  
 

mam w garażu jedną 13" stalową z łądy 2104. podejrzewam że do samary idealnie podpasuje.

ale mogę ci wysłać dopiero na przełomie listopada/grudnia , jak nie znajdziesz nic wcześniej to pisz.
  
 
Mam nadzieję, że znajdę szybciej, bo chcę założyć kozaczki. Możesz sprawdzić czy ten numer się zgadza? Nie chciałbym jeździć z trzema kołami takimi samymi jednym minimalnie nawet różnym. A rozstaw śrub tam jest 4x98. Orientacyjnie ile za nią?
  
 

To na pewno 4x98
lecz nie wiem jakie ET jest na niej i jaka szerokość. Generalnie jest to seryjna - fabryczna felga z 2104.
Jest na niej jakaś sparciała guma, to wysyłka będzie trochę droga, moze miałoby sens zrzucić gume (nie nadaje się do eksploatacji) i wysłac samą felgę, to z 10 zł wezmą za zdjęcie gumy w wulkanizacji.
Za felgę ile, 20 zł + wysyłka pocztą za pobraniem.
Ale mówię , to dopiero za miesiąc.
  
 

Słuchaj, ew. mogę Ci nową dostarczyć.. a nawet komplet !
koniec listopada będziemy partię kutych felg dostarczać do PL, to można dorzucić 4 stalówki.

  
 
Cytat:
2010-11-03 17:17:14, bartixr pisze:
Słuchaj, ew. mogę Ci nową dostarczyć.. a nawet komplet ! koniec listopada będziemy partię kutych felg dostarczać do PL, to można dorzucić 4 stalówki.


Bardzo chętnie, ale na takie luksusy mnie nie stać. Chyba, że jakaś przyzwoita cena i z oponami zimowymi od razu... Ile takie felgi mogą kosztować? Ile taka felga może ważyć? Chyba więcej niż 15 kg nie będzie?
  
 

15kg za felgę 13" !?
czy masz na myśli koło ?

nie wiem, ile stalowa waży, ale szokująca liczbę podałeś.

Przytoczę dla porównania kutą felgę 13", 3,8-3,9 kg !!
Może takie sobie spraw 294zł/szt - srebrne, białe 17 zł droższe