Gładka pupcia :)))))))))))))))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
już mam fotki mojej samochodowej pupci po zmianach narazie tylko w profilu ale jak Witek umieści foty na stronce zapodam je tutaj


[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2003-12-07 10:10:10 ]
  
 
Dla mnie wypas!!! nic więcej nie powiem bo widać na focie konkretny kawał dupy
  
 
Hosz Ty w zyciu!!! Z tym zderzaczkiem to naprawde kawal niezlej dupki!!!
  
 
Zarombiscie to wyszlo. gratulacje speed Ja planuje takie przerobki jak juz bede miec prawko (za niecaly rok ).
  
 
Moze byc moze byc Teraz ladnie wspolgra z przodem
  
 
żebyście nie musieli do mo9jego profilka zaglądac to daję fotki tutaj bo Witek je już u siebie na stronce umieścił

tak było:


a tak jest:






co raz bliżej końca zmian w wyglądzie
  
 
SUPER. Ale mogles wywalic zamek z klapy. Chyba ze nie masz otwierania od srodka hehe Ja mam hihihi

Ale ogolnie BOMBA
  
 
zamek został na moje życzenie gdyż:

1) nie mam otwierania od środka;
2) nie chciałem żeby linkę specjl;anie ciągneli;
3) z zamkami elektrycznymi zimą bywa różnie;

  
 
Moj kumpel zaspawal sobie klape w poniaczu sedanie,ale zrezygnowal z zamka-przeciagnal sobie linke,bo jest na to miejsce za obitkami bagaznika.Najlepiej jednak na elektromagnes.Ja mam tak w swoim i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl,a na linke to mam otwierana klapke wlewu paliwa,bo tam zamka nie mialem.Ja mialem kiedys w planach inny patent-zaspawac zamek i polaczyc ten tylni czarny plasticzek z blacha tak zeby stanowily jedna calosc,a potem wszystko w kolor.Efekt,to gladka tylnia klapka tylko ze z wneka na nr rejestracyjne-to tez powinno fajnie wygladac.
P.S.Speedmaster do sesji zdjeciowej to mogles dziecinke odsniezyc troche he he A tak serio to b.ladnie numery w zderzak wkomponowali
  
 
Ja również chciałbym wyrazić swoje uznanie. Całkiem fajnie to wyszło. I pytanko: klamki też wygładziłeś?
  
 
Speed ile placiles za zaspawanie maski??
  
 
do gracik: kalmek nie ruszałem bo mi się podobają (każdy musi mieć jakąś dewiację)

do Dawciol: dokładnie trudno powoedzieć bo oprócz klapy koleś robił mi nadkole bo rdza zrobiła dziurę wielkości pięści, podłużnice też reanimował (jak nówki wyglądają teraz), wszędzie zrywał rdze i robił wszystko od nowa, zderzak szpachlował (bo zderzak tworzony był gdzie indziej) i malował całość; koszt tego wszystkiego z lakierem 1100 pln (tylko nie był to żaden oficjlany warsztat)
  
 
No bardzo ładnie sam miałem tak robić ale uprzedziłęś mnie Wymyśłe coś innego, może kino samochodowe Świetnie podoba mi się
  
 
Speed, ładnie ci ten tył zrobiono, moje gratulacje
  
 
Teraz trzeba by tylko zrobic zdjęcia moze za dnia coby było widac lepiej ten samochód hehe, ale generalnie tak na "oko" kawał dobrej roboty ))
  
 
a ja dzisiaj samochod od blacharza odebralem Jesssu jak sie ciesze!! Pomyslalem sobie ze zaloze sobie nakladki na progi...takie mniej wiecej jak ma GUFSON i...co sie okazuje...zalozyc takie nakladki do Ponego graniczy z cudem!!! Musialem to zrobic na chama blachowkretmi ale podczas prc naszla mnie zarabista mysl ze na wiosne to ja sobie poloze po calosci tych nakladek wlokno szklane, polacze je z progami i nadkolami i bedzie jeszcze bardziej cacy Ale nie jest zle... Niestety My, wlasciciele Poniaczkow jestesmy skazani na firme tuningowa DIY (Do It Yourself) i musimy sie bawic w kombinatoryke z dorabianiem ospojlerowania...
  
 
ja progi tez już mam ale zakładam je na wiosnę i narazie nie weim jak wyglada sprawa montażu
  
 
masz tak śliczną pupcię że musiz uważać na gejów by ci nie wjechali....
  
 
fajnie to wygląda !! tylko ten zameczek jeszcze !! ale tak to git