Po Modlinie....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Było hmm ciekawie.
Gdyby nei to ze sie kurewsko przedłuzyło wszystko , brakowało kibli , zarcie był onei dobre , a modlin nudny to by było zajebiscie .....
  
 
Po mojemu jednym slowem bylo

Z A W A L I S C I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: MINIO dnia 2004-05-02 02:27:47 ]
  
 
Dla porównania :
104 Szprot Adam VW Corrado 16.777 16.262

728 Jatczak Dominik Fiat 126p 15.908 15.424

Adam daleka droga przed toba - musisz dojsc do poziomu kszli
  
 
BEYŁO GENIALNIE
czasami troche nudno ale jednak ta atmosfera
te samochody cios pieknego
  
 
Pozdram wszystkich ktorzy byli w Modlinie i mam jedno do powiedzenia tym ktorzy nie byli :macie czego zalowac.
Moim zdaniem zajebista imprezka,chociaz troche za malo miejsca na ogladanie.Ale ogolnie bylo super!!!!

  
 
Impreza była poprostu nieziemska
Nieodpuszcze już żadnej. poprostu coś pieknego ))
Mało trybun to był najwiekszy minus. A i nastepnym razem
mam nadzieje ze bedzie juz bez błądzenia.
Pozdrawiam wszystkich co byli .
P.S. Czy Wy też jesteście cali spieczeni od sloneczka
  
 
I bedzie kolejny .
odwołali impre w kamieniu !!! bedzie modlin .
  
 
mam pytanie czy bedzie jakis clip z Modlina????
bardzo chciałbym zobaczyc jak BARRY wychodzi z bagaznika
  
 
Cytat:
I bedzie kolejny .
odwołali impre w kamieniu !!! bedzie modlin .


Norma.Powinno tak być otwarcie i zakończenie w Modlinie.Nie było mnie na wczorajszym i na wrześniowym też mnie nie będzie

Cytat:
mam pytanie czy bedzie jakis clip z Modlina????


A macie jakiś porządny materiał video??
  
 
kiedy beda tez zdiecia ??????

Cytat:
A macie jakiś porządny materiał video??


była kamera chyba MINIO miał
  
 
Cytat:
2004-05-02 10:06:41, CZUCZU pisze:
Dla porównania :
104 Szprot Adam VW Corrado 16.777 16.262

728 Jatczak Dominik Fiat 126p 15.908 15.424

Adam daleka droga przed toba - musisz dojsc do poziomu kszli



Porownujesz moje totalnie zwalone przejazd

A pozatym ten maluszek niezle dawal no i byl szybki
Niestety u mnie zawinil czynnik ludzki, mesze trenowac, trenowac wyzywam wszystkich
  
 
Cytat:
2004-05-02 15:08:13, Pingu pisze:
wyzywam wszystkich


No nareszcie! Bo juz niemialem sie z kim scigac

Btw. Pingu glowa do gory Sam start w modlinie wg. mnie juz jest sukcesem.Nie odrazu Rzym zbudowano
  
 
zgadzam sie z poprzednikiem nie wszyscy sa az tak odwazni aby stratowac.Potrenujesz troche i bedzie lepiej duzo lepiej
  
 
Prezes.Nie przejmuj się.Wiekszość nas nawet by przecież nie wystartowała.Fakt uczestnictwa wśród takich bolidów jak tam startują to już bardzo wiele
Brawa dla Ciebie i dla Cromy
  
 
A oto wasz prezes przed startem:


[ wiadomość edytowana przez: Piotrek83 dnia 2004-05-02 19:13:01 ]
  
 
Cytat:
Piotrek83 Wysłany: 2004-05-02 19:09:52

A oto wasz prezes przed startem:




nic nie widac
dlaczego?????
  
 
witam impreza fajna ale organizacjia z (_._) ;] ochrona chodzila jakby nie wiedzaila co sie dzieje 12 kibli na tyle osob to porazka ;] niechby kogos nagle sranie zlapalo po tym jak stal 72 minuty w kolejce po hot doga ;] to juz calkowita klapa . Trybuny na 500 osob na ktore wspinali sie pijani ludzie i na co nikt nie reagowal ;] niech by spadl jeden nadupcony z gory i juz klopoty a na to nikt nie reagowal ;] poza tym fajne fury mysalem ze lepsze czasy wykreca supra sie nie popisala po cichu liczylem na lepszy czas malacza z silnikiem alfy mam kilka zdjec tomqa mialem tez pinga minia kamerzysty rapcia bodaj marqa ( sorki za bodaj ale niestety nie znam ) i prezesowej z kolejki po hot dogi ale niestety kolega skasowal mi calkiem przypadkiem ponda 150 zdjec ;] zostala mi prawie setka i jeden filmik geko krecony aparatem jezeli ma ktos miejsce i chce bym mu wrzucil dajcie znac pozdro
  
 
No wiec i ja sie opisze teraz cos wiecej po tym jak sie wyspalem.

Zaczynajac od drogi to znowu bedzie co wspominac. Odcinek Radom-Wawka cos pieknego, pozdro dla wszystkich kierowcow bo zaden nie oposcil zabawy. Bylo extra.
Sam Modlin po mojemu nie wymaga wiekszego opisywania. Imprezka przednia i jesli bedzie astepna jeszcze w tym roku to z pewnoscia bede zmierzal do tego zeby za wszelka cene sie tam pojawic, bo co jak co ale Modlin dla mnie to No1 z polskich imprez.

Material na kamerce jest, ale niestety nie wiem czego nei mam barego przemycanego, ale Misska calkiem calkiem wygladal w bagazniku golfika

Pozdro dla wszystkich co byli i co nie byli (niech zaluja) no i szkoda ze w powrotnej drodze nie wracalismy wszyscy razem. Adas jeszcze raz sorka (ty wiesz za co)
  
 
Acha no i oczywiscie wielkie dla Cromy i Pinga za starty w Modlinie
  
 
Dzieki, nawet mozna powiedziec ze mielismy czym wystartowac
Zabraklo tego na co jzu sily nie mialem a mailem robic czyli trengu dzien wczesniej . Ale wiem na ile corras moze pojechac i na nastepnym modlinei postaram sie zlapac 14