Mały spocik na zakończenie sezonu > POZNAŃ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak zwykle ktoś coś mówił, ale ucichło. Więc moja skromna osoba postanowiła postawić temacik, żeby nagłośnić troche sprawe. Zapraszam wszystkich oficjalnie na spocik, tym razem bez prób sprawnościowych itp. Po prostu spotykamy sie po to, żeby pogadać i integrować. Bo po ostatnim spocie, to trudno o integracji mówić.

Chętnych prosze o wpisywanie sie w tym topicu. Ale prosze o szybką odpowiedź. I konkretną, a nie np. bede na 99,99%
To tyle ode mnie.

Pozdrawiam wszystkich

Jestem zmęczony i ledwo na oczy widze, więc jak napisałem coś bez sensu, to jutro to poprawie
  
 
kiedy i gdzie ??
  
 
19 wrzesień(niedziela) Godzine sie dogada. Miejsce parking leśny przy ul. browarnej(Antoninek). Z tym, że spotkamy sie koło M1 najlepiej. Tak sobie myśle. Dalej wpisywać sie ludzie...


[ wiadomość edytowana przez: royber dnia 2004-09-13 23:10:54 ]
  
 
Parking leśny brzmi ciekawie Jakimś malcem podjade.
  
 
OK !! Moze byc - 19 wrzesnia ! Z Galusiem juz wczesniej uzgadnialem - tj. niedziela pod MacDonaldem w Poznaniu na Franowie (kolo M1) Bede, godzina do uzgodnienia. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-13 23:10:18, Royber pisze:
19 wrzesień(niedziela) Godzine sie dogada. Miejsce parking leśny przy ul. browarnej(Antoninek).



to jest tam jak sie skreca w lewo zaraz za dealerem fiata po lewej od drogi, z prawej jezioro swarzędzkie posiadanie fiata jest obowiązkowe
  
 
widze ze wątek dynamicznie sie rozwija
  
 
widze ze musza wziac sprawe w swoje szpony !! Wiec tak: po wstepnych negocjacjach bedziemy mieli komplet... hmm, co to znaczy - mianowicie Galus bedzie, przynajmniej tak mi mowil i nic nie wskazuje na to aby bylo inaczej - malo tego sciagnie jeszcze Gostyn na 19stego wrzesnia ! Ja rowniez sie pojawie rzecz jasna, ale nie z wielkim entuzjazmem dla Antoninka. Proponuje poprostu McDonalda... A co do Ciebie Mille - Fiat byc musi ))) Pozdrowionka i czekam na dalsze instrukcje ! 3majta sie
  
 
Cytat:
2004-09-15 19:13:57, Goomex pisze:
A co do Ciebie Mille - Fiat byc musi )))



nie to nie, widac szybko zapominacie kto pierwszy zlot współorganizował..
  
 
Cytat:
2004-09-15 19:57:53, mille pisze:
Cytat:
2004-09-15 19:13:57, Goomex pisze:
A co do Ciebie Mille - Fiat byc musi )))



nie to nie, widac szybko zapominacie kto pierwszy zlot współorganizował..



No nie powiem, żebyś sie super wielce zajął organizacją. Ale nie po to jest ten topic, żeby sie przeczać o pierdoły. Mille przyjedz czemu nie, ale zaparkuj honde gdziesz w krzakach, żeby nie było widać
(joke)

Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych!
  
 
Ja na spociku sie zjawie.Nie mam mocnych.Moze przyjade z paroma kuplami z leszna.Pozdro do zobaczenia pod Mackiem o 14.
  
 
Dobra sprawa wygląda tak:

W tą niedzielę spotykamy się o godzinie 14 na parkingu M1 przy NORAUTO i stamtad jedziemy na miejsce zlotu.

Niech każdy do soboty postara sie potwierdzić swoje przybycie.

Pozdrawiam i do zobaczenia
  
 
Ja jestem napewno z laska.Ale chyba tylko sam pojade z Gostynia .Postaram sie cos wymyslic.pozdro
  
 
Hey ! Godnie ze az tyle osob bedzie, ale nie pasuje mi jedna rzecz... bo raz piszecie ze pod Maciem a raz ze pod Norauto ! Tej, umawialismy sie pod Maciem i tak zostaje, nie robcie zametu bo do ladu nie zdazymy dojsc przed niedziela Pozdro
  
 
kurde chetnie bym sie pojawil ale do Poznania przeprowadzam sie 29 wrzesnia
a poza tym w Poz nie bede mial mojego fiata
  
 
Dlaczego w takich miejscach?Najlepiej by bylo zrobic spocik na Lechu,kazdy wie gdzie to jest i mozna szybciej pojechac,o 15 bedzie tam rowniez zlot innego klubu,wiec bedzie ok.Mille masz byc!!!bo bedzie rowniez maly spocik H z civic clubu.
  
 
Witam.Gadalem z paromam osobami i moze jaednak nie bede sam jechal.A itak wogle to gdzie sie wkoncu spotykamy pod Mackiem Czy pod M1?????????????Pozdro
  
 
Nie wiem w czym problem. Ostatnio sie spotkaliśmy pod NORAUTO i było dobrze. Co wy z tym mackiem? Głodni bedziecie czy jak

Spotykamy sie pod NORAUTO o 14tej!
i nie mieszajcie już.

Jak sie wyrobie ze skrzynią, to bede swoim, a jak nie to przyjedziemy jednym z kumplem.

Pozdro
  
 
Ale faktycznie, fakt faktem ze Lech byl by lepszy... tym bardziej ze nie bedzie zadnych zawodow, wiec nawierzchnia nikomu nie bedzie przeszkadzac. Ale niech juz zostanie 14sta pod Norauto - a i tak wstepnie mial byc Mac... ) nar
  
 
Ja jestem za parkingiem pod Leszkiem, ale moja skromna osoba podporządkuje sie woli większości. Wiec wybireajcie:

- 1 opcja: odjazd z pod Norauto na leśny parking, miejsca nieznam ale wiem że gdyby ktoś chciał troche po upalać to niema nawet miejsca.
- 2 opcja: spot pod Leszkiem, gdzie bedzie można ewentualnie troche poupalać jak ktoś bedzie miał ochote no i troche zareklamować 126p tam sie dużo wiary kreci moż sie ktoś dołączy, po zatym nie bedziemy sami gdyż na miejscu bedzie już szaleć ekipa drivers.

Niech sie wszyscy wypowiedzą wiekszośćą zdecydujem, tych co niebedzie do jutra w necie poinformuje sie sms.
Ja jestem za Leszkiem, z tego co widze to Goomex również, a Roybrowi wszystko jedno ale bedzie bo malca już ma zrobionego, wiec niech sie jeszcze Galus wypowie.
pozdro i do jutra gdziekolwiek.