Przerywa I gen

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jadac na gazie przerywa tzn nie wykreca sie płynnie na obroty co to moze byc oprócz filterka moze regeneracja parownika juz mnie czeka jaki to koszy ktos sie orientuje ??? autko na gazniku 1 gen gazu parownik brc
  
 
Mało szczegółów , ile przejechane na LPG, filtr gazu w jakim stanie, że nie wspomnę o kablach, świecach itd. Poza tym jak jest na Pb, bo może zwyczajnie trzeba np. poszukać lewego powietrza. Regeneracja: zestaw 80-120 zeta, robota - zależy od tego kto robi.
  
 
Przy I gen gdy przerywa czy też szarpie przy przyspieszaniu pierwszym podejżanym elementem jest filtr powietrza - gdy jest zapchany to nie przepuszcze dostatecznej ilości powietrza, przez co mieszanka jest zbyt bogata,co w efekcie powoduje zalewanie silnika. Kolejnymi elementami, jeśli f.pow. został wymieniony na nowy, są świece zapłonowe - ostatnio myślałem że mój reduktor już umarł, bo wymieniłem kopułkę, palec i przewody a auto nadal szarpało. Dopiero jak zacząłem grzebać w notatkach kiedy ostatnio wymieniałem świece to się bardzo zdziwiłem. Po wymianie świec jak ręką odjął.

Co do reduktora, to ja na swoim AGCentrum (czyli tartarini), który nie jest uważany za zbyt dobry, przejechałem ok 100tys km. Ostatnio go rozbierałem i membrany są w katastrofalnym stanie - sztywne i popękane (lekko). Jednak póki co jezdżę bez problemu, tylko trudno mi było wyregulować ten badziew. Auto pali tyle gazu co na nowy, więc się nie przejmuję.