Jaki wosk ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaki wosk plecacie do polerowania auta
ja bym polecił wosk castrola tylko u mnie w tarnowie ciężko go kupić
  
 
W któryms z ostatnich wydań "Motoru" był test wosków i past polerskich. Z tego co pamietam 2 pierwsze miejsca przypadly pastom "tempo" - K2 i (chyba) oryginal.
  
 
http://www.turtlewax.com.pl/ moim zdaniem najlepsza firma
  
 
O w morde jesteś z Tarnowa ?... to jest nas na forum coś ze dwóch
  
 
no jestem z tarnowa
  
 
ja uzywam tego czyli zwyciezcy z testu z gazety "motor" i naprawde polecamKLIK

A i ja dopiero znalazlem na stacji "LOTOS" bo szukalem w sklepach i nic nie bylo.

Cena cos kolo 20zl za prawie 500ml wosku to sie oplaca
  
 
Ja uzywam wosku Shella i mimo niskiej oceny Motoru go nie zmienie na nic innego, fakt ze do polerowania karoserii sie nie nadaje ale jak juz jest wypolerowana to jest bardzo trwaly praktycznie korzystam z niego 2 razy w roku i jak pada deszcz to ciagle widac ze lakier jest nawoskowany i brud ladnie schodzi
  
 
ja używam "tempo" niska cena, a efekt dość konkretny.
  
 
Znajomy pracuje w Soudalu i dał mi ich wosk. lipa nie milosierna (choć nie powiem bardzo ładnie zmywa sie nim asfalt z lakieru) schnie bardzo powoli i wypolerowac go strasznie ciezko. meczylem sie nad tym ze 4 godziny i nic efektu żadnego poza zmytym asfaltem
  
 
Cytat:
2006-08-01 22:57:25, MacFly pisze:
ja uzywam tego czyli zwyciezcy z testu z gazety "motor" i naprawde polecamKLIK (...)


Potwierdzam, bardzo dobry. Nawet w słońcu nic się nie dzieje. I rzeczywiście odczyszcza się bez problemu (no, może z leciutkim naciskiem) z plastików, a więc nie trzeba aż tak uważać...
  
 
ja dalej na castrola poluje miałem jakis wosk w spreyu i muslalem że wyjde z siebie smugi takie straszne że aż strach