Coś na kształt walca?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, mam pytanko dotyczace części łączacej zbiornik z płynem hamulcowym a przwodem, chodzi mi dokładnie o ta czesc która kształtem przypomina podłuzny walec- i tu moje pytanie co to jest i jaki jest koszt tej czesci poniewaz własnie stamtad wycieka mi płyn hamulcowy??????????????
  
 
Cytat:
2006-08-01 08:18:03, szymon26 pisze:
witam, mam pytanko dotyczace części łączacej zbiornik z płynem hamulcowym a przwodem, chodzi mi dokładnie o ta czesc która kształtem przypomina podłuzny walec- i tu moje pytanie co to jest i jaki jest koszt tej czesci poniewaz własnie stamtad wycieka mi płyn hamulcowy??????????????


tak średnio to wytłumaczyłes ale chyba chodzi Ci o pompę hamulcową??? jesli tak to kup sobie używkę i będzie z głowy
  
 
z drugiej jednak strony Michałku, nowa pompa kosztuje około 100pln

biorąc pod uwagę że nigdy nie wiesz na co trafisz w używce, a z pompami jest różnie - warto się zastanowić nad nową
  
 
ten walec to element pompy chyba ja bym na pompie nie oszczedzal, tym bardziej,ze 100zl to nie majatek
  
 
Cytat:
2006-08-01 17:14:30, slawas1 pisze:
z drugiej jednak strony Michałku, nowa pompa kosztuje około 100pln biorąc pod uwagę że nigdy nie wiesz na co trafisz w używce, a z pompami jest różnie - warto się zastanowić nad nową


a to nawet nie wiedziałem.. wiec Sławuś ma rację. kupić nową ;D
  
 
no nie tak do konca 100 bo najtanszy zamiennik 156zl w IC (no chyba ze ktos znalazl gdzies taniej)
pozatym ja bym jednak doradzil szrocik o ile takowy masz w poblizu bynajniej u mnie zawsze jak czesc nie pasi mozna w ciagu kilku dni oddac a koszt pewnie ok20-30zl bedzie