[Scoupe] Powolne podnoszenie szyb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy da się jakoś przyspieszyć podnoszenie szyb?

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-03-13 20:18:51 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
raczej nie... chyba ze trze to mozesz zdjac boczek z drzwi i nasmarowac jakims gestym smarem.
  
 
Problem prędkości bierze się ze zużycia uszczelek. Możesz zapytaćw ASO ile kosztują nowe. Pewnie przestanie Ci to przeszkadzać
  
 
mialem ten problem u siebie i cena uszczelek skutecznie mnie wyleczyla
znajomy zastosowal szybsze i wydajniejsze silniczki od jakiegos zestawu uniwersalnego i zdalo egzamin chyba tez tak zrobie a jak skoncze opisze co i jak
  
 
Ok, to czekam na efekty
  
 
Polecam silikon w sprayu. U mnie pomoglo szyby zasuwaja sie lzej i szybciej i jeszcze popryskalem tym silikonem na uszczelki dzrzwi i guma zrobila sie bardziej ,, jędrna'' i przestalo mi swistac przy wyzszych predkosciach.
  
 
Cytat:
2007-10-30 19:57:20, karol208 pisze:
Polecam silikon w sprayu. U mnie pomoglo szyby zasuwaja sie lzej i szybciej i jeszcze popryskalem tym silikonem na uszczelki dzrzwi i guma zrobila sie bardziej ,, jędrna'' i przestalo mi swistac przy wyzszych predkosciach.


U mnie na świstanie pomogło, ale na prędkość podnoszenia szyby niestety nie.
  
 
ok, to spróbuje silikonu. Gdzie go mogę kupić?
  
 
sadze ze w wiekszosci sklepow z chemia samochodowa i w wiekszych stacjach
  
 
Jaki silikon jest najlepszy? Chodzi mi o Marke produktu... No i jaka jest przybliżona cena

-----------------
Volvo 440 1.8 DL + LPG '94
FSO 125p 1.5 C + LPG '83
FSO Syrena 104
  
 
hmm.. ciekawie...jeżeli przesmaryje silikonem w sprayu uszczelki to wielce możliwe ze przestanie mi wiaterek świszczec w uszczelce miedzy drzwiami a autkiem?
co o tym myslicie?
u mnie tak od 110 km/h słychać świst..
  
 
Rozumiem, że całe szyby wysmarowaliście tym silikonem ?

Kolego czy Ty przypadkiem nie nabijasz postów? Spam na tym forum jest zabroniony.

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-03-13 20:21:38 ]