[Accent 95"] Kilka pytań po zakupie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem akcjenta 95 w sedanie tydzień temu. Chyba ma fabryczny alarm, elektryczne szyby i elektryczne zamki w przednich drzwiach.
Przewertowałem już całe forum i zadam tylko te pytania na które nie znalazłem odpowiedzi we wcześniejszych wątkach.
1 Czy możliwe jest że fabrycznie tylko w przednich drzwiach są zamki i szyby elektryczne?
2 Nie otwiera mi z pilota przednich drzwi pasażera. Alarm też nie odzywa sie, ale drzwi kierowcy z pilota działają. Gość który sprzedawał auto mówił że odłączył siłownik bo woził dziecko w foteliku na przednim siedzeniu i nie chciał żeby drzwi były automatycznie otwierane ale zdjąłem tapicere i wtyczka do siłownika jest włożona. Moje pytanie zatem - czy mógł odpiąć wiązkę od siłownika przy sterowniku gdzieś w budzie ?
3. Wylatuje mi spust od ręcznego. Czy to seryjna wada tych modeli ? Jeśli się da to jak zdziałać naprawę ?
4. Podczas kupowania samochodu szyby automatycznie się domykały a teraz nie chcą. Czy są jakieś zależności żeby szyby się domykały?
5. Jakie są różnice między LS a GLS i czy były jeszcze inne odmiany ?

Pozdrawiam Tomek - podjarany posiadacz ACCENTA 95 w sedanie koloru zielonego butelkowego który przesiadł się ze skody 120L.

[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-03-13 20:47:32 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
1.2 Z elektryka nie dojdziesz. Jesli masz rzeczywiscie alarm fabryczny to jest to bomba zegatowa. Taki wiek na jaki kolwiek alarm to zabojstwo i musi zaczac wariowac. SPrawdz czy dochodzi napiecie do silownika.

3. Nie do konca rozumiem o co chodzi, ale mi nic nie wylatuje i watpie zeby tak bylo "seryjnie".

4. Ja mam fabryczne elektryczne szyby i tam nie ma automatycznego trybu.

5. Co to za roznica ? Wyposazaniem sie roznia, ja mam GS. Silnik 1,5, latwy wyglad wnetrza, poduszka powietrzna i takie tam...