I dalej napier.... w kierownice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Juz kiedys tam pisałem ze trzesie mi kierownica przy hamowaniu i nie wiedziałem co jest grane... Wymieniłem tarcze hamulcowe i jak reka odjał ALE.... problem powrocił. Przetoczyłem i znow gitara. 2 tyg jazdy i w kiere tak tłucze ze z rąk wyskakuje. Zaobserwowałem ze podczas jazdy cos tam w tych hamulcach CAŁY CZAS, nie tylko przy hamowaniu cos pyka i piska..(tak pulsacyjnie) no i w ten sposob wymieniłem 3 komplety tarcz roznych marek, 3 razy toczyłem, mechanik jakies tam bolczyki w zaciskach powymieniał ale NIC nie działa.. Jak sie koło zdejmuje to widac ze prawa tarcza jakas taka cos nie tak, lewa w pozadku.... Juz nie wiem co robic.. Zcisk cały wymienic? Pomozcie esperakowi mojemu ktory juz sie konczy ale jeszcze chce zeby synowi posłuzył do nauki jazdy
  
 
A tak w ogóle miał może dzwona kiedyś w tą stronę?
  
 
Cytat:
2008-03-23 21:10:06, Esperynek pisze:
A tak w ogóle miał może dzwona kiedyś w tą stronę?


Idąc tą drogą to może sama piasta jest krzywą, więc zakładając „prostą” tarcze na krzywą piastę już na starcie jest bicie.
  
 
Jajcarz... tarcze wymieniał
  
 
Dzwona to miał z drugiej strony w drzwi tylko pare lat temu wiec to nie ma nic wspolnego.. Sugerowałem mechanikowi ta piaste ale stwierdził ze to nie to bo cos tam...(nie pamietam dokładnie co mi powiedział) No i na starcie nie ma bicia tylko po 2 tyg jazdy...
  
 
Cytat:
2008-03-24 00:17:20, michpanek pisze:
Dzwona to miał z drugiej strony w drzwi tylko pare lat temu wiec to nie ma nic wspolnego.. Sugerowałem mechanikowi ta piaste ale stwierdził ze to nie to bo cos tam...(nie pamietam dokładnie co mi powiedział) No i na starcie nie ma bicia tylko po 2 tyg jazdy...


To może zamiast zgadywać dalej i kasę ładować....czas najwyższy udać się do starego espero-wygi czyli słynnego warszawskiego Pana Sławka??
  
 
Coś tam słyszałem o słynnym panu Sławku ale nigdy tam nie byłem... Może jakies namiary co gdzie kiedy i u kogo?
  
 
A może Ty masz rozwalone jarzmo?
  
 
O jarzmie jeszcze nie myslałem... Mi sie wydaje ze to cos w zacisku, jakos krzywo łapia klocki tarcze i nie odbija do konca przez co cały czas słysze te dzwieki z tego koła... Podajcie mi telefon adres do tego Pana Sławka to podjade tam i moze on mi pomoże...
  
 
Cytat:
2008-03-24 10:47:02, michpanek pisze:
Coś tam słyszałem o słynnym panu Sławku ale nigdy tam nie byłem... Może jakies namiary co gdzie kiedy i u kogo?


jo ni mom ...(troszkie daleko bym dojejżdzać musiałem )

..ale....Koledzy z Wawy..jak trochę wyparują poświątecznie... ..na pewno Tobie namiarowo pomogą..

Gościu ma takie doświadczenie, że jest b.duża szansa na prawidłowe zdiagnozowanie (tudzież usunięcie) dręczącego Ciem problema

Pozdrawiam świątecznie
  
 
Maszynowa 12c
  
 
A jakis telefon do niego ktorys z kolegów posiada? W jakich godzinach mozna sie tam przejechac?
  
 
Cytat:
2008-03-24 20:15:33, michpanek pisze:
A jakis telefon do niego ktorys z kolegów posiada? W jakich godzinach mozna sie tam przejechac?


Przecie pisałem...
Poczekaj aż ktoś z W-wy wytrzeźwieje
...Adam widzę zaKulał ..tfu!..zaszalał znaczy...ale musisz zrozumieć...napisać 2 wyrazy w takim stanie....CIĘŻKOOOO....
jakby miał jeszcze dodać logiczny ciąg cyferek...kto wie jakby się to skończyło dla przeciążonego umysłu...
  
 
Dobra mam juz wszystko Jutro moze tam podskocze i sie uda to zrobic Dzieki za wskazowki
  
 
601230990