Wskaźniki w camry

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Kupiłem sobie camry no i oczywiście jeszcze się cieszę bo fajnie się jeździ i nieźle wygląda.Jest w niej wiele różnych rzeczy między innymi zabawna pomarańczowa kontrolka w kształcie samochodu z zapalonymi tylnymi światłami.Lampka zapala się po przekręceniu kluczyka i gaśnie po jego uruchomieniu(podobnie jak pozostałe),umiejscowiona jest z lewej strony chyba jako pierwsza.Powiedzcie proszę o czym mnie informuje bo nie mam pomysłu-z góry dziękuję.
  
 
Cytat:
2008-04-06 18:30:38, robertpulawy65 pisze:
Witam wszystkich Kupiłem sobie camry no i oczywiście jeszcze się cieszę bo fajnie się jeździ i nieźle wygląda.Jest w niej wiele różnych rzeczy między innymi zabawna pomarańczowa kontrolka w kształcie samochodu z zapalonymi tylnymi światłami.Lampka zapala się po przekręceniu kluczyka i gaśnie po jego uruchomieniu(podobnie jak pozostałe),umiejscowiona jest z lewej strony chyba jako pierwsza.Powiedzcie proszę o czym mnie informuje bo nie mam pomysłu-z góry dziękuję.


O niesprawnych tylnych swiatlach. Zauwaz czy zapala sie po wlaczeniu stopow czy dopiero pozycyjnych.Wazne jest czy wataz zarowek jest prawidlowy.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
no aż sobie jakąś spaloną żarówkę założę, żeby zobaczyć to w akcji
  
 
Cytat:
2008-04-07 03:47:36, marcinm pisze:
no aż sobie jakąś spaloną żarówkę założę, żeby zobaczyć to w akcji


Wystarczy ze dasz innej mocy np 10W zamiast 4W przykladowo ,bo nie pamietam mocy ,ale na oprawce jest nabite.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Ta lampka zapala się po włączeniu zapłonu i gaśnie po uruchomieniu silnika ,a wszystkie światła są sprawne.Ona informuje mnie raczej o czymś co jest sprawne a ja chciałbym wiedzieć o czym
  
 
Wyjmij jedną żarówkę ze stopu, to się dowiesz o czym lampka świeci
Pozdro.
  
 
Cytat:
2008-04-07 18:14:22, robertpulawy65 pisze:
Ta lampka zapala się po włączeniu zapłonu i gaśnie po uruchomieniu silnika ,a wszystkie światła są sprawne.Ona informuje mnie raczej o czymś co jest sprawne a ja chciałbym wiedzieć o czym


To dobrze ze gasnie jak uruchomisz silnik ,bo gdyby nie gasla tzn ze oswietlenie jest niesprawne.Ale poniewaz gasnie tzn ze jest sprawne.
Zapala sie po wlaczeniu zaplonu po to abys wiedzial ze sama kontrolka tez jest sprawna.Cos pominalem?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2008-04-07 11:07:15, Bigelektron pisze:
Wystarczy ze dasz innej mocy np 10W zamiast 4W przykladowo ,bo nie pamietam mocy ,ale na oprawce jest nabite.



Nie wystarczy Mam założone dodatkowe pozycje spięte z jednego obwodu, i nie świeci z tego powodu

Zobaczę, co będzie jak założę jakąś spaloną

pzdr