Problemy z gazem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam mały problem podzczas jazdy na gazie . podczas przayśpieszania samochód nie przyśpiesza płynnie tylko skokowo (tzn.przyspiesza,przestaje naułamek sek. znowu przyśpiesza i tak dalej), odniosłem wrażenie że na benzynce też tak jest ale mniej wyczuwalnie, świece i przewody są prawie nówki
silnik 1.6 16V 99r + gaz sekwencja
z góry dzięki za porady
  
 
i znowu tak samo popsułeś swoje nowe auto.... mój /czyli były twój/ też tak ma
  
 
Cytat:
2005-02-04 09:39:02, slawas1 pisze:
i znowu tak samo popsułeś swoje nowe auto.... mój /czyli były twój/ też tak ma


te typy tak mają
tylko dlaczego jak narazie nikt nie wie
  
 
slawas1- a wiesz tak se myśle że on tak zaczął po zlocie może się zaraził od twojego
  
 
Ja niestety mam zwykły gaz i u mnie działa bez problemu
ale popytam moich magików może coś wymyślą
  
 
Cytat:
2005-02-04 10:03:45, k4ml pisze:
Ja niestety mam zwykły gaz i u mnie działa bez problemu ale popytam moich magików może coś wymyślą


z góry dzięki
  
 
Cytat:
2005-02-04 09:58:45, darasb pisze:
slawas1- a wiesz tak se myśle że on tak zaczął po zlocie może się zaraził od twojego



ale mój wcale nie stał koło twojego
  
 
pewnie się zaraził drogą oddechową (tłumik)
  
 
Jedź na diagnostyke gazu. W lanosach wystepował problem że albo nie chodziły na gazie albo były gazożerne. Wina była po stronie kompa sterujacego gazem. Się poprzestawiał i dupa. Poustawiali na nowo parametry i grało, z tym że podobno bardzo często komp się przestawia i trzeba go non stop (co około 3 miechy ) ustawiać na nowo.
  
 
darasb powiedz jeszcze jaki gaz masz - producent elementów, kompa itd
  
 
piszę to co wiem
instalacja Zavoli
lambda gas system: alisei-N
na kompie: alisei,zavoli chyba typ:cod.AEB2001NB0045562
mazi25-ja jeżdzę na gazie od roku (ok30kkm) i było ok, a kompa miałem z miesiąc temu wymienianego (bo przez wtyczkę dostała się woda do niego)
  
 
Sorry jeszczenic nie wiem - ale pracuję nad tym.

Jak wiesz mam jescze kilka innych "zmartwień"
  
 
darasb
u mnie się nic takiego nie dzieje i te mam sekwencję ale Elpigaz-u ,ale padł mi komp od gazu i wymienili na gwarancji na nowy i jest OK.Problem był jednak inny gasł mi rano podczas zmiany na LPG.
Sprawdz czy nie masz podłączonego dodatkowego przewodu pod sondę bo mi baran podłączył na przeglądzie i zaczęły się cuda.
Jedz na komputer do gazowników,niech sprawdzą,od tego są .
  
 
Ja miałem takie przeboje jeszcze przed instalacją gazową, ale powymianie świec, przewodów, czujnika predkościomerza i restarcie komputera działa bez problemów.
  
 
Cytat:
2005-02-05 22:40:00, k4ml pisze:
Sorry jeszczenic nie wiem - ale pracuję nad tym. Jak wiesz mam jescze kilka innych "zmartwień"


ok bez pośpiechu
co Cię trapi nowego w ciąąąąągnącym się temacie
  
 
Cytat:
2005-02-06 14:04:23, desmo pisze:
darasb u mnie się nic takiego nie dzieje i te mam sekwencję ale Elpigaz-u ,ale padł mi komp od gazu i wymienili na gwarancji na nowy i jest OK.Problem był jednak inny gasł mi rano podczas zmiany na LPG. Sprawdz czy nie masz podłączonego dodatkowego przewodu pod sondę bo mi baran podłączył na przeglądzie i zaczęły się cuda. Jedz na komputer do gazowników,niech sprawdzą,od tego są .

1
co się dzieje z twoimi ikonkami ciągle się zmieniają i nie nadążam
a kompa mi już wymieniali na gwarancji ale z powodu o którym pisałem, z resztą w poprzednim essim na innym gazie też tak miałem i niky nie wiedział dlaczego
a kabelek sprawdzę
  
 
Cytat:
2005-02-06 15:43:46, RamzeY pisze:
Ja miałem takie przeboje jeszcze przed instalacją gazową, ale powymianie świec, przewodów, czujnika predkościomerza i restarcie komputera działa bez problemów.


no właśnie też tak miałem pzry poprzednim essim przed założeniem gazu dlatego nie jestem pewien czy to w 100% wina gazu
świece i przewody wymienione
ile kosztuje restart komputera i ojaki czujnik Ci chodzi i za ile
  
 
Witajcie,
mój gazownik stwierdził, że na temat instalacji tego producenta to tylko wie, że istnieją. Niestety - bardzo mi przykro


  
 
Cytat:
2005-02-07 13:26:24, k4ml pisze:
Witajcie, mój gazownik stwierdził, że na temat instalacji tego producenta to tylko wie, że istnieją. Niestety - bardzo mi przykro


spoko, dzięki za chęci