Jak zdemontwać środkową konsolę

  szukane wyrażenia:   konsolďż˝
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poradźcie mi, jak zdemontować środkową część deski rozdzielczej w Carinie E?
Skrzypi i chciałbym coś zaradzić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać!

pozdrawiam!
  
 
nie wiem jak jest to w carinie ale jedno chciałbym Ci powiedzieć.
Ja u siebie bardzo długo się nad tym zastanawiałem - jak się do tego dobrać. U mnie wyglądało to tak:
* wyjołem popielniczkę (tam chyba była jakaś śrubka);
* ściągnołem pokrętła nawiewu - pod nimi 2 wkręty;
* reszta z głowy - bo wkładając rękę w miejsce gdzie była popielniczka i ciągnąc wszystko bardzo ładnie wychodzi.
Nie wiem czy to Ci się przyda?

  
 
Cytat:
2004-05-04 10:02:05, pysiak pisze:
Poradźcie mi, jak zdemontować środkową część deski rozdzielczej w Carinie E?
Skrzypi i chciałbym coś zaradzić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać!

pozdrawiam!


Konsola srodkowa montowana jest na zatrzaski. Nie trzeba zdejmowac pokretel, wystarczy pociagnac z wyczuciem za konsole (np wkladajac rece w otwor po radyjku) i wyjdzie. Tyle ze u mnie pekl jeden zaczep przy takim wyjmowaniu-no ale moze fachowcy maja jakis "szprzęt" do tej operacji
  
 
Jest tak jak mówi Darek
Ciągnąć z wyczuciem....
  
 
Sa tam zaczepy, najlatwiej i bez szkod wychodzi jak wezmiesz kciukami za schowek a reszta palcow za nawiewy, pociagniesz prostopadle do siebie... Za pierwszym razem wychodzi ciezko, jednak pozniej sie szybko niestety wyrabia, wiec radze dobrze ja wygluszyc... Ja uzylem do tego bezbarwnego silikonu.
  
 
dokładnie konsolka srodkowa na zatrzaski ale pozniej przed ponownym załozeniem rozegnij je to sie bedzie lepiej trzymała
  
 
Polecam jeszcze przez dziurę po radiu rozłożyć wewnątrz worek foliowy (taki śmieciowy). Jeżeli podczas wyciągania jakiś zatrzask Ci wyskoczy to wyląduje na folii zamiast spaść gdzieś w zakamarki

Pozdrawiam