Zabudowa bagaznika by OPEN - filmik 16zeta na dachu - Strona 4

  szukane wyrażenia:   open
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wojo przedtem bylo tak oblo.. Nudno i szaro.. A teraz wieczorem jest wesolo.. Cos sie dzieje,ze nie tylko gra ale i przykuwa wzrok..
Umowimy sie wieczorkiem to sam ocenisz...
  
 
ten neon na srodku troche tu nie pasuje... ja bym go usadowil jakos z boku:] albo w skrzyni cos zrobic zeby tak z bass reflexy sie swiecilo ale to na czerwono najlepiej sam tak zrobie u siebie
  
 
Powtarzam poraz ktorys.. Neon jest mobilny.. w 5 sekind laduje na sciance, na skrzynce itp.. Jest na rzepie.. Pomyslalem o tym jak go przymierzylem... Tez jakos nie do konca mi sie widzi tam neon.. Najfajniej wyglada chyba miedzy skrzynka a wzmakiem jbl..
  
 
hehe dodaj jeszcze takie coś :> allegro i bedziesz miał juz full wypas
  
 
Cytat:
2006-06-05 22:56:39, open pisze:
Wojo przedtem bylo tak oblo.. Nudno i szaro.. A teraz wieczorem jest wesolo.. Cos sie dzieje,ze nie tylko gra ale i przykuwa wzrok.. Umowimy sie wieczorkiem to sam ocenisz...



Bardzo chętnie
  
 
a ja bym ten twoj neon wbudował do skrzyni za plexe zeby głośnik podświetlał ;>

wogole to mi sie podobaja plexy z wwierconymi diodami na krawędzi i jakiś znak wyfrezowany w plexie super to swieci
  
 
Pstryklem fotke ale komorka.. Niestety telefony robia fajne zdjecia ale jak jest widno...
Wiec sory za jakosc, ale i tak zadne zdjecie nie odda tego jak to wyglada na zywo..







  
 
Open będziesz w niedziele w Katowicach ??? jeśli tak to sobie to dokładnie obejrzymy.
  
 
Oczywiscie ze bede..
  
 
No to super dorwiemy Cie tam gdzieś w niedziele.
  
 
Bedzie "nas" slychac. Bo w 3 auta bedziemy grac na maxa ta sama plytke wiec efekt powinien przyciagac tlumy..
Focusik + Golfik 3 + Kadecik Kombi....
No i wszyscy startujemy w audio.. Fajnie tak sie pozmagac z kolegami, jak sie bawic to sie bawic.
Juz sie smiejemy ze beda niezle jaja jak nas beda oceniac sedziowie.
A ja jak sie nie uporam z zakluceniami do niedzieli to znowu dostane punkty na minus..
Juz wszystko zrobilem... Folia aluminiowa, kable owiniente + tasma klejaca z domieszka aluminium.. Ekranowanie jak trza... A lekki swist w glosnikach jak dodam gazu..
Jutro sprawdze alternator + podjace do Klinki Dzwieku pogadac o jakims filtrze ile takie cos sie ceni wogole..
ehhhh...
  
 
open mam rade dla ciebie na swist odezwij sie na gg 7456555 bo mam to samo wiem jak sobie ztym radzic
  
 
Napisz na forum, chyba ze to jakas wielka tajemnica. Wszyscy sie chcetnie dowiemy co to za magia...
  
 
Cytat:
2006-06-15 23:08:04, GrzEE pisze:
Napisz na forum, chyba ze to jakas wielka tajemnica. Wszyscy sie chcetnie dowiemy co to za magia...



To moze Ty wywal kupe kasy i pracy w audio a potem napisz na ogolno dostepnym forum co masz doklanie w samochodzie i gdzie parkujesz..
Chyba mnie rozumiesz dlaczego nie pisze dokladnie co mam w samochodzie..
Po niektorych moich postach widac co w trawie piszczy..
  
 
Niestety przez te upaly moj kilerek odmowil posluszenstwa..
Gral gral gral..a jak wylaczylem i wlaczylem spowrotem radyjko to zamilkl..
A bylo to tak:
Zatrzymalem sie pod sklepem, wylaczylem radio i poszedlem na zakupy..
Jak wrocilem i wlaczylem radyjko to sub przestal grac.. Pomyslalem ze to pewnie wzmak sie zagotowal i wylaczyl, wlozylem glowe do bagazinka (bylo tam ze 45-50stopni jak nic) sprawdzic wzmaki.. 4ro kanalowka goraca jak cholera, cyfrzak od suba rowniez.. Ale jak sie wystudzily to dalej nie gral. Podpialem innego suba i gral, wiec to nie wzmak..
Beznadziejnie teraz przestawic sie na sluchanie bez masazysty...
Dzisiaj trafia na gwarancji i panowie bede robic mu sekcje zwlok w celu znalezienia usterki i okresleniu przyczyny..
Pewne jest jedno.. Nie daje znakow zycia wogole.
Mam nadzieje ze go zrobia lub wymienia na nowy..
Bo jak oddadza kase to troche lipa gdyz bedzie inny woofer,innych wymiarow i bedzie nowe fotostory z budowania nowej zabudowy bagaznika..
Albo jak oddadza kase to kupuje drugi identyczny cyfrowy mono wzmacniacz i 2x Vibe Black Air 12" dam w BR,a to zrobi mega sieczke w samochodzie.. Troche nie tak planowalem wydatki na koniec wakacji ale jak juz zmieniac to na mega masakre..
Zobaczymy co wyjdzie na sekcji zwlok..



[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2006-07-26 12:19:54 ]
  
 
Kiszka, jednym słowem . Dobrze, że na gwarancji.....
  
 
ludzik i tak jest najlepszy
  
 
Cytat:
2006-06-19 11:55:45, open pisze:
To moze Ty wywal kupe kasy i pracy w audio a potem napisz na ogolno dostepnym forum co masz doklanie w samochodzie i gdzie parkujesz.. Chyba mnie rozumiesz dlaczego nie pisze dokladnie co mam w samochodzie.. Po niektorych moich postach widac co w trawie piszczy..



OPEN zle mnie zrozumiałes ja pisałem do tego kolesia zeby napisał na forum jakie ma sposoby na te świst o których mowiłes... Zebyśmy wszyscy wiedzieli jaka magie stosuje... Zreszta wiesz ze ja zlodzieja najchetniej lapy bym....
  
 
Tamtaramtamtamataaaam.....
Wiec wooferek juz robi tak jak wczesniej..
Okazalo sie ze od tych upalow jakis kabelek sie popuscil i rozlaczyl prad doplywajacy do cewki glosnika..
5min i po krzyku..
Masazysta juz sprawny
uffff
  
 
open !!!
Nie napisałeś gdzie :
A) parkujesz
B) ile sprzęt jest wart
C) fotek alarmu
Uważam fotorelacje za niepełną !!!!