Zestaw cb radio plus antena - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, szukam zestawu do 350 zł (na prezent-czyli musiał by być nowy), co polecacie. Mile widziane linki z allegro.
  
 
TTI 881 + Sirio ML145

Omega

Yosan

Wilson

ML145
  
 
Ja polecam zainteresowanie się gdzie owe radio będzie montowane, bowiem często te 2 mm wysokości dużo znaczą.
  
 
Może to się na coś przyda. Osobiście używam alana 199-A (wygląda identycznie jak alan 102). Zamontowałem je (po kilku szybkich cięciach) w kieszonce pod radiem.
  
 
Cytat:
2010-03-22 11:18:03, syndoktora pisze:
Witam, szukam zestawu do 350 zł (na prezent-czyli musiał by być nowy), co polecacie. Mile widziane linki z allegro.



Poleciłbym tobie poczytać na furum cb-radio. Znajdziesz tam sporo opinii o CB jak i antenach, co na pewno ułatwi Tobie wybór czegoś konkretnego
  
 
Cytat:
2010-03-22 11:18:03, syndoktora pisze:
Witam, szukam zestawu do 350 zł (na prezent-czyli musiał by być nowy), co polecacie. Mile widziane linki z allegro.



Marcin, ja Ci polecę z czystym sumieniem tego allegrowicza
Przejrzyj ich ofertę i podjedź osobiście.
Nie mają wszystkiego wystawionego.
Doradzą, pomogą a i cenę możesz utargować

Poza tym nie masz daleko
  
 
Cytat:
2010-03-23 14:30:49, piotr_ek pisze:
Ja polecam zainteresowanie się gdzie owe radio będzie montowane, bowiem często te 2 mm wysokości dużo znaczą.


Pewnie gdzieś koło lewarka zmiany biegów, może między fotelami... w Astrze H.
  
 
Cytat:
2010-03-23 19:27:31, krzychu_ch pisze:
Marcin, ja Ci polecę z czystym sumieniem tego allegrowicza


przejadę się tam z pewnością, to fakt, mam bardzo blisko
  
 
Cytat:
2010-03-23 19:27:31, krzychu_ch pisze:
Marcin, ja Ci polecę z czystym sumieniem tego allegrowicza



A ja wprost przeciwnie, chyba, że sam tam podjedzie. Kupiłem właśnie i nich radio i wtyczka do zapalniczki miała być gratis, a nie było wogóle. Gdy do nich napisałem to odpisali, że już wysyłają priorytetem. Gdy odezwałem się za 2 tygodnie gdzie moja gratisowa wtyczka, to odpisali, że wysłali, ale przesyłka najwidoczniej zaginęła. Srał pies wtyczkę - i tak mi do niczego nie była potrzebna, ale jak coś się na aukcji obiecuje gratis to należy to dać.
  
 
Koledzy mam pytanko odnośnie antenki Lemm AT-1500. Czytałem na forum cb-radio, że to przyzwoita antena. Interesuje mnie czy ktoś miał ją zamontowaną za pomocą uchwytu w esperaku na klapie bagażnika i czy dość dobrze chodziło

Oczywiście mile widziane wskazówki odnośnie innych anten, ponieważ muszę jakąś zakupić bo dzisiejszej nocy jakiś amator cudzej własności zainteresował się moją "już byłą" antenką, a dla mnie został tylko kabel
  
 
Kolber7 miał taką na tzw. dzwonku i chodziło nieźle.
Wszystko też zależy od radia.

Ja polecam Lemm Magnum AT-71 lub AT-72 (różnią się główką)
  
 
Cytat:
2010-05-11 13:10:02, krzychu_ch pisze:
Kolber7 miał taką na tzw. dzwonku i chodziło nieźle. Wszystko też zależy od radia. Ja polecam Lemm Magnum AT-71 lub AT-72 (różnią się główką)



Dzięki za wskazówkę Co do radia to tylko Alan 109.
  
 
Cytat:
2010-05-11 22:54:10, Michal7e91 pisze:
Dzięki za wskazówkę Co do radia to tylko Alan 109.



To nie radio- to szmelc zwany szumofonem
  
 
Cytat:
2010-05-12 14:02:11, krzychu_ch pisze:
To nie radio- to szmelc zwany szumofonem



Trochę tak . swego czasu miałem zmienić ale wyszło tak, że nie zmieniłem.
  
 
Wybór padł na antenę Sirio Titanium 1400
  
 
Ja polecam antenke Presidenta WA-27 - niezniszczalna i pieknie zbiera nawet przy TTI 880. Podstawa to antena! NIestety sa 2 ale - cena powyzej 200 zl no i dlugosc 200 cm....
  
 
Jakie radyjko teraz kupić w zestawie z anteną coby dobrze działało i mieściło się w kwocie do 300zł? Antena preferowana na magnes. Sirio ML145 ? A radyjko jakie? TTI550?

Poleccie coś. Może być sklep w okręgu katowickim (najlepiej Sosnowiec i te strony) ewentualnie Allegro.
  
 
Jakie radyjko dokupić aby w zestawie z antenką Sirio ML145 działało dobrze i koszt zestawu wyniósł około 250zł?
  
 
Cytat:
2010-06-24 18:29:15, seboos pisze:
Jakie radyjko dokupić aby w zestawie z antenką Sirio ML145 działało dobrze i koszt zestawu wyniósł około 250zł?

Ja mam taki bat. kupiłem ją jakoś ze 2 lata temu za 130 i do tego radjo od kumpla za 120 alan-199A no i jakoś to gra.
  
 
Tak trochę z innej beczki: jest aktualnie jakieś radyjko w biedronce - komplet z anteną ok. 240zł Za cholerę nie pamiętam co za model/firma. Ktoś może był i widział? Opłaca się "toto" kupić?