Polonez82 do sprzedania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do sprzedania mam poloneza z 82 roku od pierwszego właścićela. mechanika i silnik igła, blacha średnio ale nie tak zle, dziur chyba niema.używany sporadycznie przez starszego pana, od nowości ok70000km skszynia 4, centralny z pilota . cena:400 pln info:504766561null

[ wiadomość edytowana przez: michal84_84 dnia 2005-11-27 04:24:32 ]
  
 
takie pytanko odnosnie 3 zdjecia w profilu: podlewałeś olejem czy sam palił laka?
  
 
Cytat:
2005-11-27 07:56:01, 3zeR_MDS pisze:
takie pytanko odnosnie 3 zdjecia w profilu: podlewałeś olejem czy sam palił laka?



Fryzjer wiem, ze to ci imponuje, ale to auto ma naprawde 34KM. Gościu w nim głowice splanował, także wiesz.....
  
 
to od huja koni a jak ma tekle albo dziurawy wydech to 45 słowo
  
 
Cytat:
2005-11-27 12:11:03, Jesion128 pisze:
Fryzjer wiem, ze to ci imponuje, ale to auto ma naprawde 34KM. Gościu w nim głowice splanował, także wiesz.....


nie no pytam tylko kulturalnie bo duzo dymu i nie widac...
  
 
palil na oleju bo to ostatnie dni mojego entego z kolei prynia i silnik joz ostatkiem sil kręcil, ale do wystszalu zdymil 2 laki.jak ktos mysli ze to bezmyslne katowanie fury to ok wiem o tym ale to naprawde finisz tego zloma i normalnie tez uwazam ze takie akcie sa dobre dla debili. teraz robie malca do rally na dlozej niz kilka tygodni i od czego powiniennem zaczac zeby miec z niego troche radochy. dzieki za odp