BMW 535i gasnie na lpg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To mój pierwszy post wiec Witam wszystkich na forum
Mam BMW 535i rok 1989 e34 i mam taki problem ze gasnie mi na gazie nawet gdy jade i dodaje gazu potrafi zgasnac.
Moze ktos miał podobny przypadek?? jezeli tak to prosze o pomoc z góry dziekuje
  
 
Cytat:
2006-06-27 21:38:35, nocon1 pisze:
To mój pierwszy post wiec Witam wszystkich na forum Mam BMW 535i rok 1989 e34 i mam taki problem ze gasnie mi na gazie nawet gdy jade i dodaje gazu potrafi zgasnac. Moze ktos miał podobny przypadek?? jezeli tak to prosze o pomoc z góry dziekuje


mam takie pytanko, czy może kupieś tą Beemwice z miasta Tychy? czy auto na trasie nie gasnie na gazie, a gasnie w mieście na niższych obrotach, czy to jest automat?
  
 
witam
Nie. Kupiłem ja z Gliwic. Nie wiem czy na trasie nie gasnie poniewaz wczoraj mi sie to zaczeło dziac po zatankowaniu gazu do pełna i od wczoraj zrobiłem dopiero okolo 40 km i zgasła mi juz 3 razy. Jest to manual. Moze opisze bardziej co sie dzieje:

Mam BMW 535i 3500ccm 1989 rok instalacja gazowa ELPIGAZ.
I mam problem wczoraj po zartankowaniu gazu do pełna i przejechaniu okolo 40 km juz 3 razy samoczynnie zmienia mi sie z gazu na benzyne(nawet w czasie jazdy i gdy dodaje gazu). Po czym chodzi przez chwile na benzynie i z powrotem (po przegazowaniu) przełancza sie na gaz.
Mam równiez taki patent który zapobiega spaleniu pompy paliwa (z powodu małej ilosci benzyny w baku) a jest to wyłacznik pompy paliwa.
I gdy wyłacze ta pompe a z gazu samoczynnie mi sie przełaczy na bezyne to silnik gasnie po czym go ponownie uruchomie i znowu narmalnie chodzi.



Znalazłem kartke co jest dokładnie zamontowane w moim aucie napisze to moze to w czyms pomoze

1 reduktor-parownik elpigaz 01 el. e4 67r-0194015
2 zawór gazu elpigaz type 01 lpg e4 67r-010041
3. wielozawór elpigaz at02 e8 67r-013018
4 obudowa wielozaworu elpigaz at03 e8 67r-013037
5 wlew gazu elpigaz e8 67r-011546
6 zbiornik d 315/60 l. grodków nr 03456 e20 67r010407
7 wtryskiwacz
8 rozdzielacz
9 przełacznik sterujacy ae 674 przełacznik aut. do wtrysk. e13 67r-010067


napiszcie co sadzicie o tej instalacji?? jest to instalacja z 2002 roku

  
 
wygląda na to, że zatankowałes jakiś badziewny gaz lub/i zapchał Ci się fitr gazu. Najlepiej podjechac do gazownika, bo sam raczej nic nie zrobisz. Dużo nie powinien Cię skasować.
  
 
A gdzie sa jakies dobre warsztaty gazu godne polecenia?? i mam pytanie jak dodac miniaturke zdjecia na forum??
  
 
Ja bym podjechał do gazownika niech zwróci uwagę na ten przełącznik z gazu na bene i odwrotnie. Skoro przełącza Ci sie samoczynnie to coś jest namieszane. A może ten wyłącznik pompy paliwa coś narobił?
  
 
Cytat:
2006-06-28 12:02:15, nocon1 pisze:
A gdzie sa jakies dobre warsztaty gazu godne polecenia?? i mam pytanie jak dodac miniaturke zdjecia na forum??


dobrzy gazownicy sa na "piaskach" jak jedziesz od Żor, przed Rybnikiem na dwupasmówce skręcasz w prawo, tam chyba jest ich reklama. Dalej pytaj jak pojechac.
Tel do nich: 032 4221943
  
 
dzieki za info!!
Nie wydaje mi sie zeby wyłacznik pompy paliwa cos narobił poniewaz on jest całkowicie niezalezny od instalacji lpg i wyłancza tylko pompe paliwa przez to jak mam wyłaczona pompe paliwa a przełaczy sie z gazu na benzyne to zgasnie bo nie dostaje benzyny.

prosze o info jak dodac miniaturke zdjecia przy nazwie urzytkownika w poscie?????
  
 
Cytat:
prosze o info jak dodac miniaturke zdjecia przy nazwie urzytkownika w poscie?????


Po zalogowaniu klikasz swoją nazwę użytkownika i wchodzisz do profilu. Klikasz "zmień" i na dole masz "Twój avatar"...