Chciałbym wygładzić tylna klape w moim maluszku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam , tym razem chcialbym prosic o porade w sprawie wyrównania tylnej klapy w moim maluszku . Od roznych znajomych słyszałem rozne wersje jak to zrobic ale patrzac na ich maluszki mozna by to czasami pociagnac pod cos ala "wiejski tunning" czy cos podobnego. Ja mam maluszka w wersji el. ale niestety mam klape od fl. bo jak go kupowalem to niestety sie nie znalem i kupilem z inna klapa.Czym wypełnic te profile zeby nie zuzywac tyle szpachli , z zreszta ona i tak sie wykruszy????
  
 
wytnij z blachy podobne profile do przetloczen i wspawaj je tam.reszta szpachla do rownego i nie powinno jej dyuzo pujsc
  
 
wymien klape na el
  
 
Tez tak mysle, kompletie czystej klapie czegos brakuje, a EL mial ladniutka... Ja jestem za klapa z Eela, szkoda sie szarpac z ta zwykłą...

Pozdrawiam
  
 
dokładnie - wymień na tą od EL i po problemie
  
 
tak jak pisza chłopaki wymien ne el bo szkoda twojej pracy przy spawaniu wycinaniu i nerwow, zaspawaj lub zaszpachluj dziurki szpachla z wloknem szklanym(ona nie peka) i podkladuj maluj bedzie piekny maluszek
  
 
Ja swoja klape zrobiłem na kalpie z Fl-a.Zdjecie 4 w profilu
Duzo zabawy-szczególnie ze szpachlowaniem ale moim zdaniem wyszła lepiej niz orginalna z El-a,bo nie ma tego rantu,na przejsciu.
  
 
wlasnie chodzi o to ze ta od el'a z rantem jest ladniejsza niz taka zupelnie plaska... a fuj