Wyjazd Warszawa - Katowice 18 listopada - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skoro ekipa ze stolycy ybiera sie do Adama to moze niech on zapoda jakims '"rendez-vous pintem"

[ wiadomość edytowana przez: el_pashchaco dnia 2007-11-15 11:12:20 ]
  
 
Ale osssso choziii
  
 
jak to o co, o zlot oczywiscie

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2007-11-15 11:10:31, Paint pisze:
Ale osssso choziii



Zlot na Katofcach w niedziele jedziesz???
  
 
niedziela tuz, tuz a konkretow brak
  
 
Cytat:
2007-11-16 22:38:25, el_pashchaco pisze:
niedziela tuz, tuz a konkretow brak



Ruszamy ok 6.30, to już konkret.
Ile czasu zajmie droga, nie wiem, ale wczesnym popołudniem będziemy na 100%
Na miejscu przejmie nas Adam, a co do miejsca(miejsc) i godziny(godzin) spotkania z innymi Klubowiczami, to dostosujemy się do propozycji.
  
 
i wasnie o te propozycje chodzi, a ich brak... mam nadzieje ze i tak cos wypali

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Wniosek jest prosty - poza Adamem reszta Grupy Śląskiej coś nas nie lubi
  
 
Wychodzi na to ze procz Adama, gospodarza, do ktorego wybiera sie stolyca, z miejscowych mam byc tylko ja.
Czuje sie lekko wyalienowany i zbedny w tym gronie i nie do konca to rozumiem
Tyle luda z okolic katowic i nikt nie znajdzie chwili zeby spotkac sie z klubowiczami przy niedzieli ?
Chyba ze to zlot prywatny a ja sie pcham
  
 
Tu trzeba poprosić Adama, żeby wyznaczył miejsce spotu (my nie znamy okolicy), ok. 15, gdzieś, gdzie wszystkim ewentualnym ochotnikom spotkania najlepiej by pasowało.
Zapraszamy wszystkich chętnych
  
 
Cytat:
2007-11-17 11:09:23, el_pashchaco pisze:
Wychodzi na to ze procz Adama, gospodarza, do ktorego wybiera sie stolyca, z miejscowych mam byc tylko ja. Czuje sie lekko wyalienowany i zbedny w tym gronie i nie do konca to rozumiem Tyle luda z okolic katowic i nikt nie znajdzie chwili zeby spotkac sie z klubowiczami przy niedzieli ? Chyba ze to zlot prywatny a ja sie pcham


Spokojnie, przygotuj sobie czas wolny od godziny 13 - 14. Miejsce jest w trakcie negocjacji.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2007-11-17 11:09:23, el_pashchaco pisze:
Wychodzi na to ze procz Adama, gospodarza, do ktorego wybiera sie stolyca, z miejscowych mam byc tylko ja. Czuje sie lekko wyalienowany i zbedny w tym gronie i nie do konca to rozumiem Tyle luda z okolic katowic i nikt nie znajdzie chwili zeby spotkac sie z klubowiczami przy niedzieli ? Chyba ze to zlot prywatny a ja sie pcham



No jak tylko Ty
Basis bedzie, Markon bedzie AnetkaT-K tez bedzie
reszte sie wyłapie na miejscu
  
 
Cytat:
reszte sie wyłapie na miejscu


bedziemy kierowac k a ż d e napotkane Espero pod dom Adama4302, hehe

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
No Ślunzocy czarne drogi nam fundowac i solarki rozstawic po trasie , zapowiadają tam u Was -7 i snieg, Dogrzac okolice i i porządek na drochach zrobic bo Stolica jedzie
  
 
To juz chyba dzisiaj i dalej bez konkretow
  
 
W związku z zaistniałą trudną sytuacją organizacyjną, i tym że zlot odbędzie sie na zasadzie wielkiej improwizacji, dzwoń do mnie koło godziny 14, żeby sie dowiedzieć gdzie jesteśmy. Telefon w profilu

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
my już zwarci i gotowi
siedzimy z tata u Adasia i czekamy na naszych gości
kto chetny dzwonć
  
 
Cytat:
2007-11-18 08:07:33, el_pashchaco pisze:
To juz chyba dzisiaj i dalej bez konkretow

No wlasnie
  
 
jest konkret, mamy sie spotkac w Starej Basni w Katowicach, jak juz pozbieraja ekipe a pozniej do Adama
  
 
Po wszystkich perturbacjach jesteśmy juz po zlocie. Chyba sie udało
Fajnie było Was wszystkich znów zobaczyć, poznać żółtodziobów (mysle że juz niedługo). Targi zostały dobite. Mam nadzieję że do zobaczenia wkrótce.

-----------------
czasem tu zaglądam