SE 750i, czy Motorola V3 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ano. Mam mozliwośc dorwania któregoś z nich i sam nie wiem. O SE opinie są tutaj dobre, poza tym lubię te fony, ale co sądzicie w porównaniu? Motorolli nigdy nie miałem, więc nie wiem nic.
Pozdro.
  
 
Cytat:
2006-05-19 15:41:37, Walus pisze:
Ano. Mam mozliwośc dorwania któregoś z nich i sam nie wiem. O SE opinie są tutaj dobre, poza tym lubię te fony, ale co sądzicie w porównaniu? Motorolli nigdy nie miałem, więc nie wiem nic. Pozdro.

po pierwsze..cokolwiek powie JACO..nie sluchaj go zadna V3..z tych dwoch zdecydowanie K750..po za stylowym wygladem V3 w kazdej innej dziedzinie K750 jest lepszy..

a ja wlasnei wczoraj kupilem cos co jest kompromisem miedzy "klapkowatoscia" V3 i funkcjonalnoscia K750..nazywa sie nokia 6131..i jestem zajebiscie zadowolony)
  
 
Krótko i na temat, wybierz SE750i
 
 
miałem V3 jeden dzień....
wziąłem na wymianie w erze....

po jednym dniu użytkowania stwierdziłem, że to nie telefon dla mnie i wróciłem do SE k500i..... V3 dałem ojcu , bo jest zakochany w motoroli , a jak V3 u mnie zobaczył to prawie umierał wcześniej V3 kupił sobie mój bracik i od tamtego czasu chorował na ten model.... wziałem siemensa od ojca , mojego k500 posprzedawałem i kupiłem k 750

obsługa motki w porównaniu do SE to tragedia, dużo gorzej pisze się sms, k750 ma ponadto dużo lepszy aparat, dużą pamięć z możliwością rozszerzenia do 2 GB....

motka jeśli się nie myle ma 5MB bez możliwości rozbudowy !!!

stanowczo za mało ...

wg mnie ten telefon tylko fajnie wygląda, nic po za tym......

ale tylko do dzwonienia się nadaje




[ wiadomość edytowana przez: Kolber7 dnia 2006-05-19 17:42:37 ]
  
 
Bierz V3

Telefon nie do zastąpienia. Super jakość rozmowy, wygląd i styl. W porównaniu do poprzedniej motoroli(mpx200) bateria trzyma bardzo długo. Razorka miałem pół roku i gdyby mi go nie ukradli dalej bym go miał. Według mnie SMS-y pisze się super. Wygodna obudowa i klawiatura. Teraz mam Nokie 6810 i twierdze, że to shit.

Tak więc jeszcze raz: Bierz V3!!
  
 
Cytat:
2006-05-19 17:50:15, szandrzej pisze:
Bierz V3 Telefon nie do zastąpienia. Super jakość rozmowy, wygląd i styl. W porównaniu do poprzedniej motoroli(mpx200) bateria trzyma bardzo długo. Razorka miałem pół roku i gdyby mi go nie ukradli dalej bym go miał. Według mnie SMS-y pisze się super. Wygodna obudowa i klawiatura. Teraz mam Nokie 6810 i twierdze, że to shit. Tak więc jeszcze raz: Bierz V3!!



nie pij tyle bo brednie wypisujesz

długo trzyma bateria???

chyba jak nie dzwonisz

mojemu sąsiadowi pada średnio co 2-3 dni........

P.S. Pobaw się kiedyś SE , juz nie wrócisz do motoroli
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:01:04, Kolber7 pisze:
nie pij tyle bo brednie wypisujesz długo trzyma bateria??? chyba jak nie dzwonisz mojemu sąsiadowi pada średnio co 2-3 dni........ P.S. Pobaw się kiedyś SE , juz nie wrócisz do motoroli



Owszem pije.............................., ale witaminy(musze wyzdrowieć)

Bateria trzymała 4-5 dni(w porównaniu do mpx200 to o 400-500%więcej).

Czy ja wiem?? Kolega ma SE K750i(ja miałem T630) i nie twierdze, żeby była to jakaś rewelacja. Ot takie moje spostrzeżenia.
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:06:01, szandrzej pisze:
Owszem pije.............................., ale witaminy(musze wyzdrowieć) Bateria trzymała 4-5 dni(w porównaniu do mpx200 to o 400-500%więcej). Czy ja wiem?? Kolega ma SE K750i(ja miałem T630) i nie twierdze, żeby była to jakaś rewelacja. Ot takie moje spostrzeżenia.

tez se porownanie znalazles... z mpx200..przeca to byla pierwsza motka z WM i to ze ona potrafila nie wytrzymac 1 dnia niczego nie dowodzi tam byl pradozerny procek i system operacyjny..nijak to sie ma do konwencjonalnych telefonow...

ktos juz tu sie wypowiedzial...V3 ladnie wyglada i tyle...jakby to rzec jest dobra na raz a na codzien zdecydowanie SE po za tym kogo bym nie zapytal o V3 to kazdy juz ja mial w serwisie albo wlasnie sie wybiera

jak ktos chce telefon tylko dla wygladu i jeszcze zeby sie nie psul to niech kupic samsunga z510 wzglednie to

[ wiadomość edytowana przez: qbaj dnia 2006-05-19 18:15:13 ]
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:13:47, qbaj pisze:
tez se porownanie znalazles... z mpx200..przeca to byla pierwsza motka z WM i to ze ona potrafila nie wytrzymac 1 dnia niczego nie dowodzi tam byl pradozerny procek i system operacyjny..nijak to sie ma do konwencjonalnych telefonow... ktos juz tu sie wypowiedzial...V3 ladnie wyglada i tyle...jakby to rzec jest dobra na raz a na codzien zdecydowanie SE po za tym kogo bym nie zapytal o V3 to kazdy juz ja mial w serwisie albo wlasnie sie wybiera jak ktos chce telefon tylko dla wygladu i jeszcze zeby sie nie psul to niech kupic samsunga z510 wzglednie to [ wiadomość edytowana przez: qbaj dnia 2006-05-19 18:15:13 ]



Może to nie było najtrafniejsze porównanie, ale z życia wzięte.

Hmmm dziwne, bo moja V3 serwisu nigdy nie widziała(może jakiś dobty egzemplarz trafiłem? )

P.S A propos tego Siemensa, to wygląda jakby był narysowany ekierką.
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:20:37, szandrzej pisze:
Może to nie było najtrafniejsze porównanie, ale z życia wzięte. Hmmm dziwne, bo moja V3 serwisu nigdy nie widziała(może jakiś dobty egzemplarz trafiłem? ) P.S A propos tego Siemensa, to wygląda jakby był narysowany ekierką.

ja tez mialem mpx200..i patrzac na wspolczesne spv c600 czy chocby qteka 8310 to mpx200 to niezla padaka whatever i tak wiekszosc czytajacy patrzy pewnie i drapie sie w glowe o czym my mowimy tak czy owak..k750 i tyle..podaj jakies merytoryczne przewagi V3 nad SE po za wygladem
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:06:01, szandrzej pisze:
Owszem pije.............................., ale witaminy(musze wyzdrowieć) Bateria trzymała 4-5 dni(w porównaniu do mpx200 to o 400-500%więcej). Czy ja wiem?? Kolega ma SE K750i(ja miałem T630) i nie twierdze, żeby była to jakaś rewelacja. Ot takie moje spostrzeżenia.



za dużo witamin !!!!

co do t630, tez mialem i też byłem bardzo zadowolony.... w sumie jakbym mił wybierac miedzy V3 a t630 chyba wybrałbym t630
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:29:35, qbaj pisze:
ja tez mialem mpx200..i patrzac na wspolczesne spv c600 czy chocby qteka 8310 to mpx200 to niezla padaka whatever i tak wiekszosc czytajacy patrzy pewnie i drapie sie w glowe o czym my mowimy tak czy owak..k750 i tyle..podaj jakies merytoryczne przewagi V3 nad SE po za wygladem



Przejrzystość obsługi i dużo czytelniejszy wyświetlacz.

Reszta funkcji w V3 jest dużo gorsza niż w K750.

Mogę podsumować to tak:

V3 jest dla osoby, która ceni sobię prestiż i wygląd, a K750 dla tego, który ceni sobie przedewszystkim możliwości, jakie daje aparat.
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:36:37, szandrzej pisze:
Przejrzystość obsługi i dużo czytelniejszy wyświetlacz. Reszta funkcji w V3 jest dużo gorsza niż w K750. Mogę podsumować to tak: V3 jest dla osoby, która ceni sobię prestiż i wygląd, a K750 dla tego, który ceni sobie przedewszystkim możliwości, jakie daje aparat.



porzejrzystość obsługi???

daj spokój k750 pod tym względem bije niestety V3
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:38:55, Kolber7 pisze:
porzejrzystość obsługi??? daj spokój k750 pod tym względem bije niestety V3



Cóż w ten sposób nie dojdziemy do wspólnego zdania, ponieważ każdy z nas ma zupełnie inną opinię na ten temat, i będzie jej bronił.

Niech autor wątku sam zadecyduje, co ma kupić. Myślę, że nasze opnie na coś się przydadzą.
  
 
swoja droga a propos przejrzystosci menu to nokia mnie zawiodla.. nowa series 40 ktorej 6131 jest przedstawicielem..(do tej rodziny naleza tez np 6270 i 6280) ma nowe menu..niby podobne i niby przejrzyste..ale dotad zaleta kazdej nokii po za symbianowymi bylo to ze bralo sie telefon i wszystko bylo jasne w menu..niestety dodawanie w nieskonczonosc nowych funkcji przez producentow..sprawia ze modelowa funkcjonalnosc i czytelnosc nokii powoli odchodzi w niepamiec
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:58:50, qbaj pisze:
swoja droga a propos przejrzystosci menu to nokia mnie zawiodla.. nowa series 40 ktorej 6131 jest przedstawicielem..(do tej rodziny naleza tez np 6270 i 6280) ma nowe menu..niby podobne i niby przejrzyste..ale dotad zaleta kazdej nokii po za symbianowymi bylo to ze bralo sie telefon i wszystko bylo jasne w menu..niestety dodawanie w nieskonczonosc nowych funkcji przez producentow..sprawia ze modelowa funkcjonalnosc i czytelnosc nokii powoli odchodzi w niepamiec



Bo nokie były dobrymi telefonami, ale kiedyś. Biły konkurentów na głowę. Teraz sytuacja się zmieniła, to Nokia zostaje w tyle.

Podam jeszcze adres klubu Motoroli i nie tylko:Motorola
  
 
no nie dogadamy się

test SE
  
 
Proponuję na początek określić potrzeby. Potrzebujesz telefonu do dzwonienia, czy też urządzenia wyposażonego w gówniany fotoaparat, potrafiącego kręcić badziewne filmy, ze słabiutkim radiem? Aha... w telefon jest ono wyposażone, ale to tylko dodatek.
  
 
Cytat:
2006-05-19 18:36:37, szandrzej pisze:
Przejrzystość obsługi i dużo czytelniejszy wyświetlacz. Reszta funkcji w V3 jest dużo gorsza niż w K750. Mogę podsumować to tak: V3 jest dla osoby, która ceni sobię prestiż i wygląd, a K750 dla tego, który ceni sobie przedewszystkim możliwości, jakie daje aparat.



Prestiż przy telefonie za zybla ?
  
 
Cytat:
2006-05-20 12:15:44, Zoltar pisze:
Prestiż przy telefonie za zybla ?

co to jest zybel? i nie waz sie sie zamknac tego watku