Złombol 2013 - od ŁAD(Y)nej strony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Start spod Spodka:

www.youtube.com/watch?v=vkFnOx5JBe0

Jest trochę Ładnych. Na filmiku widoczne m.in. 2104 i 2106. Będzie komu kibicować.
  
 
Start niby fajny ale ja osobiście jestem nieco zażenowany. Na początku organizowania tego rajdu, idea była taka, że jadą auta wyprodukowane w państwach byłego bloku wschodniego i rok produkcji to max. 1990...
Teraz widzę, że startują Poldy Caroplusy, Carominusy, Poldy Kombi i inny fajans...
...jeszcze rok a będą k... nowymi Loganami startować, bo też z krajów byłego RWPG, TFU!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Rafako, jestem z tobą.
  
 
Idea fajna.
Znajomi już startowali dwa razy. Fajnie wspominają.

Z mojej strony na minus trochę za wielkie przebiegi dzienne. Cały dzień jedziesz i nic nie pozwiedzasz po drodze.

Tak samo dyskryminacja motocykli. 400km dziennie to jest max!


  
 
Cytat:
2013-08-12 21:08:20, Rafako pisze:
Start niby fajny ale ja osobiście jestem nieco zażenowany. Na początku organizowania tego rajdu, idea była taka, że jadą auta wyprodukowane w państwach byłego bloku wschodniego i rok produkcji to max. 1990... Teraz widzę, że startują Poldy Caroplusy, Carominusy, Poldy Kombi i inny fajans... ...jeszcze rok a będą k... nowymi Loganami startować, bo też z krajów byłego RWPG, TFU! Serdecznie pozdrawiam.



EEE, tam, przesada. Poldek Caro od pierwszych Poldków technicznie to się szczególnie nie różni, tylko kosmetyką. Na tej samej zasadzie to 2104/2105/2106/2107, Samarą, Maluchem, Favoritką, Żukiem, Dacią 1310 a nawet Kredensem tez nie można by startować bo też klepią/ klepali to grubo po upadku komuny.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2013-08-12 21:08:20, Rafako pisze:
Start niby fajny ale ja osobiście jestem nieco zażenowany. Na początku organizowania tego rajdu, idea była taka, że jadą auta wyprodukowane w państwach byłego bloku wschodniego i rok produkcji to max. 1990... Teraz widzę, że startują Poldy Caroplusy, Carominusy, Poldy Kombi i inny fajans... ...jeszcze rok a będą k... nowymi Loganami startować, bo też z krajów byłego RWPG, TFU! Serdecznie pozdrawiam.



Z tego co mi wiadomo pierwotna idea była taka, że koszt zakupu auta biorącego udział w rajdzie nie mógł przekraczać 1000pln
  
 


  
 


Może ktoś reflektuje w tym roku ?
  
 
A i owszem
  
 
na filmie na YT to jak Konwój - masówka wygląda
"bieda" jedzie na żebry albo jume