♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲&

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich miłośników i posiadaczy Łady z Lublina i okolic.
Po środowym spotkaniu na Placu Zamokowym w Lublinie na którym został zrobiony o nas reportarz (ktory ukaze sie jutro 1-lipiec lub za tydzien 8lipiec) w Dzienniku Wschodnim , proponuje małe spotkanie i przejazdzke....moze wyskoczymy do Kazimierza i Nałeczowa? ? ?
Czekam na jakies propozycje no i do zobaczenia.
Ustalmy wszystko na tym forum kiedy i gdzie sie stykniemy i w droge...

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-07-06 08:50:44 ]
[ powód edycji: literowki w tytule ]
  
 
Witam ponownie,widze ze jak narazie małe jest zainteresowanie spotem w Lublinie,ale mam nadzieje ze cos wyklarujemy.
Ku scislosci jesli chodzi o wywiad w Dzienniku Wschodnim dostałem cynk od Pani Redaktor co robiła wywiad,ze ma sie ukazać w najblizsza środe(jak beda jakies zmiany to na pewno poinformuje Was),pozdrawiam
  
 
Krakus, spokojnie. poczekaj odrobinę... na pewno ktoś się odezwie
  
 
A to był reportaz o ładach?
  
 
krakuuuus bo juz jest watek o lublinie a jechac mozemy kiedy tylko bo za tym czasem kiedy mnie nie ma w lubelskiem czyli czesto ja zaraz na miasto wyrywam a jasi tez cos na piwo ciagnie wiec sie na koma odezwij jak cos

ps . co z grilem
  
 
Jesli bede na miejscu to chetnie chetnie ;]
  
 
jasio miałes chlac :>
  
 
OK Arsen zdzwonimy sie na kom,do niedzieli mam robote przy motocyklach wiec mozemy sie ustawic gdzies na poniedzieli,pogadam z Jasiem i dam Ci znac co i jak,
  
 
Cytat:
2005-07-01 12:11:42, krakus pisze:
mam robote przy motocyklach ,




ja tez chce porobic przy motocyklach moge je np: testowac
  
 
A ja robie robie i nie moge skończyc tej swojej kochanicy.Krakus masz juz moze te zdjecia które obiecała nam pani redaktor.Jak nie to mecz ja o nie
  
 
maciek dzis nakreca wyjazd do kazimierza ...kontaktujcie sie ja najwyrzej dojade wieczorem bo mam robote do jakiejs 19
  
 
Panowie moja propozycja co do spotu to Poniedziałek11 lipca,w godzinach popołudniowych,czekam na propozycje i potwierdzenie checi spotu i wypadu do Kazimierza,pozdrawiam
  
 
to ja juz pisze ze po 19 jesli juz
  
 
No i mamy srode a zamiast wywiadu dostałem I tom Krzyzaków.Jesli złoze samochód do kupy to sie spotkamy na razie mam fajnego VTS zdjatka zapodam póżniej.

[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-06 07:53:48 ]
  
 
a no własnie co z naszym artykułkiem ?? wczoraj mowione było ze bedzie dzis???
  
 
co jakies spotkanko sie szykuje
  
 
taa a ty powiesz ze masz łade brudna i sie nie pokazesz sie szykuje jakos tak na tygodniu
  
 
W koncu jest artykuł o nas Dziennik Wschodni str 8-9
  
 
lece po gazete


RASKI KIEDY PEMPKOWE????????????????????????


przeczytałem artykulik fajnie Renatka wyolbrzymiła wszystko łady wyszły na +++++ ajaki tytuł "Łada to niebezpieczny samochód .Przez nia może dojsc do pierweszej kłótni w pierwszym małżenstwie."


[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2005-07-07 12:48:50 ]
  
 
Jutro zeskanuje ten artykuł i zamiszcze linka do niego.A gdzie reszta naszych zdjec.Zaraz napisze do pani redaktor.
Okazuje sie ze pani redaktor nie ma maila.Ale moze uda sie uzyskać pozostałe zdjecia.

[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-08 00:43:13 ]