♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-09-26 19:00:03, krzychuk pisze:
po drugie Arsen zrób tak jak wczesniej zrobiłes i rozeslij wiadomosc na komórki to wtedy nikt nie powie ze niewiedział

nie ma sensu bocku skoro ostatnio rozesłałem i tak nikt nie przyszedł nie chca niech nie przychodza ja jutro o 17 szwagrowi mam kompa zrobic mysle ze do jakiejs 19 mi sie napewno zejdze wiec o 19:30??? czy w srode??
  
 
Arsen ja Ci napisalem pewne szczegoly dotyczace bardzo waznej sprawy. Ja wyjezdzam i wroce w sobote. Jakby co mam nadzieje ze przekazesz wszystkim
  
 
dziekuje wszystkim kolegom klubowiczom za przybycie taaak liczne ..własnie wróciłem spod chatki zaka gdzie kukałem jak ten debil od 19:20 do 19:45 nikt sie nie pojawił..dzieki piekne... i nikt nawet sms-a nie wysłał ze nie bedzie
  
 
O fuck poje...y mi sie teerminy. Skojarzylem jakos ze to jutro. Hm a to dziaiaj jest 27 tzn wczoraj. Kurde a akurat bylem u rodzicow gdzies w tym czasie. Sorki. Mogles dac jakiegos smska
  
 
no to chłopcy do roboty bo całe nasze załatwianie szlag trafi...

osrodki juz sa??(ponoc sa dwa po 110 os . domki z łazienkami 2 pokojowe?)
bo tor kartingowy juz jest..(trasa dojazdu juz opracowa)
sponsorzy??
wycieczka?

  
 
Jutro czyli 2.10.2005 niedziela mozemy sie spotkac i pogadac.Na tygodniu nie bede miał czasu.Jakby co to pusc mi smsa
  
 
chyba nie ma sensu sie spotykac bo zdaje sie ze nas wyujali...
  
 
Michalku to daj jakiegos znaka jak ma byc spotkanko. Ja na forum ostatnio na prawde malo zagladam. Tak jak kiedys dawales jakiegos znaka i spoko Jesli mozna prosic na przyszlosc
  
 
łukaszu napisałem przeciez ze nie wiem czy jest sens sie spotykac bo jak widac w watku rogacka wszyscy maja gdzies to ze my mamy juz ustawiony karting i noclegi..
  
 
Arsen - pogadaj z Jasiem - on wszystko wie na ten temat. A w skrócie - przedstawcie projekt zlotu, miejsce, zakwaterowanie, atrakcje, przyblizony termin, etc. Rogacek tez powienien przedstawić taki sam projekt i wtedy zrobimy ankiete dla klubowiczów, którzy wybiora miejsce zlotu. Proste jak drut z parasola I się tak Arsen nie spinaj
  
 
Ej, chłopaki, nie poddawac się
mój głos macie na 100% juz teraz
  
 
moze dzis(niedziela) tam gdzie zawsze i o tej co zawsze???



nie bede rozsyłał smsów bo nie jestem sw mikołajem prosze sprawdzac forum!
  
 
ok to ja rozesle zaproszenia
  
 
Cytat:
2005-10-09 06:21:19, krzychuk pisze:
ok to ja rozesle zaproszenia

06:21:19

juz pomine fakt jak ci sie chce wysyłac zaproszenia ps ja nie dostałem
to jak o 20 ???
  
 
No to do 20.00


  
 
Cytat:
2005-10-09 14:55:12, raski pisze:
No to do 20.00



U W I E R Z E J A K "W A S" Z O B A C Z E
  
 
ja budu o 20
  
 
No to spotkanko nam sie udalo(szkoda ze tak krotko ale nadrobimy nastepnym)Panowie tak trzymac,pozdrawiam
  
 
byli wszyscy!!!!! plus raskiego zaje*ista psinka


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2005-10-21 09:55:56 ]
[ powód edycji: *:) ]
  
 
To prawda Michałku piesek pierwsza klasa i to z dobrym humorkiem : ),