♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 63

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi wczorajszym rankiem Ładzia odmówiła współpracy i pół dnia spędziłem nad Zalewem grzebiąc pod maską Po tym i tak wróciła do domu na sznurku, ale dziś od rana zabrałem się do roboty i... znowu pali
Może ktoś kto był na spocie napisze jak było. Może ktoś jakieś fotki pstryknął?
  
 
Ja niestety też byęł nieobecny, więc chyba nikt nas nie reprezentował, bo benny miał zjazd... Moze następnym razem się uda dojechać...
  
 
heh myslalem ze ktokolwiek byl, jutro pewnie nastepny? moze wpadniemy z Ania zobaczymy
  
 
Spoty mają co 2 tygodnie, więc za tydzień jest kolejny. Może wtedy uda się wybrać...
  
 
Ojojoj coś cichutko w tym Lublinie ani spotów, nowych ladomaniaków. Gdzie sie podziały tamte prywatki, gdzie te łady i tamten swiat.....
  
 
Jak to gdzie? W UK
A tak serio, ja swoją 2104 codziennie po Lublinie jeżdżę. Przy tym lubuję się w wypatrywaniu innych klasyków, zwłaszcza kombi (rzadkość większa od Porsche).
  
 
hmm Ladzianek jeszcze troche jezdzi po lublinie a takze i Duzych Fiacikow, nawet jeden czy 2 jezdza na taxowce, szkoda ze w przedsiebiorstwie radia dEska... no ale coz... ja wymyslilem zeby zalozyc radio taxi PRL gdzie byly by same klasyki PRLu - Fiaty 125, 126, 127, Ladzianki, Skody poczawszy od S100 moze nawet MB1000, warszawy Syrenki przydaly by sie jakies Wolgi, moskwicz, zaporozec, no i warczyburgi, trabantoloty.. ;) mysle ze takim sprzetem kazdy by sie chcial przejechac skoro juz i tak by zamawial... to co fajnego jest w przejezdzie jakims nowym gratem takim jak kazdy inny bezduszny plastikowoz...


poza tym
ja to teraz jezdze od roku czerwonym Cinquecento znak rozpoznawczy to chyba czerwone felgi od BISa ;) no poza jedna bo mi sflaczalo i z miesiac na zapasie jezdze...

ale cieniasek 700 na gazie ma duzo zalet :) nie dosc ze jest ocynkowany to pali na miescie 8l gazu a trasa... ;) do warszawy i z powrotem robi sie za 42zl a minimalne zanotowane spalanie to 4.9/100 gazu :)

wada to oczywiscie fakt ze nijak sie to ma do jazdy Duzym Fiatem gdzie jest to klimat jazdy :)
choc w cieniasku 700 czuc klimat maluszka (flownie BISa) wiec tez mi jest z nim dobrze :))

pozdrawiam Ladziarzy! kiedys sie trzeba znow zgadac ale znajac obecne realia klubowe to ten gril wypadnie w zimie nad zalewem ;)


[ wiadomość edytowana przez: benny_pl dnia 2010-09-12 00:47:59 ]
  
 
Powiatać Stare dobre towarzystwo od jakiegoś czasu znów śmigam Klasykiem ;] ( niestety nie LADA ). Szmelca pogoniłem i nabyłem BMW E30 2.7 ETA 87r (babunia) w końcu jedyny słuszny napęd na tylną ośkę . W niedzielę wybieram się do lublina na tor. Więc jakby ktoś był zainteresowany szybkim spotem to zapraszam. Chyba że jak za dawnych czasów parking pod Chatką Żaka jak coś to kom. 697285942
  
 
Siemanko. Razem z Bennym i Jego małżonką wybieramy się w następną sobotę do Muzeum Motoryzacji gdzieś pod Warszawką. Startujemy z Lublina i (jeszcze) mamy 2 miejsca w samochodzie. Może klubowicze/forumowicze z okolic mieliby ochotę na spotkanie? Ewentualnie apel do Chełma-zabieracie się z nami? Odpowiedzi i potwierdzenia prosiłbym w temacie o wyjeździe i na koma-698 259 414- z racji rzadszego niż bym chciał dostępu do neta. Pozdrawiam-slepy-1986
  
 
Panowie, spot?? Proponuję 26 Lutego, chyba każdy zdąży do tego czasu to przeczytać. RUCHY RUCHY!! Chełm, żyjecie??
  
 
ad spotu ja zawsze jestem ZA !

choc przyznam ze dosc pozno to przeczytalem...
do mnie masz numer tel wiec mozemy sie zawsze zgadac, szkoda ze nikt inny nic nie odpisal czy byl by chetny...

pozdrawiam
  
 
Ja chwilowo walczę... (z samochodem, brakiem warunków do napraw, wściekłością na pecha). Trudno w takiej sytuacji, mając Ładzinkę za jedyne auto, pokazać się (nawet złomem, bo i tak niektórzy na forum określili by mój wóz )
  
 
Cytat:
2011-03-28 08:12:03, MariuszY pisze:
Ja chwilowo walczę... (z samochodem, brakiem warunków do napraw, wściekłością na pecha). Trudno w takiej sytuacji, mając Ładzinkę za jedyne auto, pokazać się (nawet złomem, bo i tak niektórzy na forum określili by mój wóz )



Nie widziałeś mojej pierwszej 2107 To był rumpel
  
 
Ładzia na chodzie, z odnowioną zawiechą aż się prosi o jakiś spocik
  
 
witam
ja wciaz jestem ZA tylko ze nam Slepy zaorali miejscowke nad zalewem niech by ich szlak trafil :/ co im przeszkadzaly takie fajne PRLowskie ruiny...

MariuszY: mam pytanko
czy ta (ciemno niebieska?) Ladzianka 2103/2106 to moze jest ta Ladzianka ze swiatlami prostokatnymi z przodu jak 2105/2107? bo taka widuje na miescie bywa czasem na czechowie/choinach tam na przeciwko reala? i ta co byla kiedys na allegro (ale chyba nie sprzedana bo dalej potem jest na czarnych blachach)?? bo jakos mi bardzo znajomo wyglada

ad spotu to ja bym najchetniej to widzial na tygodniu wieczorkiem bo w wekendy to mam albo szkole albo budowe..
  
 
Hej, ta granatowa już nie jest całkiem granatowa , ale jest w rodzinie. "Zamieszkuje" właśnie na Czechowie, ale nie była nigdy na allegro. Światła ma faktycznie prostokątne z 2107, od jakichś 3 lat bodaj.
  
 
Może i można byłoby coś skręcić, fakt LADAcznicy już nie mam ale nadal jeżdżę klasycznym i do tego tylnonapędowym autem. Beny a może jakąś popijawę?? wiesz że u mnie to jest gdzie i jak zrobić. Chętnie poznam nowy narybek LKP ;]
  
 
Witam koledzy Ja się przeniosłem w okolice 100licy, ale będę w nast weekend u rodziców i na zlocie BMW, to może się jakoś ustawimy w sobotę Arii, Ty też latasz beemką, prawda? Wpadaj na zlot Jak coś to 698 259 414. Pozdro!
  
 
Cytat:
2011-06-21 21:46:18, slepy-1986 pisze:
Witam koledzy Ja się przeniosłem w okolice 100licy, ale będę w nast weekend u rodziców i na zlocie BMW, to może się jakoś ustawimy w sobotę Arii, Ty też latasz beemką, prawda? Wpadaj na zlot Jak coś to 698 259 414. Pozdro!


Tak zgadza się obecnie jeżdżę ETA ;] postaram się przyjechać chociaż nie obiecuję, teraz jest sezon wycieczkowy więc mam sporo jazdy ;/
  
 
APEL!!!!!!!!!!!!!!
koledzy czy ktos z was tu jeszcze zaglada!!!!!!!!!!
Mnie dzisiaj jakas nostalgia dopadła wiec sobie zajrzałem do was na forum.Mendel Arii zyjecie jak tak to dajcie jakiegos cynka mój obecny numer telefonu to 512602733 moze bysmy jakas popijawe zorganizowali