♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-10-27 15:50:05, Koliber_111 pisze:
a mnie się wydawało,że zasady etykiety i kultury powstały już dawno i twierdzenie,że "prace trwają"było aktualne jak ludzie z drzew schodzili


NETykieta taki sawłar wiwr internetowy


co do spotu to ja jak wczesniej pisałem odezwe sie w niedziele czy poskładałem autko i mam czym wrócic z biłgoraja
  
 
tak,ale jest ona oparta na ogólnych zasadach dobrego wychowania,a te są znne od lat
  
 
Witajcie
Wybaczcie za moj komentarz ale zaczyna mnie nudzic ta wasza woja z pisownia na forum,zwłaszcza na wątku ktory ja stworzyłem i miał dotyczyć tylko iwyłacznie spraw zwiazanych ze spotami itp w naszym lubelskim wojewodztwie ! ! !
Więc jesli macie jeszcze jakieś problemy z dogadaniem sie miedzy sobą co mozna pisac a co nie to prosze stworzyć osobny wątek a nie zaśmiecać takimi głupotami tego forum---Z GÓRY DZIĘKUJĘ i liczę na zrozumienie.



A co do spociku w niedziele Krzychu to postarajcie sie coś wiecej uzgodnic na temat wiosennego zlociku u nas i w miare mozliwości poinformujcie mnie,a tym czasem borem lasem ja nadal sobie leże(jeszcze tylko 5 tygodni)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  
 
Witam!
Panowie spotykamy się jutro?
NIkt sie nie odzywa, chciałbym wiedzieć, kożystam z netu w pracy ia jutro nie będę miał możliwości wejsćia na forum.
chyba że powiadomicię mnie smsem, gdzie konkretnie i o której się spotykamy.
Dzięki z góry.
  
 
Mam nadzieje ze wszyscy otrzymali wiadomosc sms
  
 
ja nic nie dostałem
  
 
Ja dostalem ale jak juz poinformowalem telefonicznie nie dalem rady poniewaz wiozlem chryzantemki coby pohandlowac troszke ;] Ehh troche tego mam oby pogoda byla spoko. Pozdrawiam
  
 
Arsen LKP (30-10-2005 9:50)

a mi na co ten sms?
wyciagniete z archwichum GG
  
 
Cytat:
2005-10-31 08:21:55, krzychuk pisze:
Arsen LKP (30-10-2005 9:50) a mi na co ten sms? wyciagniete z archwichum GG


no jak wysyłasz do mnie smsy do agnieszki
  
 
tłumacz sie tłumacz
askoro niechciał kuba do Boga to Bóg przyszedł do Kuby
wazne zesmy sie spotkali i poznali nowych przyszłych klubowiczow
  
 
widze ze o nowych klubowiczach mowicie??A mozna wiedziec kim sa oni,i czym sie woza??
P.S. i co ustaliliscie w kwestii zlotu??
podrawiam
  
 
wszystko jet opisane w poscie wiosenny zlot lublin a jezdza 07 co do zlotu to dalej jeszcze nic nie jest do końca ustalone
  
 
Witam! mam propozycję może byśmy się spotkali w najbliższym czasie? mam pewien pomysł co do sponsora zlotu. na lubelski rynek wchodzi Grupa Lotos przejmują stacje od Premii, może zapukalibyśmy do ich drzwi,
Taki zlot to przecierz także reklama pod ich adresem w koińcu jesteśmy ich potencjalnymi klientami? co wy na to?
  
 
@ arii82
pomysl bardzo dobry, tylko z kim sie kontaktowac?
Moze Arsen z nimi pogada, on lubi wode lać
A co do Lublina rowniez jestem za, moze bedzie wiecej wiary.
  
 
Fakt! Arsen ma gadane być może molby pogadać z odpowiedznimi ludźmi.
  
 
ja do piatku jestem bez fura

ale trza sie panowie sprezyc wiosna idzie
  
 
Ja jeszcze chwilo tez jestem bez fury bo rozebrałem podłoge ale w piatek 11 mozna by sie było jakos ustawic
  
 
Cytat:
2005-11-06 22:45:34, krzychuk pisze:
Ja jeszcze chwilo tez jestem bez fury bo rozebrałem podłoge ale w piatek 11 mozna by sie było jakos ustawic

nie ma szans
jesli chodzi o mnie bede niosiagalny
  
 
Widzę że nikt nie ma czasu ani ochoty się spotkać w ten weekend szkoda
  
 
Cytat:
2005-11-10 16:51:45, arii82 pisze:
Widzę że nikt nie ma czasu ani ochoty się spotkać w ten weekend szkoda

ochote to moze bym i miał ale czasu raczej nawet 3 minuty nie naru..am