♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
U mnie pojawila sie awaria uatka wiec nie wiem czy dam rade wyjechac na niedziele :/
  
 
no i co tam uradziliscie??
  
 
Ja moze we wtorek skoncze u siebie robic glowice i wtedy juz bede smigal
  
 
Ja dzisiaj spotkałem Cypka i tez jest chetny na spotkanko.Ja jestem troche zaganiany ale planujcie a ja sie postaram dostosowac
  
 
Cytat:
2005-11-14 23:04:33, krzychuk pisze:
Ja dzisiaj spotkałem Cypka i tez jest chetny na spotkanko.Ja jestem troche zaganiany ale planujcie a ja sie postaram dostosowac

a to co nie było spotu w sobote?
  
 
A miał byc? Pierwsze słysze? A moze był a ja nic nie słyszałem.Arsen moze bys tak obłał tego PŁUGA bo ci sol w zimie go zeżre albo lakier odpadnie!!!!


[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-11-15 22:11:02 ]
  
 
[QUOTE] [A miał byc? Pierwsze słysze? A moze był a ja nic nie słyszałem.Arsen moze bys tak obłał tego PŁUGA bo ci sol w zimie go zeżre albo lakier odpadnie!!!!

/QUOTE]
Spotu nie było! Powód brak czasu !
a co do Arsena PŁUGA faktycznie trzeba go namoczyć bo się rozsechnie do zimy!
  
 
a to moczcie go moczcie ja popatrze bo juz kolejny miesiac udaje mi sie nie pic
  
 
To brzmi jak wyznanie alkoholika!
  
 
kto wie kto wie?

te krzychu to chcesz tego wzmaka czy nie bo narazie wstrzymałem jego handel
  
 
Eloo panowie może jakieś spotkanko w ten weekend. widziałem fajne miejsce niedaleko lublina na "bezpieczne" zimowe szaleństwa.
  
 
Witam wszzyskich.
Cos widze ze autka na zime sie psuja nie dobrze.
Moja furka smiga jak nigdy(chyba zima jej słuzy).
Doszły mnie słuchy Arsen ze autko kupiłeś nowsze-gratuluje.
A jak postrepny z przygotowaniem zlotu???
Jak cos moge pomoc to dajcie znac.
Troche mało czasu ostatnio ale jakos damy rade
Pozdrawiam wszystkich
  
 
Czy macie może dzisiejsze anonse lubelskie?
Jeśli tak to mam wielką prośbę, czy mógłby mi ktoś zeskanować ogłoszenia z Ładami 2107 i przesłać na adres greg79@gazeta.pl
Z góry wielkie dzięki.
  
 
Hej hej ! ! !
Jak tam Krzychu koszuli
Bo do mnie juz dotarły i sa świetne
Mam nadzieje ze na wiosne znowu zrobią akcje z koszulkami,by można wiecej nabyć

Pozdrawiam wszystkich

P.S. Jasiu jak głowica??Doszły mnie słuchy że cos sie tam rozregulowało u Ciebie,czy coś poważnego ??
  
 
No do mnie jeszcze nic nie dotarło.
  
 
a mnie doszły inne słuchy .. ale uj im w w du .e poki mnie nie dotyczy ale komus sie w szczene nalezy.. co je rozpowszechnia!
  
 
Ogolnie juz spoko ale troche to potrwalo bo nie mialem czasu zeby stanac i zrobic. 2 tyg zmarnowane ale juz ok. Wypalilo 2 zawory wydechowe i spadlo cisnienie na 2 garach. Wymienilem wiec wszystkie, glowica splanowana, uszczelka wymieniona i pare innych dupereli. Koszty tez niewielkie bo lacznie wyszlo okolo 200 zl chyba
  
 
Koniec srania po katach zarzadzam pilny spot w niedziele najblizsza o godzinie 18 tam gdzie zwykle.Nie ma wymówek ze ktos nie moze. Macie dwa dni na odwołanie wszystkich imienin urodzin i innych imprez odbywajacych sie w tym czasie.jedyna osoba której moze nie byc jest Krakus bo nie wiem czy wyzdrowiał i nadaje sie do transportu.Wszyscy otrzymaja jeszcze sms z informacja o spocie a kolega Arsen za potwierdzeniem zeby nie powiedział ze jak zmienił auto to juz go nie lubia .
  
 
Cytat:
2005-12-01 22:56:56, krzychuk pisze:
Koniec srania po katach zarzadzam pilny spot w niedziele najblizsza o godzinie 18 tam gdzie zwykle.Nie ma wymówek ze ktos nie moze. Macie dwa dni na odwołanie wszystkich imienin urodzin i innych imprez odbywajacych sie w tym czasie.jedyna osoba której moze nie byc jest Krakus bo nie wiem czy wyzdrowiał i nadaje sie do transportu.Wszyscy otrzymaja jeszcze sms z informacja o spocie a kolega Arsen za potwierdzeniem zeby nie powiedział ze jak zmienił auto to juz go nie lubia .

ja sie postaram ale nic nie obiecuje... jak bede miał czym to tak
  
 
Arsen masz byc a jak masz jakies ale to policja z jastkowa cie przywiezie my juz to załatwimy bo mamy ziomali którzy nie wierzyli ze cos takiego jak LKP moze istniec kurcze jak se przypone to mi sie smiac chce