♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-07-08 00:18:18, krzychuk pisze:
Jutro zeskanuje ten artykuł i zamiszcze linka do niego.A gdzie reszta naszych zdjec.Zaraz napisze do pani redaktor. Okazuje sie ze pani redaktor nie ma maila.Ale moze uda sie uzyskać pozostałe zdjecia. [ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-08 00:43:13 ]



jak zeskanujesz to podeślij Humelowi. wrzucimy go na stronkę.
  
 
Cytat:
2005-07-08 00:18:18, krzychuk pisze:
Jutro zeskanuje ten artykuł i zamiszcze linka do niego.A gdzie reszta naszych zdjec.Zaraz napisze do pani redaktor. Okazuje sie ze pani redaktor nie ma maila.Ale moze uda sie uzyskać pozostałe zdjecia. [ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-08 00:43:13 ]

napisz do krakusa
  
 
wiec tak jak obiecałem podaje linka gdzie znajduje sie artykuł
Dziennik Wschodni "Ładzianki".
Mysle ze sie spoda wam wszystkim.
No i zapraszamy do lekturki.



[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2005-07-08 22:54:41 ]
  
 
teraz tylko trzeba ta płytke od krakusa wywalczyc
  
 
Fajnie Gratuluje I o to wlasnie chodzi - dzialacie, widac was, lubicie Łady - to mi sie podoba ! No moze jeden błąd - ostatni zlot byl w Mirowie, a nie w Sulejowie Ale to marginalna rzecz - najwazniejsze, ze o Ładach wciaz sie pisze ! Super !
  
 
błedow jest wiecej ale pani renatka chciała takich pewnych tresci i jak najlepiej postawic łady i zapytała gdzie odbywaja sie zloty wiec sie dowiedziała ze do tej pory były najczesciej w sulejowie i to widac sobie zapisała ale wazne ze zrobiła milutki artykulik tylko gdzie ten krakus z płyta
  
 
Ach ta dziennikarska rzetelnosc...
  
 
Podoba mi się ta beżowa 2107 na pierwszym planie.
  
 
bezowa jest krzychuk-a własnie ma remont generalny blacharki
  
 
No właśnie doczekaliśmy sie artykułu,moim zdaniem jest O.K.
A moze dzis mały spocik na Pl.Zamkowym i rundka nad zalew Zemborzycki???CZekam na chętnych,do18:00jestem uchwytny na kom.pozdro
  
 
krakus ponoc dzis "ogien " w lesie u ewy
  
 
No i pojechały chłopaki pozabierały ze sobA dziewczyny i browara bedzie wesoło.Ja niestety odpadłem.Dajcie znac jak sie bawiliscie.A ty Krakus pamietaj o zdjeciach to moze zamiescimy je na klubowej jak zechca.
  
 
załuj krzycho ze nie pojechałes w sumie było tylko ze 30 km w jedna str i nigdzie policji tzn jak wracalismyw nocy to sie 2 razy pojawili a tak spokoj na ognisku było miło
  
 
Tak jest Michałku imprezka była udana i bardzo sympatyczna.musimy kiedyś to powtorzyć ale gdzieś bliżej by i Krzysiu mogł z nami potupaćpozdrawiam i do zobaczenia moze gdzieś w weekend
P.S.o fotkach Krzysiu pamietam,czekam az mi ten fotograf zgra na płytkę moze dzis uda sie je wytrzasnąć...
  
 
Ja znalazłem kolejną niescislosc w artykule - ano nie znam innych klubów łady poza LKP i NOK Pozatym gratulacje
  
 
Cytat:
2005-07-13 09:48:34, krakus pisze:
Tak jest Michałku imprezka była udana i bardzo sympatyczna.musimy kiedyś to powtorzyć ale gdzieś bliżej by i Krzysiu mogł z nami potupaćpozdrawiam i do zobaczenia moze gdzieś w weekend P.S.o fotkach Krzysiu pamietam,czekam az mi ten fotograf zgra na płytkę moze dzis uda sie je wytrzasnąć...

macieju i jedna wazna spraw ja musze byc wyspany bo inaczej znowu padne no i oczywiscie przyjezdzam srodkiem komunikacji wiejskiej nie moja landaryna
leszku nie widze tam wypowiedzi o innych klubach ale moze slepy jestem,
  
 
Arsen - dokładnie pierwsze zdanie po wstępie:

"Dziś w Polsce istnieje kilkanaście klubów dla miłośników radzieckich samochodów marki Łada." Co nie jest do końca prawdą
  
 
Cytat:
2005-07-13 10:40:47, Leszek_Gdynia pisze:
Arsen - dokładnie pierwsze zdanie po wstępie: "Dziś w Polsce istnieje kilkanaście klubów dla miłośników radzieckich samochodów marki Łada." Co nie jest do końca prawdą

a kto to wie moze poprostu inne kluby nie sa tak rozpowszechnione
  
 
a oto kilka fotek z ostatniego "wypadu" grupy lubelskiej
sie jechało...





sie grało...



sie spiewało....



sie piło....




i sie padało....



ps. krzychuk next tajm zakładamy fotelik w mojej drezynce i jedziecie ze mna i tyle nie bedzie gadki

jak macie inne zdjecie dawajcie bo ja mam niewiele

(poprawiłem wielkosci)

[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2005-07-13 17:00:53 ]
  
 
Łade narazie prawie złozyłem do kupy.Jeszcze tylko jutro srodek wykończe i mozna bedzie w miare komfortowo jechac