UWAGA! Ślązacy...DZISIAJ!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich!
Bardzo ważna wiadomość! Na naszej gościnnej śląskiej ziemi przebywać będzie nasz Droga Koleżanka Kinga. Ustaliśmy godzinę 16.30 jako spotkanie w McDonalds przy A-4 w kierunku na Kraków.
Jeżeli ktoś ma czas i ochotę, to serdecznie zapraszamy....Bogdan1 obiecał, że się postara....a Wy???
  
 
ja niestety nie moge... wrocilem wlasnie z imprezy ktora zaczela sie 24h temu a skonczyla godzine temu i nie wyrobie do katowic za duze zmeczenie. a szkoda, poszpanowalbym znowu indywidualna koszulka
  
 
Ja raczej się nie wyrobię ,ale będę oczekiwała Kingi u mnie w domku Jeżeli jednak dam rady to prosto ze szkoły podjadę do was
  
 
Ja też się postaram dotrzeć do Was Klubowicze Mili,,,,hihihihi,,,,,,mimo zmeczenia po ekspresowym sprzątaniu mieszkania i mega praniu i prasowaniu,,,,,hihihihihihiiiiiiiiiiiiiii.
Wolfik,,,,jakbym sie zgubiła nieco to tyrknę o pomoc w doprowadzeniu na miejsce Zlota
  
 
ja bym sie bardzo chetnie załapałale niestety niemam jak jechac chyba ze ktos bedzie tak łaskawy i bedzie przejezdzac przez chorzów lub okolice i mnie zabierze ze soba??
a jednak prawo jazdy to luksus i przywilej którego narazie niemoge doswiadczyc ale czekac do wrzesnia:]

[ wiadomość edytowana przez: patrykowski dnia 2005-07-02 14:09:07 ]
  
 
No to ja sie pierwszy w domq zgłaszam po zlocie

A żeby zdementować to co usłyszałem na zlocie czyli, że jestem leń, to kilka fotek wrzucam odrazu
Zdjęcia grupowe robione były z dachu esperaka





-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Zdjęcie chociaż grupowe nie objęło niestety Czarka, który przyleciał nieco później kiedy już biesiadowaliśmy w wiosce ...oczywista ten duży żóty to również POLSKI KLUB ESPERO "auto zastępcze"

Sympatycznie było!
Dziękujemy
  
 
Cytat:
2005-07-02 20:51:30, bogdan1 pisze:
Zdjęcie chociaż grupowe nie objęło niestety Czarka, który przyleciał nieco później kiedy już biesiadowaliśmy w wiosce ...oczywista ten duży żóty to również POLSKI KLUB ESPERO "auto zastępcze" Sympatycznie było! Dziękujemy




A kto stoi obok Kingi na ostatnim zdjeciu??
  
 
Meldujemy się po powrocie do domu, tzn. Michaś i ja.
Bardzo dziekuję za spotkanie, było mi bardzo miło widzieć Wasze BUZIE i chwilkę z Wami posiedzieć, i porozmawiać.
P.S.
Michał zakochał się w Kindze i Beatce, non stop naswija o laskach z esperaków
  
 
Zlocik był milusi, superowy,,,,,,,ech,,,,można by jeszcze wiele pięknych słów powiedzieć. Jednakże cieszę się, że znów mogłam się z Wami Slązaki zobaczyć
Wybaczcie, ale fotki wrzucę dopiero po powrocie z Waszych terenów do Krakowa,,,,,niestety niezabrałam ze sobą kabelka do aparatu ;(
A teraz idę z Basią i Czarkiem balować w miasto
P.S.
Wolfik mam nadzieję, że Michasia brzusio jest już w dobrej kondycji,,,,,,,,,równy młody Chop z Twojego Syna
  
 
Cytat:
2005-07-02 21:10:03, Czarek_Rej pisze:
A kto stoi obok Kingi na ostatnim zdjeciu??



Ja też Czarku nie wiem, co to za zakapior



  
 
Cytat:
2005-07-02 21:10:03, Czarek_Rej pisze:
A kto stoi obok Kingi na ostatnim zdjeciu??


Się odwal Czaruś bo ja pisałem o pierwszym, tym zrobionym w "regulaminowym czasie" !!....był Wolf i inksze młode Wolfiki .....a Ty się pewnie palentałeś w tym czasie gdzieś po aptekach w poszukiwaniu "odKACacza"

Ryje sympatyczne .....a może Ty Cezary przyjechałeś specjalnie później bo.....też nie cierpisz Gliwic ??

P.S. fotki Kingi jak zwykle.....za miesiąc

  
 
UWAGA !!!

Trzeba znalezc jakies Espero dla Bogdana bo normalnie chlop nam juz fiksuje...

Zlookajcie to co robi na zdjeciach...

Normalnie sie chlopak marnuje...

Bogdan nie myslales kiedys o zastapieniu w pracy Ireneusza Krosnego ?
  
 
Cytat:
2005-07-02 22:22:35, bogdan1 pisze:
a może Ty Cezary przyjechałeś specjalnie później bo.....też nie cierpisz Gliwic ??


Bogdan...do dzisiaj uważałem Cie za swojego kumpla...ale od dzisiaj koniec!!! Masz do mnie mówić "Panie Wolf"
  
 
Cytat:
2005-07-02 21:44:01, Kiniusia pisze:
Wolfik mam nadzieję, że Michasia brzusio jest już w dobrej kondycji,,,,,,,,,równy młody Chop z Twojego Syna


Kinga, Moja Miła!
Michaś cały czas nawijał po drodze i od razu pochwalił się w domu, że Pano Doktor Kinga go wyleczyła
Zebyś widziała jego przejetą twarz, jak opowiadał o zlocie espekarów...można było jajo znieść ze śmiechu!
  
 
Cytat:
2005-07-02 22:29:21, KeyJey pisze:
...."UWAGA !!! Trzeba znalezc jakies Espero dla Bogdana.."


Jestem za! ....oczywiście na zasadzie "koncertu dla Afryki" bo inaczej to mogę tylko pomarzyć (a marzy mi się jak tylko zobaczę fajnie utrzymanego Esperaka )
Nawet nie zdajecie sobie sprawy z jaką frajdą oglądam teraz Espero na zlotach ....brak swojego wywołuje Wilczy głód !! (Panie Wolf przepraszam ale tym razem nie było to do Pana )

A co do zastępstwa I.Krosnego to się nie nadaję....za głośny jestem

Pozdrowionka moi Mili
  
 
Cytat:
2005-07-03 00:04:41, bogdan1 pisze:
Jestem za! ....oczywiście na zasadzie "koncertu dla Afryki"



bogdan to podaj nr konta bankowego i kazdy klubowicz bedzie ci mógł wpłacac do banku np po jakies 10 złno i po miesiacu moze juz bedziesz miał esperaka
  
 
Cytat:
2005-07-03 12:01:30, patrykowski pisze:
bogdan to podaj nr konta bankowego i kazdy klubowicz bedzie ci mógł wpłacac do banku np po jakies 10 złno i po miesiacu moze juz bedziesz miał esperaka


nooo......przedni pomysł !!
.....musisz tylko wziąć pod uwagę fakt, że.......jestem żonaty (czyli jaśniej mówiąc coby zrealizować takie marzenie konto musi być zastrzeżone a żona na dłuuugim urlopie gdzieś daleko )

hmmm......
  
 
wielu klubowiczow udowadnia ze zonatosc nie przeszkadza w posiadaniu espera, wiec sie tak nie wymiguj
  
 
Cytat:
2005-07-03 17:50:52, Cwikus pisze:
wielu klubowiczow udowadnia ze zonatosc nie przeszkadza w posiadaniu espera, wiec sie tak nie wymiguj


Tak, tak Szanowny Panie Bogdanie...
Sugeruję dłużej jeździć z żółtym kogutem, a nie patrzeć w Beatkę jak w obraz /choć przyznam Ci zupełną rację że też wolałbym patrzeć, a nie zarabiać na esperaka/